Hre meiden Hebben jullie recepten om lekkere dingen op tafel te zetten met een verjaardag? Ik ben de chips, borrelnootjes enzo een beetje beu. Dus kom maar op met die recepten. Ik wil er trouwens niet uren voor in de keuken te hoeven te staan.
Stokbrood met zelfgemaakte eiersalade of ragout/stoofvlees? Of kippenboutjes/vleugeltjes, asperges in ham, gekookte eitjes met peper en zout op tafel, spareribs,bakje garnalen, cherrytomaatjes met peper/zout, etc, dat doen wij meestal. mmmmm, krijg nu al honger
We maken vaak verschillende bladerdeeghapjes (mini knacks met curry en/of met kaas, gehakt, appel enz) En mijn man maakt verschillende Spaanse hapjes uhm tapas ja. Heerlijk altijd! Heel de familie kijkt altijd uit naar onze verjaardag en zijn ze benieuwd wat ze nu weer voorgeschoteld krijgen hihi
Komkommer met tzatziki. Ik doe altijd door de helft met schil en dan het binnenste eruit. en dan in plakjes natuurlijk. Olijfjes Gevulde cherrytomaatjes. Stokbrood met tappenade.
Ja, maak altijd al zelf eiersalade, soms ook krabsalade/tonijnsalade. Ook ooit al van die wraps met sla belegd en besmeerd met kruidenkaas en dan zalm erover of van dat gehaktmengsel dat je voor wraps maakt. Maar zoek dus nog meer haha. Meer voor het bezoek dan voor mij haha
als je al aan aardbeien kunt komen: Een halve aardbei met een poffertje op een prikkertje en dan lekker bestrooien met poedersuiker.. héérlijk!
Wij gaan tegenwoordig op de retro-toer... Blokje kaas met een zilveruitje erop, blokje kaas met stukje ananas erop, rolletje asperges met ham, rolletje cervelaat met augurk, leverworst met mosterd, gevulde eitjes ed. Bitterballen. En natuurlijk stokbrood met allemaal verschillende smeerseltjes, kippevleugeltjes en gehaktballetjes met pindasaus.
Als je het graag gezond wil gaan, hier bij onze vrienden komen er gemakkelijk worteltjes, komkommer op tafel, gesneden in staafjes en met een potje coctailsaus erbij! super lekker en je verschiet ervan hoeveel er nog van overblijft nadien
Uitje, peper en zout door monchou prakken en dit mengsel in plakjes ham rollen Partje ei in rookvlees Roomkaas met verse bieslook mengen en in rookvlees rollen Ook erg lekker: dipsausjes maken ( in de supermarkt zijn pakjes te vinden die je makkelijk kan mengen met mayonaise om er saus van te maken ) mengen met dingen om te dippen ( komkommer, wortel, paprika)
Kijk eens op Welke.nl | Ontdek. Bewaar. Deel., daar staan naast interieurtips ook veel leuke hapjes op.
heb idee voor verjaardag van de kleine meid of voor verjaardag van de mannen (ben er nog niet uit ) : Grote watermeloen. top eraf snijden, leeghalen, vullen met druiven, ananas, mango, aardbeien, kersen, verschillende meloenen(natuurlijk ook stukjes van de watermeloen zelf ) en weet ik het wat voor fruit nog meer. vork/prikkers erbij en smullen maar! gezond, lekker en anders dan anders kan je overigens ook met de galia meloen doen. die zijn kleiner en kan je er meerdere op tafel zetten (of 1 p.p) hieronder wat ideeen. gevulde watermeloen/galia meloen egel vorm met stukjes meloen, meloen op een ijsstokje, een haai, wiegje met babymeloen en overig fruit, en stokjes met druiven en aardbei
Een schijfje komkommer ( niet zo heel dun, dat ie lekker stevig blijft.) Dan een klein lepeltje huzarensalade erop leggen in het midden. Voor de kleur een klein toefje ketchup erop. Verrassend lekker! Zelf eiersalade maken op stokbrood Foccacia brood in dunne reepjes snijden, dun plakje brie erop, kort in de oven en hmmm.... Jammie! Wraps. Met Philadelphia , rucola sla en plakje kipfilet. Oprollen en in kleine stukjes snijden met een prikker erin.
Gevulde eitjes doen het hier altijd goed! Meloen in ham ook. Asperges in ham. Zelf ei/tonijn/zalm salade maken. Wraps met sla kruidenkaas en zalm. Wraps met sla filet american met uitjes. Mini sauzijsenbroodjes ( zelf gemaakt met bladerdeeg en gekruid gehakt )
oja groot succes hier: boterhamworst met augurk erin (zo'n lange partystick in de lengte door midden snijden en in boterhamworst rollen en vastzetten met een prikkertje)
Ik ben de laatste tijd van de indische hapjes maken! Bij de volgende verjaardag maak ik dus pangsit, loempia's en lemper.
lekker!!! was hier ook altijd een succes. mn oma zette dat altijd op tafel. die kwam uit indonesie. kan het zelf niet zo goed zoals zij dat kon, dus durf het zelf niet aan