Hallo! Zondag is mijn NOD. Gisteravond heb ik met Sensitest Midstream getest. Misschien ken je hem wel.. witte test, roze dopje en een hartje waarin dan een streepje moet staan. Na een paar minuten kwam er een licht, maar duidelijk streepje te staan!! Om niet te vroeg te juichen, probeerde ik vanmorgen tegen 11 uur nog een keer te testen. Wederom met Midstream. Hierop gaf hij een negatieve uitslag. Heeft iemand hier ervaring mee? En wat moet ik nou geloven..
Wat vreemd xElles! Ik heb zelf bijna 3 jaar geleden positief getest met Sensitest en ook een licht lijntje. Misschien dat je s avonds meer hcg produceert dan smorgens. Ik zou vanavond nog eens testen.. Succes!
Ja ik snap het ook niet goed. Misschien moet ik gewoon nog even wachten en zondag nog een keer testen. Wel vreemd.. Ik was gisteravond zo blij! En nu..
Nou, ik heb net nog maar eens getest en ook deze positief!! Wel een licht streepje weer, maar een streepje is een streepje toch? Ik denk dat ik dan inderdaad 's ochtends lichter test. Ik kan nu, heel voorzichtig, blij zijn geloof ik!!
Ik heb van sensitest nooit de midstreams gebruikt. Wel de dipsticks die je eigenlijk 4 dagen voor nod zou kunnen gebruiken. De kruitvat is bij mij altijd vele malen duidelijker geweest als sensitest qua streepje.
Ik heb met sensitest nooit vals positief getest.. ik zou idd voorzichtig blij zijn en zondag nogmaals testen