Haai Meiden, Afgelopen woensdag heb ik een OGTT gedaan (die glucose test) nuchter scoorde ik 4.7 en na het drankje en 2 uur later scoorde ik 7.4. Vk zei je zit veilig want zwangerschapsdiabetes heb je pas bij 7.8 Nu vind ik zelf dat ik met 7.4 toch wel heel dichtbij kom. Heeft iemand van jullie ervaring of tips? Ella
Dat zijn gewoon hele mooie waarden dus ik zou me geen zorgen maken. Ik zat nuchter op 6.1 en 1 uur na het drankje op 13 en 2 uur na het drankje op 11. Dat was dus echt veel te hoog en ik heb dan ook zwangerschapsdiabetes. Maar met jouw waarden is daar zeker geen sprake van! Dus wees maar blij!
Ik zat niet nuchter op op 4,7, en toen zei de vlos tegen mij dat zij tot een waarde van 8 het in orde vinden. Dus die grens is iig felexibel en je zit er gewoon onder. In zou me er niet druk over maken!