hoi, mijn vriend en ik zijn bezig voor ons eerste kindje. we zitten nu in ronde 10. Sonds vorige maand gebruik ik ovulatie testen van CB. we hebben vorige maand goed geklust op de dagen van de smiley. 2 weken geleden ongesteld geworden (1 dag eerder dan gepland) en hierna 6 dgn ongesteld geweest (veel minder als normaal, zeg iedere dag 1 tampon) normaal is het heviger. Ging er dus vanuit dat dit gewoon menstruatie was. nu ben ik weer aan het testen met de Cb zit nu op dag 10 van de cyclus en heb nu wederom een smiley. Is dit niet erg vroeg in de cyclus? ik heb afgelopen maandag voor de zekerheid een zwangerschapstest gedaan (omdat ik het raar vond van het weinig bloedverlies) maar deze was negatief. nu heb ik weleens gelezen dat ovulatietesten ook wel eens positief zijn als je zwanger bent. Heeft iemand hier ervaring mee??? sorry voor mijn lang verhaal.
Volgens mij komt je ovulatie niet precies op hetzelfde moment in de cyclus, maar heb je daar vaak niet zo een erg in, tot je met ovulatietesten aan de slag gaat. In elk geval, volgens mij KUN je wel een positieve ovulatietest hebben als je zwanger bent, maar het hoeft niet. Ik heb het net nog even voor je getest met een ovulatietest en die is bij mij negatief terwijl de de zwangerschapstest overduidelijk positief is.
Dank je voor je reactie en gefeliciteerd met je zwangerschap. We gaan gewoon klussen de komende 2-3 dagen en hopen dat het raak is het eind van de maand. vond het gewoon zo vreemd. Mijn cyclus is altijd heel regelmatig en dan ga je er vanuit dat je eisprong dat ook is. Maar het hoeft natuurlijk helemaal niet. Goed dat er ovulatietesten zijn!
Hoi, Een smiley op dag 10 is niet raar hoor, kan best. Ik weet niet hoelang jouw cyclus is? Maar als hij tussen de 25-26 dagen kun je nu al positieve ovu-testen hebben Maar je banner geeft aan dat je op dag 8 zit en je pas over 8 dagen je eisprong verwacht? Klopt je banner dan wel?
Tot nu toe klopte mijn banner telkens. Maar nu niet meer. Zo vreemd allemaal. Mijn cyclus is normaal 28-29 dagen.
Dit is de 2 maand dat ik ovulatietesten gebruik. Maar de banner klopte steeds met mijn mensruatie. Hij liep zeg maar gelijk.
Klus je alleen als je een positieve ovulatie test hebt of ook wel vaker? Weet niet of je cyclus gemiddeld is? Maar anders zou ik vanaf dag 8 of 10 om de dag klussen, zeker totdat je ei is geweest. Met een positieve ovu kan je ei al gesprongen zijn, dezelfde dag springen, of pas na 3 dagen. Dat weet je dus nooit precies. of je moet het voelen. Dus regelmatig (om de dag) klussen is wel belangrijk. Succes!!
Ik zou inderdaad ook klussen vanaf het moment dat je positieve ovu-testen hebt. Zoals ik het nu begrijp is het niet altijd even duidelijk wanneer jouw eitje springt. Ik zou ook niet teveel testen, zonde van je geld. Misschien toch even beginnen met temperaturen? Ik denk dat je dan meer zekerheid hebt wanneer je nou precies je eisprong hebt.
Wij klussen ook om de dag. Ben ovulatietesten gaan gebruiken omdat dit al ronde 10 voor ons is. Zodat we zeker weten dat we ook op het juiste moment klussen. Tot nu toe heeft het nog niets opgeleverd. Weet allen wanner mijn lh piek plaatsvind. Moet ook zeggen dat ik er steeds meer mee bezig ben. Dat is natuurlijk ook niet goed. Is iedere maand een teleurstelling voor ons,beide.