geen brood meer eten...

Discussie in 'Voeding' gestart door claudia2008, 30 jun 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. claudia2008

    claudia2008 Bekend lid

    14 jun 2008
    686
    0
    0
    hoi,

    mijn dochtertje van bijna 13 maanden eet de laatste 3 dagen bijna geen brood. Ze at daarvoor ongeveer 1 boterham s middags maar nu blijft het bij een paar hapjes en dan spuugt ze het uit..
    Ik geef haar daarna een soepstengel en die eet ze dan voor 3/4 op...zou het door het warme/benauwde weer kunnen komen? avondeten gaat wel oke en fruit, drinken etc ook.

    Alvast bedankt!

    Groetjes Claudia
     
  2. Jacky78

    Jacky78 Fanatiek lid

    3 jun 2008
    3.425
    1
    0
    Hier heel toevallig hetzelfde sinds 2 dagen.
    Onze dochter is 16 maanden, maar is wel wat ziekjes (koorts). Denk zelf wel dat het ook door het warme weer komt. (en bij ons dan in combinatie met het ziek zijn).
    Het is wel iets om in de gaten te houden, maar drinken is het belangrijkste!
     
  3. claudia2008

    claudia2008 Bekend lid

    14 jun 2008
    686
    0
    0
    Misschien komt het bij jouw dochter idd door de koorts. MIjn dochter heeft geen koorts maar volgens mij wel last van de warmte...ze hangt ook de hele dag aan me en vraagt heel veel aandacht.
    Zal het in de gaten houden maar ze drinkt en eet verder goed dus maak me nog geen zorgen...maar vind het een beetje vreemd. :D
    Hoop dat jouw dochtertje ook snel weer aan haar boterhammetje zit!

    Groetjes Claudia
     

Deel Deze Pagina