Wij zijn na een lange weg in de medische molen zwanger geworden en elke keer als ik het liedje uit de schaduw hoorde dan kreeg ik de rillingen over mijn rug . Nu zou ik heel graag iets uit deze tekst in het geboorte kaartje verwerken maar het is best lang en misschien niet echt toepasselijk voor op een geboortekaartje . Is er iemand heel creatief of heeft iemand leuke ideeen hiervoor ? Dit is de tekst waar het om gaat : Je bent van ver gekomen Je hebt het ver gebracht Dus als het even tegen zit Bedenk dan wie het laatste lacht Een groot en sterk verlangen Of een kleine stille wens Zolang je durft te dromen komt Vanzelf voor jou dat ene moment Pppff moet elke keer weer slikken als ik die tekst zie leuk die hormonen
Hoi, Ik vind die tekst niet te lang hoor, maar ik heb wel een suggestie met een aanpassing op de tekst Een groot en sterk verlangen, en een grote stille wens We hebben lang moeten dromen, maar nu is eindelijk ons moment gekomen. Die bovenste tekst zou ikzelf weglaten. Misschien dat je nog andere leuke suggesties krijgt. Groetjes Monique76
Hoi hoi Ik heb nog een paar andere gedichtjes waarbij ik toch ook even moest slikken (hormoontjes ) Wachten op jou het duurde zo lang Soms waren wij bang dat je nooit komen zou Maar nu je bij ons bent zijn we alleen maar blij Omdat juist jij voor ons was bestemd. ------------------------------ Angst, hoop en verdriet vergeet je zomaar niet Een nieuw leven is ons eindelijk gegeven Je bent nog zo klein en ontwetend maar iedereen weet wat jij voor ons betekend. ------------------------------------------------------ Al lang was je in onze gedachten toch hebben we nog lang moeten wachten Maar al dat leed is al lang vergeten nu we kunnen genieten van jouw eerste kreten. ---------------------------------------------------------- bron: www.gedachten-gedichten.nl Echt een hele mooie site met hele mooie gedichten.
goh wat mooi die teksten, geen van allen te lang hoor, kan sowieso op de linkerbladzijde aan de binnenkant (daar stond bij ons wel een gedichtje.....)