hallo allemaal ben al een tijdje bezig met zwanger worden en gebruik ook ovulatie testen.sinds 2 maandjes ben ik ook aan het temperatturen. ik heb altijd iedere maand een positieve ovulatie test gehad en heb een regelmatige cyclus van 27/28 dagen. aleen heb ik deze maand geen positieve test gehad en zit nu al op dag 18. ben deze keer wel wat later begonnen met testen op dag 13. geloof niet dat mijn eisprong nog gaat komen normaal voel ik het ook wel. nu is mijn vraag als ik de ze maand een eisprong overslaat word ik dan straks wel gewoon ongesteld?of sla ik dan ook een menstruatie over? normaal kan ik heel makkelijk me nod berekenen maar weet niet hoe dat nu zit. echt vaag allemaal heb dit nog nooit gehad in die 2 jaar. groetjes
Op welke dag heb je de afgelopen maanden een positieve ovulatietest gehad? Het kan zijn dat je hem net gemist hebt en dus een kortere cyclus ga hebben. Of hij moet nog komen en dan heb je waarschijnlijk een langere cyclus.
normaal heb ik altijd een positieve ovu test op dag 14 en heb dan op dag 15 me eisprong.het wil weleens een dagje schelen maar nooit meer. vorige maand had ik positest op dag 15 en eisprong op dag 16 dat was 1 dag later dan normaal. maar zit nu al op dag 18 en denk niet dat ie nu gaat komen. misschien is ie wat eerder geweest ben pas op dag 13 gaan testen deze maand. ik hou ook een tempkaartje bij op ff.nu kan het ook zijn dat ik hem misschien eerder gehad heb maar me ff geeft geen kruis aan. hier mijn temp. dag 11: 36.6 dag 12: 36.5 dag 13: 36.3 dag 14: 36.3 dag 15: 36.5 dag 16: 36.6 dag 17: 36.6 dag 18: 36.6
Ik heb niet zoveel verstand van temperaturen, maar wat ik gelezen heb is dat je temperatuur 12 a 24 uur na de eisprong met ongeveer 0,4 graden stijgt. Dus dan kan je eisprong misschien op dag 14 geweest zijn, omdat je temp daarna wat gestegen is?
ja dat zou misschien kunnen zat ik ook al aan te denken alhoewel me temp vorige cyclus heel anders was. toen was ie voor de eisprong 36.6 en daarna steeg die naar 36.9 dus duidelijke temp verschil. heb net wel weer een ovu test gedaan en zag wel dat het streepje vergeleken met vorige dagen duidelijker was. hij was zeg maar net niet positief wel 2 duidelijke strepen dus misschien kan het nog komen. ik test nog eventjes door voor de zekerheid misschien dat ie morgen wel positief is. vind het alsnog vreemd want normaal voel ik het duidelijk als ie er aankomt zeg maar maar voel nu helemaal niks. dus ik zie moregen wel hoe die dan is. in ieder geval bedankt voor je reactie en jij gefeliciteerd met je zwangerschap. groetjes groetjes
Ik had vorige maand ook geen eisprong en ben na 31 dagen gewoon ongesteld geworden. Ik was ook al ongerust dat het een heel lange cyclus zou gaan worden!