@ da Ook in water oplossen ? Of een siroop ? Ik heb zelf ook omeprazol gehad. Nu pantozol. Zo'n raar idee dat hij dat nu ook krijgt. Hopelijk kunnen we gauw weer afbouwen. we gaan ook naar de osteopaat. Ga weer een afspraak maken. Misschien kan hij helpen.
@ da dit zijn korrels ib een capsule. Lost niet op in koud water dus beetje limonade bij gedaan en zo laten drinken. Anders kreeg ik t er niet in .hij krijgt 10 mg per dag
oke, jou zoontje is ook een stukje ouder natuurlijk. Ik hoop dat Evi er met een jaar vanaf kan en t niet meer nodig is.
@dark angel. Moet veel plassen snachts en kan dan niet meer in slaap komen.ik ga dan vaak f uurke internetten dan word ik weer beetje moe. Maar mn baby is snachts erg beweeglijk. Ook pieker ik erg veel over mn school Hoe ik t na bevalling allemaal ga doen. Mn mentor op school behandeld me als een 17 jarige, maarruh ben toch echt 31 haha
Bob, lieve Bob wat een prachtig stel zijn jullie en wat een mooie bruid! Leuk jullie stijl, en jullie bruidsmeisje is echt te schattig! Heel hartelijk gefeliciteerd! En wat super dat je mama erbij kon zijn! Leuk dat je er weer bent, we hebben je gemist! Iluna: gefeliciteerd! Super wat leuk! Lekker genieten. Anaatje: Niet teveel piekeren (hoor wie het zegt ahum...hihi) als je leraar zich zo opstelt ten opzichte van jou misschien is het dan een idee om een gesprek met je mentor aan te vragen om dingen wat helder te maken, en over en weer elkaar even aan te horen en afspraken te maken, wordt je misschien ook wel wat rustiger van als je dat geregeld hebt, want blijkbaar zit het je in de weg. Zonnestraal: Hoe is het? En je nieuwe baan? Bevalt die? Juna: Hoe is het met je? En met je moeder? Kipjes: Hopelijk werken die meds snel en is jullie manneke er snel vanaf, lijkt me erg zielig voor die ukkies. DA: jullie meisje ook maagzuur? Sorry volgens mij heb je dat al verteld maar ben het even vergeten #sorryschaammedood Ego: Vanmorgen is de fysio weer geweest om te kijken na haar nekje, dat was een beetje scheef door haar voorkeurshouding, gelukkig is dit na wat oefeningen die we de laatse keer hebben gekregen helemaal verdwenen. Haar motorische ontwikkeling was uitstekend! Hier ook een meisje wat veel geleerd heeft, lopen achter een loopkarretje, lopen langs de tafel, dag zwaaien, als ik zeg 'geef maar aan mama' dan komt ze me dat geven wat ze in haar handje heeft, en soms even los staan maar dan valt ze snel genoeg om. Van praten is nog geen spraken ze doet we geluiden na maar woorden zegt ze geen een, en dat is nou net waar het bureau iedere keer weer over begint.......ik heb zoiets van die gaat heus wel praten ze is nu even druk met andere dingen, of is ze echt zo laat..? Verder gaat alles zijn gangetje hier, en komt de eerste verjaardag al snel dichterbij gaat zo snel onvoorstelbaar hoe snel dat jaar voorbij is gevlogen. Vanmiddag Sint en verjaardagscadeautje gekocht voor haar, leuk maar kan er ook wel een beetje emo van worden als ik eraan denk..... Lieve meiden dikke knuffel allemaal ik ga lekker in mijn huispak, kopje warme choco met (teveel) slagroom op de bank.
Iluna van harte gefeliciteerd!! Heb je foto helaas niet meer gezien. Ik begin december Over de foto's , eigenlijk vind ik het best jammer want we hebben altijd in ons topic onze foto's geshowd. Maar helaas.
juffie: ja Evi heeft reflux, dus aan de meds. annaatje: oh dat is idd vervelend! Verder, wat juffie zegt Juffie: Als je naar t cb gaat he.. merendeel van de dingen die ze daar zeggen, t ene oor in en t andere uit.. zeg ja en amen voor de lieve vrede maar trek je eigen plan. Jij kent je meisje t beste. en laat met praten? ach, helemaal niet!
F vraag Ik heb al maanden elke dag inlegkruisje in want ik heb lekkage.ik had net f paar uur geen inlehkruisje in en doe dit weleens vaker maar iedere keer zit dr ronde natte plek in mn onderbroek.ik voel t niet eens lopen.. hihi Soms met wat plakkerig wit spul Hoort dit drbij?? Hoop wel dat t na bevalling over is want iedere keer natte plek in je onderbroek is niet fijn
@ da Ja dat is zo . En mijn boef drinkt natuurlijk nog maar weinig melk waardoor we niet meer kunnen indikken met nutriton. hij heeft ook al vanaf geboorte reflux maar we hebben altijd zijn voeding ingedikt en dat ging goed dus waren de meds niet nodig.. maar nu hebben we geen keus. Meestal gaat het rond 1 jaar over omdat ze dan ook minder liggen en vaker rechtop zitten en gaan lopen. Maar bij onze boef dus niet.. vandaag ook weer spugen.. zo zielig. @ annaatje dat is normaal hoor meis. Ik had het ook. Je lichaam is zich langzaam aan het voorbereiden op de bevalling. En dat hoort er allemaal bij. Na de bevalling heb je daar geen last meer van. Behalve dan de eerste weken kraamverband
Dankjewel meiden voor alle lieve berichtjes!! Ik ga proberen weer wat meer mee te schrijven @annaatje volkomen normaal Die lekkages krijg je er gratis bij, niet fijn maar met een inlegkruisje voorkom je een hoop natte plekken... Ga je met 34 of 36 weken met verlof? Deze laatste weekjes gaan heel hard dus geniet nog lekker van je buik... Dikke knuf Bob
kipjes: oh zo op die manier, Evi spuugt niet, heeft ze ook niet gedaan. Ze heeft verborgen reflux. Merk je al iets van de meds? annaatje: ja is normaal hoor
Lieve Bob, wat fijn dat je er weer bent!!! Heb je echt gemist hier . En je bent een getrouwde vrouw lees ik??? Wat leuk!!!! Heb je foto's hoe je eruit zag??? Fijn dat je mama erbij kon zijn!! En met je kleine prinsesje ook alles goed lees ik, wat fijn!!! Hier zomaar zwanger met de 1e cryo-tp. En ik voel me heel goed!! Dat was bij B.eau wel anders!! Ben zo dankbaar en blij!!
Ze staan in m'n album ik laat ze alleen niet te lang staan vanwege privacy En wat een geweldig nieuws!! Gewoon pats direct zwanger!!! Heerlijk een brusje voor de kleine man Echt super!!! En fijn dat je je zo goed voelt...
@zonnestraal hard bezigt met de 1e b-day van de kleine man?? Hebben jullie een thema? Hier wordt het thema sesamstraat, heb gister toevallig de taart besteld voor 4 januari Het wordt een stapeltaart met de figuurtjes van sesamstraat erop...ze is zoon fan daarvan...iedere dag kijken we een aflevering en ze zwaait en wipt zowat uit haar stoel zoooo blij hahaha Las ik nou ook wat over een andere baan??
Thanks meiden Ahh wat leuk sesamstraat! Keek ik ook altijd hihi Ik ga met 36 weken met verlof. 27 dec is laatste werkdag. Mooie dag om.verlof te krijgen hoef ik gelukkig 30 en 31 dec niet te werken. Fijne dag meiden
Bob, de taart wordt koemelkvrij gemaakt met als thema: The Big Bugs Band van baby-tv. Is hij helemaal gek op! Gisteren z'n kado binnen. Heb uitnodigingen verstuurd: kaartjes met zijn foto erop. Hopelijk hou ik het droog . Vind het zo een mijlpaal! We hebben zo gevochten voor hem! En nu hij er is zijn we zo gelukkig! Had voor hem wel 100 jaar mmm over!! Annaatje, pfffff wat moet jij nog lang werken! Hopelijk hou je dat vol meis!
Hoi allen, Hier fm gehad. Nou hou je vast!!!!! De welbekende kralenkrans. Diagnose PCOS. Eindelijk na 3 jaar heb ik mijn gelijk gekregen. Nu een boze mail naar arnhem gestuurd. Eens kijken of ze ons tegemoet willen komen.