geef je mening hierover , wat vindt jij ?

Discussion in 'Peuter en kleuter' started by jmm, May 25, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Islah

    Islah Niet meer actief

    Je zet je dochter toch op ballet voor je dochter, niet omdat jij dan kan socialiseren met andere moeders..?
     
  2. mamavanmeisje

    mamavanmeisje Fanatiek lid

    Jan 17, 2010
    3,076
    0
    0
    Hier ben ik het mee eens. Ik ken een moeder die alles aan haar kind overlaat. Zo heeft ze dus eens 4 vriendinnen (met kinderen) 1 uur van tevoren afgebeld omdat haar dochter liever iets anders ging doen :$

    Ik bepaal nu nog wat we gaan doen op sport gebied. Ze mag wel regelmatig kiezen wat we gaan doen op een vrije dag 'Wil je naar de kinderboerderij of naar de speeltuin?'. Ik geef haar dan 2 keuzes.
     
  3. Romy1979

    Romy1979 Niet meer actief

    Ik ga met mijn zoontje naar peutergym en hij vind het hartstikke leuk. Het is niet verplicht sporten, maar hij kan doen wat hij wil. Lekker rondrennen, maar ook klauteren/klimmen en dat soort dingen.
    Het is goed voor zijn zelfvertrouwen en hij leert goed met zn lichaam om te gaan. Daarnaast wordt er gezongen en gedanst. En wil hij iets niet, dan hoeft het ook niet.
     

Share This Page