Krijg je dan ook pas de uitslag? Heel veel succes de komende tijd, het is toch een stuk fijner als je weer een "nieuwe fase" in gaat dan hè, nieuwe hoop en dat hopelijk heel snel een positieve test!
Helaas voor mij ook geen 2018 baby . Hopelijk krijgen de mensen die ook proberen een baby in 2019 . Persoonlijk is 19 een geluksgetal voor mij dus ik heb goede hoop!
Mee toooo Vandaag ongi geworden.. Dus nog ongeveer anderhalve weeki. Mogen we weer heerlijk klussen.. hhhahaa. Das t leukste ervan.
Lieve @nizzie86 Ik moest even aan je denken hoe het nu was en het hele Düsseldorf verhaal. Zo te lezen heb je de eerste onderzoeken erop zitten. Wat spannend weer wachten op de uitslag. Me duimen draaien nog steeds overuren voor je, zelf vanuit Thailand Nogmaals geef niet op! En bij deze weer nog een keer heel veel kracht en geluk toe gewenst vanuit hier.
Dit topic is "stom".. ik gun het jullie allemaal zo! Laten we duimen dat 2019 ons jaar gaat worden!! (En echt k*t dat 2018 niet gelukt is....)
Nog een paar dagen en dan weet ik of ik wel of geen 2018 baby krijg. Ik zou dr al 3 krijgen maar ja. Helaas pindakaas