stoppen met de pil :D

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door MaNo, 3 jan 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MaNo

    MaNo Actief lid

    2 jan 2009
    193
    0
    0
    Eindhoven
    Mijn man en ik hebben misschien wel de grootste beslissing in ons leven genomen: we gaan voor een kindje!
    Nu zijn we een beetje aan het ontpillen en dan kan het echte klussen beginnen. Al zijn we daar allebei wel nuchter in, dus eerst maar eens proberen en als het dan niet snel genoeg lukt naar onze zin, dan maar aan t temperaturen en ovaluatietesten.

    Ik voel me ontzettend opgewonden en kan aan niks anders meer denken... We hebben besloten om het stoppen ook voor onszelf te houden. Heel lang heb ik gedacht dat ik het mijn moeder wel zou vertellen maar nu het moment van stoppen dan daar is vind ik het leuker om het voor onszelf te houden. Want stel dat het niet lukt en je bij ieder feestje te horen krijgt dat het nu toch wel eens tijd wordt... :rolleyes: nee daar zitten we ook niet op te wachten.

    En wat voelde ik me trots toen ik bij de Etos een doosje foliumzuur haalde. Jaren van dromen heb nu plaatsgemaakt voor wat als het dan straks lukt. Zou het snel gaan, of juist heel moeizaam?
    Mijn man en ik zijn drie jaar getrouwd en 7,5 jr bij elkaar. We hebben een eigen huis en zijn dolgelukkig met elkaar. De tijd is er klaar voor.
    Ik heb altijd jong moeder willen worden. Mijn man is bijna 8 jr ouder dan ik. Bij hem kriebelt het al wat langer.
    Op mijn werk werk ik de hele dag met kinderen en baby's en dat stimuleert de boel ook wel. Heb ik over 1,5 jr ook zo'n kleintje?
    Ik blijf dromen en genieten van de grootste beslissing in ons leven!

    En wat heerlijk dat ik dat hier gewoon kan delen met jullie!
    Ik houd jullie op de hoogte,
    liefs MaNo
     
  2. Saskia1984

    Saskia1984 VIP lid

    19 nov 2008
    9.472
    422
    83
    Dat is altijd leuk, die enthousiaste berichtjes!
    Heel veel succes :-D
     
  3. Linda27

    Linda27 Actief lid

    29 mei 2008
    420
    0
    0
    doktersassistente
    Randstad
    Heel veel succes meid!

    Hopelijk heb je snel een posi test in handen!
     
  4. Nonja

    Nonja Fanatiek lid

    12 nov 2008
    1.695
    20
    38
    Zuid Holland
    Haha je verwoordt het echt heel goed! Ik was ook zo trots als een pauw toen ik foliumzuur tabletjes ging halen. Kan je nagaan hoe ik reageer als ik een positieve test in handen heb ;).
    Meid succes met klussen en ik hoop dat je snel zwanger bent!
     
  5. fatma

    fatma Lid

    28 nov 2008
    69
    0
    0


    Nou, ik ben ook een beetje aan het ontpillen. Ben in juni gestopt met de pil. In oktober pas ongi geworden. Daarna dus nu in het nieuwjaar, dus vandaag 3 jan. Nou hopen dat ik een goed cyclus heb, en hopen dat we in 2009 voor de dames die zwanger willen worden, een baby krijgen...

    Het beste voor ons allemaal, en een gezond 2009 ( met een kindje)
     
  6. Manuela79

    Manuela79 VIP lid

    7 aug 2006
    10.145
    0
    0
    Hilversum
    Wat superleuk voor jullie! Hopelijk ben je snel zwanger en heb je een heerlijke zwangerschap!

    Ik ga pas in juni weer stoppen met de pil maar ik denk er ook al dagelijks aan hihi... gek is dat toch.

    Bij clubs zijn er veel meiden die met elkaar kletsen, wellicht voor jou ook leuk om je bij een van die groepjes (of bij het NOD gedeelte) aan te sluiten.
     
  7. appeltje

    appeltje Niet meer actief

    Leuk zo'n enthousiast bericht! Ik hoop dat het zwanger worden makkelijk zal gaan.

    Hier moest ik wel om gniffelen:
    Moet je man ook ontpillen dan? :)
     
  8. Marjannn

    Marjannn Bekend lid

    31 dec 2008
    500
    0
    0
    (Sport)masseur
    Dat wordt dus een spannende tijd voor jullie! Veel succes hoor!
     
  9. Dior

    Dior Fanatiek lid

    13 nov 2008
    1.605
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Limburg
    Hey MaNo Wat leuk wat spannend heel veel succes met klussen en hopelijk mag het snel raak zijn.
     
  10. MaNo

    MaNo Actief lid

    2 jan 2009
    193
    0
    0
    Eindhoven
    haha nee mijn man hoeft niet te ontpillen maarja je doet het toch met zijn 2-en hé? ;)
     

Deel Deze Pagina