! Thanks Maartje! Wat leuk alweer een felicitatie! Ja he, we zouden inmiddels wel een eigen subforum mogen hebben he . Ach, we misbruiken gewoon het adoptiesubforum !
Hé Nicoletta, Wij werden op maandag gebeld en op dinsdag kwamen ze praten, het kamertje was nog 1 bende Ze wilde haar het liefst meteen hier laten:S maar goed. uit eindelijk kwam ze de die maandag erop. dus binnen 6 dagen hebben we alles in huis gehaald en konden we dus een meisjes achtige kamer maken Maar we hadden wel al een kinderwagen, een mutsy waar dus alles bij zat, wieg, en buggy. En een ladykantje, een box en bijvoorbeeld bekertjes, bordjes, fles, babyfoon en wat kleding wat we kregen van iemand. Maar goed toen ze er was kwamen we er achter dat we nog van alles nodig hadden maar dat ging allemaal van zelf Het kan dus heel snel gaan
@ Nicoletta; bij ons zaten er twee weken tussen het telefoontje en de uiteindelijke verhuizing. Tussendoor moesten we nog kennismaken en de kamer helemaal in orde maken. Wij hadden echt nog bijna niets, maar gelukkig veel gekregen..Qua matching paste het allemaal binnen ons aanbod, maar de begeleider heeft wel aangedrongen op goede bezinning, wat we dan ook gedaan hebben. @ Tanja; tja, peuters zijn erg grappig he? Hier nog niet zindelijk, eerst maar wennen. tzt vraag ik je wel om tips. Ben wel erg benieuwd naar die avond, ik kan me je "rare gevoel" voorstellen, maar ook je nieuwsgierigheid. Fijn weekend allemaal
Ow nicoletta wat goed nieuws!! (ik had ook niet anders verwacht hoor) nu komt het spannende afwachten. Ik had wel al een kamertje ingericht (met het hoognodige zeg maar) en ook heel neutraal. En ik had verder ook veel spullen zoals kinderwagen, buggy,autostoel,box, badje,babyzeep,enz. Doe je trouwens langdurig? (of anders?) als het langdurige opvang is heb je meestal toch een wenperiode, dus dan zou je in die tijd ook van alles kunnen doen. ik zou wel een buggy/wandelwagen aanschaffen, teminste bij mij is het altijd zo dat ik vrijwel meteen op pad moet met de kleine om spullen aan te schaffen voor hem/haar. Meid super spannend! en ik moest wel lachen om je verhaaltje dat je terug naar huis ging om je telefoon te halen haha, heel herkenbaar!
Tanja, nog nooit gehoord van zo'n avond, wel staan er soms kinderen in een blaadje van pleegzorg wat we om de zoveel tijd krijgen (bij ons dan in de regio), ik snap dat je er een raar gevoel bij hebt, het zijn toch kinderen he. ik ben benieuwd hoe het zal gaan! maartje, haha wat lief! ik vind trouwens ook dat we onze eigen subforum verdienen! appie, wat leuk een peuter! wat voor opvang doe je?? hier ook nog geen bijplaatsing, en met mijn pleegje gaat alles goed! mijn pleegje was afgelopen week jarig (2 jaar!) en het was echt een SUPER geslaagde dag!
Ik heb een kinderwagen gespot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hij is bordeaux-rood en ik heb hem op marktplaats gevonden hier niet al te ver vandaan. Echt een koopje! Die meneer is akkoord gegaan met ons bod en nu maar hopen dat hij kan vandaag want we gaan zondag op maandagnacht op vakantie 8). Net als jij dacht ik ook Mounia, dan kan ik tenminste op pad om nog meer aan te schaffen. We hebben al een box, een groot wiegje, heel wat kleding in alle maten, flessen, flessenwarmer. Nu nog een slaapkameruitzet maar dat vind ik wel heel moeilijk. En ja het is langdurig wat we gaan doen! Gefeliciteerd met pleegje trouwens!! Dus ik ben niet de enige die weer terug naar huis reed voor mijn mobieltje .
@nicoletta wat leuk dat je en wagen hebt. wat voor een. en tja met het kamertje je kan dan ook nog via mp wat leuks krijgen zou wel wachten omda tje niet weet hoe en wat
Ik lees hier af en toe stiekem mee. Ik vind pleegzorg namelijk een ontzettend goed initiatief waar we zelf misschien ook wel ooit voor willen gaan. Ik wil Nicoletta even feliciteren met haar goedkeuring!!! Ik hoop dat jullie snel een pleegkindje mogen verwelkomen
Hoi Nicoletta, Ik ben 20 jaar en sinds juni jl. pleegmoeder over mijn eigen broertje van 13. Ik vind het heel rottig voor je dat jullie niet zelf een kindje kunnen krijgen, en super dat jullie nu voor pleegzorg willen gaan! De ouders van mijn vriendin hebben ook 2 pleegkinderen, en net als ik hebben we het risico dat onze pleegkinderen weer terug gaan naar de ouders. Erg moeilijk vind ik dat. Ook vind ik dat Jeugdzorg en Lindenhout erg veel kijken naar wat de ouders willen, ipv wat de kinderen willen. Daarbij zie ik ook veel dat ouders trekken aan hun kinderen, en daarbij het flink kunnen verknallen voor je pleegkind. Als je hiermee om kan gaan dan zou ik er zeker voor gaan als ik jou was! Ik wil met dir berichtje niet alleen het negatieve aanstippen hoor, want wat je ervoor terugkrijgt is natuurlijk veel meer waard. Maar het kunnen wel eens flinke klappen in je gezicht zijn, die je van de biologische ouders kunt krijgen. Vaak wordt het een strijd om het kind. Veel sterkte met alles! En nogmaals echt super dat jullie dit willen doen...Jullie zullen super pleegouders zijn!
nicoletta, hahah nee je bent niet de enige en wat leuk een wagen! heb je hem ondertussen al??leuk he al dat shoppen! saskia, leuk dat jullie er ook eventueel aan denken, je bent hier altijd welkom voor vragen of wat dan ook! dayenne, 20 jaar...ik ben dus niet de enige die zo jong pleegmama is haha (het mag toch pas vanaf 21 jaar, ik neem aan dat ze bij jou een uitzondering hebben gemaakt omdat het je broertje is?). Klopt wat je zegt over dat pleegzorg ook nega kanten heeft, dat is ook moeilijk, het gevoel dat ik er voor kindjes mag zijn wint het zeg maar van al die nega kanten.
Vanaf komt pleegzorg bij ons thuis ben erg benieuwt hmmm kijk hier ieder dag over nieuws voor Nicollete
Ja wij zeggen dat wel eens vanaf is vanavond . Ze is dus langs geweest komt nog een keer want ze had nog veel meer vragen en we zaten van 7 tot half 9. ze had veel vragen over hoe en wat je het wilt en ziet. en wat je zou doen in die en die situatie
binnabinna, Dat soort vragen stelde ze ons toen ook veel in het gesprek, we hebben daarom ook 2 afspraken ervoor moeten maken.succes met alles!
Goed dat er dan nog een tweede gesprek komt Sabrina! Hoe was het je gesprek verlopen? Was het plezierig of werd je er nerveus van? Ik zag dat vandaag het dag 16 is, sinds we officieel goedgekeurd zijn. De dagen zijn voorbij gevlogen en bijna iedere dag denk ik stiekem: "zou vandaag de telefoon gaan"? Ergens word ik langzaam een beetje nerveus en ben ik me steeds meer aan het inlezen en vorige week op vakantie heb ik stiekem alle baby's bekeken en geschat wat hun leeftijd was. Als het er van kwam even terloops aan de moeder gevraagd wat de leeftijd was van het kindje. Zo heb je toch een beetje een idee . Gisteren bood mijn collega ons een ledikantje aan! Superlief allemaal en zo langzaam scharrelen we de spulletjes bij elkaar.
Nicoletta, Wat leuk zeg!Nicoletta is op onderzoek en wat leuk en lief van het ledikantje, alle beetjes helpen! Had je de kinderwagen al? Ik hoop dat die telefoon snel mag gaan rinkelen, hier is de ervaring waneer ik het niet verwacht gaat de telefoon!
Nicoletta, echt spannend nu! Ik hoop dat de telefoon snel gaat rinkelen en jullie je grote hart en warme nest open kunnen stellen voor een bijzonder en lief pleegje!
Dank je wel Saskia en Mounia!! Ja, de kinderwagen hebben we al staan! Dat is gelukt in ieder geval. Maaarre Mounia, ik verwacht het iedere dag niet dat de telefoon gaat en hij is nog steeds niet gegaan . Geintje, ik snap je wel hoor, maar och jeetje ik ben echt een hernieuwde liefde met mijn mobieltje aangegaan. Dat ding sleep ik echt overal mee naar toe en zorg er zelfs voor dat dat ding altijd op tijd opgeladen is.
Hahahahaha, heeft pleegzorg ook al jullie nummers? Ik weet nog goed de dag dat er werd gebeld voor mijn eerste pleegje. Het was een zonnige dag en ik zat met een vriendin op balkon, voordat ik op balkon ging zitten had ik nog een wasje opgehangen,daar had ik mijn telefoon ook neergelegd en ik zag dat de batt opgeladen moest worden (me tel had nog 1 streepje). Ik ging toen op balkon zitten (zonder mijn mobiel). Op een gegeven moment hoorde ik die vriendin van me zeggen "gaat je huistelefoon niet?" En ik zo naar binnen hollen en nam op, het was mijn man en hij zei dat pleegzorg mij niet kon bereiken! Ik meteen helemaal in shok! Ze zeiden al tegen mijn man dat ze belde voor een meisje van 1,5 jaar. En mijn man gaf aan mij door dat ze mij zo weer zouden bellen. Ik meteen rennen naar mijn telefoon die bij de was lag en zag dat die was uitgevallen omdat de batt op was, ik echt rennend door mijn huis heen opzoek naar mijn oplader. Oplader erin gedaan en telefoon aangezet, en toen belde pleegzorg mij.Net op tijd dacht ik nog!haha Ze zeiden al we wouden jou ook graag spreken ivm een aanbod (want ze hadden mijn man al gebeld op het werk even zoals je las). Dat was allemaal rond een uurtje of 17.00 uur, de volgende morgen is mijn eerste pleegje hier dus aangekomen. Ik vergeet die dag nooit meer Ook de ochtend dat mijn pleegje kwam heb ik de hele tijd uit het raam gekeken haha. Het is elke keer zo spannend als er een pleegje komt. O ja, wat bleek ze hadden mijn huistelefoonnummer niet. Kan ook goed kloppen, toen wij met de curses bezig waren hadden wij nog geen huistelefoon, en zijn wij dat dus kennelijk vergeten door te geven. Gelukkig is mijn man altijd goed bereikbaar haha, en ik ook behalve dan die ene dag. Ik verwachtte het gewoon echt niet, het was ook al 17.00 uur.