jeetje ik kan gewoon niet slapen, ben wel moe maar ik heb zoo last van misselijkheid dat ik niet in slaap kom ik weet niet wat er met me is. ik ben niet ziek want heb niet hele hoge koorts en heb alleen last van misselijkheid, eten helpt wel even ma na 10 min ben ik weer misselijk had het eerst in vlagen maar begint nu in de avond en zet de nacht door en in de ochtend ben ik ook misselijk en dan is het overdag gewoon weg( is al de tweede nacht dat het zo gaat)ik weet echt niet of dit wel normaal is voor een zwangerschap zo 4/5 dagen voor NOD? En ik hoef me borsten maar aan te raken en ze doen pijn. ik word er gek van heeft iemand dit ook zo meegemaakt paar dagen voor NOD. Ik ben wel zwanger geweest en moet eerlijk zijn ik was toen ook zo misselijk maar volgens mij begon dat 2 dagen voor me NOD. sorry meiden ben ff de weg kwijt en beetje emotioneel alleen weet ik niet waarom want ben gelukkig en heb een mooi leven en heb helemaal geen rede om emotioneel te zijn meschien door het slechte slapen. moet ff me ei kwijt sorry voor mijn gezeur..
Testen inderdaad. Je schrijft overigens dat je niet zulke hele hoge koorts hebt. Dus je hebt wel koorts? Maar dan niet zo hoog of begrijp ik het verkeerd? Het kan ook goed een virusje zijn. En nee, dan hoef je niet per se koorts te hebben. Toch hoop ik dat je een dezer dagen een mooie zwangerschapstest in handen hebt.
@ik29 nu kan ik met jou mee hopen ipv andersom! Ik duim voor je! Maar kun je al testen? Of is het nog te vroeg?
jah ik heb altijd wat hogere temp tussen eisprong en NOD ( iedereen lijkt mij) dat bedoel ik ermee. liza28, ik kan nu zoizo niet testen geen test en morgen ook niet dus word het dinsdag of woensdagochtend. dan kan ik net zo goed wachten meschien tot me NOD ben zo twijfelachtig bang voor teleurstelling denk ik. kijk nog even wat ik ga doen. xx