Op 16 augustus ben ik gestopt met de pil. Een paar dagen daarna werd ik ongesteld (op 19 augustus). Sinds dien, niets meer. Als ik mijn cyclus van de pil volg ben ik nu 7 dagen over tijd, ik heb ook heel sterk het gevoel dat ik zwanger ben. Dit had ik al twee weken voordat ik ongesteld had moeten worden. Op mijn NOD dag een test gedaan; negatief. Gisteren weer een test gedaan; negatief... Nu weet ik natuurlijk niet zeker wat mijn cyclus is, maar voordat ik een aantal jaren geleden aan de pil begon had ik het gevoel dat ik mijn eisprong voelde. Dit gevoel (een beetje een 'plop' op de plek waar mijn eierstokken als het goed is zitten) kreeg ik op 2 september weer. Dat zou volgens de 'cyclus' precies op de goeie dag zijn. Snappen jullie het nog allemaal? Dit kan natuurlijk vanalles betekenen. Niet zwanger, te weinig HCG-hormoon, een lange cyclus, hormoonhuishoud in de war... (ja, ik heb me wel goed ingelezen). Het is ook erg onwaarschijnlijk dat je meteen zwanger raakt als je net gestopt bent, maar mijn moeder had dit twee keer (bij mij en mijn broertje). Het lastigste vind ik nu, dat het nog niet zeker is. Ik ben nu niet wel of niet zwanger maar zweef er ergens tussen in. Ik wilde dit graag met jullie delen en hoop dat er mensen zijn die iets soortgelijks hebben meegemaakt. Groetjes Alexandra ps. heb mijn persoonlijke gegevens veelal uit mijn profiel gehaald. (Family en vrienden weten namelijk niet dat we het gaan 'proberen').
he hallo. toen ik gestopt ben met de pil heeft het 74 dagen geduurd voordat ik mijn ongie kreeg dait kwam door het ontpillen. gebruik de zoek functie even daar vind je veel info over dit onderwerp. kus en suc6
da's het rottige van als je net gestopt bent met de pil meid, bij de een hersteld de cyclus zich (bijna) direct terwijl andere maanden aan het tobben zijn met de cyclus waarbij de cycluslengte's nogal eens willen verschillen.. hoop in ieder geval voor je dat je cyclus zich gauw genoeg zal herstellen meid, succes
He alex Ik heb precies hetzelfde als jij!! ik ben ook een week over tijd en ook nega getest. En ik heb ook zo,n gevoel van ik zit er echt tussenin wel of niet ongesteld of wel of niet zwanger Maar ik hoop dat ik gauw zekerheid krijg, ik test niet meer voor een dinsdag, en als ik dan nog geen heb en weer nega test dan ga ik maar eens langs de huisarts. groetjes hielkje
hey dames, ik weet precies hoe jullie je voelen. ik ben ook pas gestopt met de pil. en mijn duivels bleven maar weg. had ondertussen 3 negatieve testen gehad, maar toch geen bloed en dat geeft moed! gelukkig ben ik afgelopen zondag ongesteld geworden maar ik was toen al volgens mijn pilcyclus al 2 weken overtijd! nu zijn de duivels weer zo goed als weg dus het klussen kan weer beginnen. het is natuurlijk vervelend dat je ongesteld wordt want we willen allemaal een kindje maar na 3 negatieve testen is het toch wel heel erg fijn dat je nu echt de zekerheid hebt en weer verder kunt! ik wens jullie veel sterkte!!
Ben het helemaal met je eens want die onzekerheid is helemaal niets. Ik kan me voorstellen dat je na die nega testen toch bij was dat je weer ongesteld werd. hielkje
Ik wil inderdaad nu liever ongesteld worden dan moeten wachten en steeds maar negatief testen. Beetje dubbel eigenlijk... In onzekerheid zitten is velemale erger dan nog een maandje moeten wachten. Ik mag van mijn husband geen eens een wijntje drinken 's avonds want ik zou wel eens zwanger kunnen zijn. En wat nou als ik net als Kelly 74 dagen moet wachten?
dat had ik ook!! ik rook nog steeds en ik stop als ik zwanger ben. mijn kerel vond dat ik moest stoppen want ik was nog steeds niet ongesteld. we hebben toe afgesproken om de volgende ochtend een test te doen en deze was je raad het al weer negatief! een week na die test werd ik ongesteld!
ik ben 18 dagen overtijd geweest dus weet precies wat je meemaakt het is geen pretje hoor ik heb ook steed negatief getest en naar 18 dagen kwammen de duivels bij mij ik duim voor je mvg winniethepoeh19
Bij mij was de test pas positief na 13 dagen overtijd, 6 dagen overtijd had ik ook een negatieve test en ben nu toch zwanger. Test over een week nog een x, het is even volhouden maar van elke dag testen word het ook niet beter.even wachten en wel al op je voeding e.d. letten!
Ik ga er inderdaad van uit dat het nog steeds twee kanten op kan gaan, ik zat alleen even in een dip toen de test na een week over tijd gewoon negatief bleek te zijn, terwijl mijn gevoel zij dat het raak was. Heb toen 's avonds een hoop m&m's gegeten en 1 biertje gedronken (oud bruin met nauwelijks alcohol), want ja je weet het ook weer niet echt zeker. Verder ga ik er op dit moment vanuit dat ik niet zwanger ben en moet wachten op mijn ongesteldheid, maar na berichtjes zoals 'ik was 7 weken zwanger voordat de test aansloeg', begin ik toch weer te twijfelen. Ik ga nu eens per week of per twee weken testen, want anders wordt het ook wel een erg duur grapje.
ik ben nu volgens mij 2 dagen over tijd en heb nog helemaal geen krampen of zo maar ik heb net een test gedaan en die was negatief.... ben echt nooit te laat! en ik slik al heel lang de pil en heb een regelmatige cyclus..
hi meid, ik snap je gevoel het is heel frustrerend, maar een tip, test een keer per week, liever nog 1 X per 2 weken.. Bij mij duurde het 114 dagen mijn eerste ronde en ik bleef maar geloven dat ik zwanger was.. dus probeer je hoofd rustig te houden
Ik was dus 11 dagen over tijd voordat ik ongesteld werd en voelde het ook helemaal niet aankomen. Gelukkig was ik thuis toen het begon te vloeien. Daarnaast had ik in eerste instantie echt het gevoel dat ik zwanger was, dus laat je vooral niet gek maken, het kan echt alle kanten op gaan.