Vandaag is mijn lieve schat van een dochter 1 jaar geworden... en wat ben ik toch ontzettend trots op haar! Ik ben trots, omdat: - Ze zo hard heeft gevochten vorig jaar - Ze haar geboortegewicht vandaag zo'n beetje verviervoudigd heeft (klein lief vreetzakje ) - Ze aan mijn handen kleine beetjes kan lopen sinds deze week - Ze heerlijk kan tatataaa-en en dadada-en - Ze hele lieve kusjes kan geven - Ze ons elke ochtend begroet met een heerlijke lach - Ze me altijd vrolijk kan maken als ik terug moet denken aan de ziekenhuisperiode en die spannende, onzekere tijden - Niemand aan haar kan zien dat ze ooit zo'n moeilijke start heeft gehad - Ze mijn dochter is en ik zo ontzettend veel van haar hou!! En zo kan ik nog wel een hele tijd doorgaan. Dat wou ik graag even met jullie delen.
@ Fabiënne: HOERA! Gelukkig nieuw levensjaar Fabiënne! Ik hoop dat je een fijn feestje hebt gehad (of nog gaat krijgen) met veel taart, kadootjes, slingers en ballonnen! @ fabsie: Gefeliciteerd met je dochter! Zo terecht dat je trots bent. Elke dag is natuurlijk een feestje met zo'n meisje, maar vandaag is wel heel bijzonder.
Oh, meid uit de diepste van mijn hart wil ik jullie feliciteren met de eerste verjaardag van jullie grote heldin!!! Dat ongelooflijk trotse gevoel herken ik helemaal. Dat was hier ook de alleroverheersende gevoel tijdens de eerste verjaardag van one kanjers. Alsof ze een strijd hebben overwonnen. Geniet ervan meid, en geniet met volle teugen van jullie prachtige dreumes
nogmaals van harte gefeliciteerd! hebben jullie een leuke dag gehad? bijzonder he, zo`n eerste verjaardag, voor ons was het ook een soort afsluiting.
Bedankt voor de felicitaties! Het is inderdaad bijzonder, zo'n eerste verjaardag. Nou vind ik elke dag met mijn dochter bijzonder, want het lijkt wel of ze elke dag weer wat nieuws kan. Van te voren had ik nooit gedacht dat ik zoveel van zo'n klein mensje kon gaan houden, heerlijk!