@ videlsje, dat lijk me ook een mooie score! hopelijk is de overstimulatie snel weer over. @ ook, wanneer ga jij starten? gefeliciteerd met het huisje voor jullie 2 (wie weet binnenkort 3) @ panter, heeeeeeeel veel geluk voor de komende ronde! @ lotje, heb geen ervaringen met Tournaye in Brussel.. in DD ging het na de intake heel snel. @ anna, als het goed is wordt dat in de loop van de zs nog minder. ging mij tenminste zo, en aan het eind was ik er helemaal klaar voor zonder bang te zijn. @ all ik heb goed nieuws
@ zonnetje, ik voel me prima. Een beetje moe en met vlagen lichtjes misselijk. Of ik verbeelt het me, want ben pas 3 dagen overtijd. En het is heel raar gelopen deze keer. Een extra gevoelige dipstick test, die ik een dag voor NOD gedaan heb was helemaal wit. Dus dacht ik dat het weer niet gelukt zou zijn. Vervolgens had ik heel weinig helder rood bloedverlies wat direkt weer stopte. Een dag later nog zo'n test gedaan met een heel licht 2e streepje. Omdat ik onzeker was gelijk de clearblue gehaald en voila! Kan het nog steeds niet geloven, ik was erval overtuigt dat het deze keer weer niet gelukt was. Ook omdat deze ronde zonder hormone gedaan is en ik zelfs na 2 dagen met de bolletjes utro gestopt ben omdat ik er enorme jeuk en irritatie van kreeg. Heel onwerkelijk allemaal. En hoe voel jij je?
Iluna, het lijkt erop of je een wat latere innesteling hebt gehad . Maar wat goed zeg!!! Bandietje krijgt een brusje!!!! Woeiiii!!! Ik voel me goed, heb 10 testen gedaan om het te geloven . Ben wel erg hormonaal, maar verder weinig klachten. Heb wel ongikrampen gehad tijdens de nod, maar is nu ook minder. En nog steeds geen misselijkheid!! Wanneer ben je uitgerekend?
Iluna Gefeliciteerd!! Mooie test! Verders gaat het wel oke hier. Veel buikpijn en krampen moet echt opletten dat ik niet weer teveel wil want dan word ik gelijk afgestraft met heftige buikpijn. Echt schijtvervelend :x En dat allemaal van een punctie. Dames hoe lang duurde het bij jullie voordat de hormonen een beetje verdwenen? Mijn borsten doen zo verschrikkelijk veel pijn. Ik word ook echt tig keer per nacht wakker omdat ik dan per ongeluk verkeerd draai of dat ik erop ga liggen (ben een buikslaper) Of als ik ergens tegen aanstoot of zelfs mijn bh Hoop toch dat dat snel weg gaat.
Iluna gefeliciteerd!!! Hier teleurstellende fm. Bms 7mm en 4 foll van 12mm. Eens kijken waar dit heen gaat....er moet iig 1 foll afvallen anders word poging afgebroken
Iluna: gefeliciteerd met je zwangerschap! super! videlsje: mooie score! hoop dat je je snel beter voelt! panter: Oh balen man! hopelijk valt er eentje af, en kan je poging gewoon door gaan. Ik dacht dat er een tijdje terug was afgesproken om geen baby/test foto's zo in het topic te plaatsen. Ik wil niet lullig doen, maar ik kan me heel erg goed voorstellen dat het voor de meiden die volop in de behandelingen zitten heel erg confronterend is om te zien.
als dat zo is dan heb ik dat gemist. Excuus als ik iemand hiermee gekwetst heb, dat was zeker niet de bedoeling. Het was gewoon spontane blijdschap, meer niet. Het bericht is al aangepast. Alleen nog wat persoonlijks: iedereen in deze thread weet wat de MMM inhoud, niemand hier is 'zo maar' zwanger geworden en heeft denk ik voldoende begrip voor de ander. Maar als dat betekent dat men om andere te sparen ook geen blij nieuws meer mag delen, en zelfs al een foto van een test te ver gaat dan weet ik echt niet meer wat wel en niet meer mag. Als ik over iedere zin drie keer moet nadenken of het algemeen gepast is of toch aanstootgevend dan zal ik uit voorzorg niets meer schrijven. @ panter, ik hoop dat er twee eitjes afvallen en de andere twee in plaats hiervan hard groeien. @ videlsje, besterschap.
Het is al een hele tijd geleden afgesproken in dit topic, en tuurlijk wil je je mega blijde nieuws delen. En dat kun je ook gewoon doen. Mijn mening is alleen dat je kan verwijzen naar je album, en dat degene die jou mooi test willen zien, zelf kunnen bepalen of ze kijken ja of nee. Ik kan me heel goed voorstellen als je net in een poging zit, t allemaal rete spannend is, en je een zwanger test voorbij ziet komen, het net even wat harder aan komt. Maar goed dat is mijn mening. Om dan maar helemaal niks meer te schrijven is een beetje overdreven. Naar mijn idee is iedereen toen ook akkoord gegaan mbt foto's plaatsen.
ik heb er gewoon niet aan gedacht om het foto in mijn album te platsen. Sorry. het is verwijdert en ik hoop niemand gekwetst te hebben
Je hoeft geen sorry te zeggen hoor, tuurlijk wil je je test showen. Je bent kei enthousiast en happy!
@ iluna Whieeeehoeeeee gefeliciteerd meid ! Wat een prachtig nieuws ! Een hele fijne zwangerschap toegewenst. @ annaatje spannend he meis. Het is logisch dat je er tegenop ziet hoor. Hoe dichter bij het komt hoe spannender het word. Maar dat komt helemaal goed meis ! Niet druk om maken. Ik ben het met iluna eens. @videlsje hormonen nemen langzaam af. Duurde bij mij een week of 2 denk ik voor ik me weer beter voelde. bij de tweede punctie had ik ook erge overstimulatie maar wel met tp en zwanger dus in combinatie met overstimulatie durf ik het niet te zeggen. Ben bang dat je er nog wel even last van blijft houden. Zeker tot je menstruatie. Sterkte meis en doe het rustig aan. rust en veel drinken is het beste medicijn. @panter 4 jeetje dat is best wat. Hopelijk vallen er nog wat af. Ik duim ! @ ook Waarschijnlijk een huisje. Jeeeetje wat spannend en wat super fijn voor jullie !! Veel geluk in jullie eigen huisje. Knuffel @ ego vandaag bij de ka geweest. Boefje heeft medicijnen gekregen voor zijn maagje en moet over 6 weken terug komen.
Goedemorgen ladies, Sorry ik had al 2x eerder wat getypt en tot 2x toe alles weg... Dus nu nogmaals een berichtje... Ik ben er even niet geweest maar dat heeft een oorzaak gehad; Mijn mama werd weer opgenomen en mocht 2dagen voor de bruiloft toch naar huis zodat ze er bij kon zijn... En 31 oktober zijn we getrouwd Omdat wij het graag allemaal geregeld wilde hebben en we doordat mijn mama in het zh kwam en we niet weten hoelang dit nog goed gaat wilde we toch een totale bruiloft dus met alles erop en eraan... We hebben dus in 2 maanden alles geregeld dus dat was best pittig Maar het was fantastisch vooral ons kleine bruidsmeisje stal de show, tijdens de ceremonie lag ze lekker te slapen en toen ze klaar waren werd ze wakker... Maar ik zie dat felicitaties op z'n plek zijn @zonnestraal gefeliciteerd!!!!! Een brusje wat een geweldig mooi niews!!!! @iluna gefeliciteerd een 2e kleine bandiet of bandita is onderweg @videlsje fijn meid eindelijk stappen in de goede richting!!! @annaatje hihihi de bevalling gaat echt vanzelf...het is bruut natuurgeweld maar je lijf is daar echt voor gemaakt!!! Het is zoon geweldige ervaring!!! Dus niet te druk om maken...een vrouwenlijf is echt geweldig tijdens een bevalling!! @panter...ik heb aan je gedacht...mijn duimen zijn nooit opgehouden met draaien!! @natte ogen van de 1e verjaardag hihihi...hier ook bezig met plannen...in ieder geval de uitnodigingen worden nu gedrukt...wij vieren het op 4 januari en niet op 2e kerstdag...zij heeft zo een eigen dag en op 2e kerstdag komt er bijna niemand dus vandaar de verplaatsing...het is ook maar een gekke dag om geboren op te zijn hihihi Onze dame loopt achter de loopkar...ze gaat zelf staan en loopt dan de hele kamer rond achter dat ding Ze maakt los de overstap tussen bank en tafel en ze heeft een mooie blauwe plek om het te bewijzen Dus we denken dat onze dame rond een jaar echt wel loopt Verder krijgt ze nu 4 tanden in 1x en is ze heel erg ziek geweest met een kuurtje tot gevolg. Haar billetjes leken wel rauwe biefstuk... Dus de afgelopen 6 weken waren verschrikkelijk...om de 2u wakker vanwege sprongetje, tanden en de laatste 2 weken omdat ze ziek was...plus de bruiloft dus heeeeerlijk chaotisch was het hier... Nu even bijkomen en relaxen en even genieten van elkaar...hebben in een prachtige bruidssuite geslapen zonder dochter wat erg wennen was Maar we hadden een heerlijk diner en roomservice ontbijt... In het voorjaar gaan we weg met z'n drietjes bij ml begint nu de drukke periode dus dat werd echt lastig...nu dus weg met z'n drietjes in het voorjaar... Ik zal proberen weer wat vaker mee te schrijven en ik zal zo wat huwelijksfotootjes in m'n album plaatsen en er ook weer uithalen vanwege de privacy Dikke knuffels en sorry meiden dat ik er even tussenuit ben gepiept maar ik ben jullie echt niet vergeten... Liefs Bob xx
@iluna joepiee gefeliciteerd. Jij deed iui toch.. Lkkr genieten weer @bob gefeliciteerd met jullie huwelijk.mooie fotos @All ik heb weer iets van 2uurtjes geslapen Ben echt kapot Xx
Bob: oeh vet leuk man! Fijn dat je moeder erbij kon zijn! annaatje: wat is de rede dat je niet kan slapen? buik in de weg? pijn? kipjes: wat heeft je zoontje voor een medicijnen gekregen?
@bob Super ! Nog gefeliciteerd ! Mooi gezinnetje zijn jullie Wat fijn dat het allemaal gelukt is en dat jullie een mooie dag hebben gehad. Nu lekker uitrusten van alle bruiloft stress hihi. @ da hij heeft omeprazol gekregen. Capsule openbreken en poeder oplossen. Ga het straks geven. Ben benieuwd of hij het op gaat drinken..