Ik dacht dat ik wel zonder kon toen onze kapot ging 2 maanden na garantie periode. Heb het een half jaar volgehouden (zomer periode) en toen toch 1 gekocht weer. Of ja een combinatie (wasmachine ging ook stuk). Maar ik heb nauwelijks droogeuimte in huis. Dus in de winter gebruik ik hem ong 2 wassen per week
Wij hebben er geen en mis hem niet. We hebben twee leifheit waslijnen bevestigd op zolder. Alles is binnen 24 uur droog.
Hier ook geen droger. Wel een aparte kamer waar de was te drogen wordt gehangen. Het meeste hang ik gewoon over 2 latjes zeg maar en met de waaier die heen en weer gaat is het dan meestal binnen een paar uur droog. Is er iets wat echt droog moet voor die avond, dan hang ik die zo groot mogelijk op (zodat er zo min mogelijk vouwen zijn) en zet de waaier er vast op. Heeft het geen haast, dan is het meeste binnen 24 uur droog. Mis de droger dus ook niet.
Het scheelt ook of je ruimte in huis hebt om te drogen. Wij hebben geen zolder en al een slaapkamer tekort dus behalve boven de trap kan ik niks kwijt (ja in de woonkamer, gezellig )
Wij hebben geen droger. De wasmachine aansluiting is in de garage en daar hangen 5 lijnen en staat een wasrekje. In huis zelf weinig plek om te drogen en dat doe ik liever ook niet ivm vocht, maar heb er toch een rekje staan die ik in de winter veel gebruik als ik niet 3 dagen wil wachten voor mn was droog is. Nu met de tweeling op komst, gaan we er deze winter misschien toch één aanschaffen. Lijkt me heerlijk stiekem.
Het is denk ik afhankelijk van hoeveel ruimte je hebt om te drogen en hoeveel je per week wast zeg maar. Ik was meer als dat ik kan laten drogen ( Elke dag 1-2 wasmachines en met bv het beddengoed hangt heel de overloop en zoldertrap vol. ) Komende maanden verhuist onze dochter naar zolder naar de extra slaapkamer waar ik nu de wasrekken heb staan en dan heb ik dus alleen een klein plekje op de overloop waar het droogrek kan staan als de wasmanden aan de kant geschoven worden. Met twee babies op komst zullen we de droger dus in de winter wel nodig hebben. In de zomer droog ik alles buiten, in de winter drogen bv spijkerbroeken wel 2 dagen.
Haha, dezelfde beweegreden! Al die spuugdoekjes, hydrofiele, rompers enz krijg ik anders niet rond gewassen ( En bovendien willen we ook de tweeling in wasbare luiers luieren dus die gaan lekker in de wasdroger! )
Onze droger is nu al een poosje stuk. We redden het wel zonder hoor. Ik deed het meeste ophangen. Vooral met mooi weer lekker buiten. Maar de handdoeken deed ik wel altijd in de droger. Die zijn nu een stuk harder dus in dat opzicht mis ik m'n droger wel . Het vergt hier wel wat meer denkwerk maar het werkt wel.
De droger wordt hier alleen gebruikt voor de handdoeken, keukendoeken, hoeslakens en de sokken. Heel soms gaat het beddengoed er ook in. Ik heb op de zolder de ruimte voor 2 grote droogrekken en ik heb waslijnen in het trappengat, buiten heb ik deze Wallfix | Brabantia maar wij zitten er aan te denken om deze weg te doen en er een van Leifheit te kopen die je uit kunt trekken voor onder de overkapping. Als ik nog eens een goede tip krijg voor zachte handdoeken zonder de droger te gebruiken dan zal de droger weinig gebruikt worden.
Ik zou wel zonder kúnnen, maar niet wíllen Hier gaan handdoeken er in, keukendoeken, beddengoed, rompers en veel t-shirtjes, sokken, ondergoed. Moet er niet aan denken dat allemaal op te moeten hangen (en er plek voor te maken, heb bv geen plek voor beddengoed). Gewoon hops in de droger en daarna is het lekker droog en zacht! Maar als ik per se zonder droger móest doen, dan zou dat natuurlijk wel lukken!
Wij hebben er wel 1, ik gebruik hem zo min mogelijk maar soms is het toch wel verrekte handig dat ie er staat.
Wij hebben er 1 sinds januari en ik ben er zo blij mee! Niet alles gaat erin, maar we hebben echt geen ruimte in huis om de was te laten drogen (alleen in de woonkamer), en op het balkon is met mooi weer geen probleem maar duurt soms ook erg lang. Alle handdoeken en beddengoed kunnen nu meteen vanuit de wasmachine in de droger en zijn dezelfde dag nog droog, heerlijk!
Ik zou echt niet zonder droger willen. Lekker zachte handdoeken en beddengoed. ipv schuurpapier. En het scheelt me heel veel extra ophangen.
Dat inderdaad. Kleding gaat bij mij niet in de droger. Handdoeken en beddengoed altijd...fijne zachte handdoeken
Kan echt niet zonder, zou niet weten waar ik anders heen moet met de was en hou ook niet van harde handdoeken
Wij hebben er wel eentje! We gebruiken het voor handdoeken, theedoeken, hydrofielen, hoeslaken, ondergoed en sokken van de kinderen. Bovenkleding zelf hang ik altijd op! Dat wordt er van een droger niet mooier van.
Ik zou het niet willen en eigenlijk kan het ook niet.. wij hebben een klein huisje. Geen slaapkamer over. Geen zolder. Dus de was wat ik uithang hangt in de woonkamer. Plus, we hebben alleen verwarming in de woonkamer dus daar buiten wordt het amper droog. Niet handig. En buiten kan ook niet, geen overkapping ofzo. Tis het mij dat beetje geld ook meer dan waard.
Hier hadden we een combi (wasmachine en wasdroger) maar de droger werd hooguit 2x per jaar gebruikt) nu hebben we alleen een wasmachine en het is prima zo. Droger verbruikt ook veel energie en dus duur dus we hangen alles gewoon te drogen. Zodra het lekker weer is gaat het naar buiten. Dus al meerdere keren buiten gehad.
Voor het milieu en se besparing zeg ik nee Voor de makkelijkheid/luxe zeg ik ja. Maar we hebben er geen. Vindt het milieu en de besparing boven makkelijkheid/luxe gaan!