Over halve flesjes hij drinkt maar telkens max 70CC dus te veel kan het niet zijn. Kan toch geen KMA zijn omdat hij telkens zo verkouden enz is?
Ik ben moe! Mijn meisje slaapt ineens sinds een paar dagen op haar buik. En opzich is dit niet erg, maar ze legt haar hoofd niet naar de zijkant maar recht omlaag in het matras. In principe is het matras doorademend (volgens man) Maar het ziet er verschrikkelijk eng uit. Ben vannacht 5x opgestaan om te kijken en heb haar 4x weer terug omgedraaid op haar rug, en de 5e keer heb ik haar bij mij neergelegd in bed. Maar ja, om dit nu zo iedere nacht te doen....
Ik bedoel ook geen half flesje geven. Maar even op de helft ongeveer laten boeren. Misschien pakt hij wat meer lucht mee, en zit zijn maagje vol met lucht.
Dat kan idd wel Ik vind het wel erg weinig wat hij drinkt maar dat deed s.eyhan ook. Anna anders eens naar de kinderarts met hem gaan? En welke fles gebruiken jullie? De DR Browns is heel erg goed tegen krampjes en kunnen ze geen valse lucht bij happen.
Da: Dat hebben we hier ook gehad en ook ik deed geen oog dicht, zelfs niet met aerosleep......na de hand heb ik het laten gaan en haar er maar op vertrouwd dat ze haar hoofdje wel draait als ze dat wil. Ik ga nog steeds kijken bij haar voordat ik ga slapen, en ben blij met mijn camera babyfoon daar kijk ik dan op als ik wakker wordt 's nachts. Ken je gevoel maar helaas geen tips voor je...... Düsseldorf: we krijgen net een brief dat onze cryo in april 1 jaar opgeslagen is daar en dat ze die gaan verplaatsen naar MCM Leiderdorp en dat als we die willen gebruiken we daarheen moeten. Vind dit eerlijk gezegd beetje raar dat ze die overplaatsten ik wil helemaal niet daar heen als we die zouden willen ontdooien maar naar Düsseldorf. Düsseldorf is 40min rijden voor ons en voor Leiderdorp moeten we een hele dat uittrekken. Heb ze even gemaild of deze embryo toch niet ook daar kan blijven....zal wel niet... Anaatje: ik zweer bij dr. Brown flessen zijn echt heel fijn! Je kunt ook infacol halen is ook voor evt krampjes. Maar als hij nog steeds verkouden is misschien toch eens even de huisarts bellen voor overleg, en due neusspray halen bij de huisarts xylo..... (Moeilijke naam dat spul) halen dat werkt echt goed. Even goed in de gaten houden. Verder gaat hier alles als een sneltrein, eerst was er nog geen enkel teken van lopen en nu opeens loopt ze, nog geen kilometers maar ze loopt!! Zooo leuk dat kleine dikke pamperkontje en dan lopen 'Praten' gaat ook goed ze spreekt vloeiend Chinees haha niets van te verstaan, soms mama maar dat is meer perongeluk denk ik. Verder zijn we beetje aan de klus hier in huis, we laten de trappen opnieuw renoveren, nieuwe trapleuningen en op de bovenverdieping een nieuwe vloer, ik ga nog twee kasten die boven staan als boekenkast wit schilderen dus genoeg te doen hier, heerlijk!
Dus voor een cryo tp zouden we naar Leiderdorp moeten gaan? Ga liever naar Düsseldorf veel dichterbij.
@ all hij drinkt alweer wat beter gelukkig Vanochtend is mn plasje f weggebracht en heb blaasontsteking. Heb nu kuurtje van 5 dagen Verder alles goed hier. Man is vd week lekker weekje vrij!! Heerlijk met zn 3tjes Fijn weekend xx
Zwaai lieve meisjes!!! Hier weg voor een weekendje Antwerpen met z'n drietjes even de narigheid echt afsluiten en achter ons laten... En zondag wordt ik alweer 33 Kom hier wel trakteren op digi taart Dikke knuffel ladies!!!
@all wel grappig. Van de week waren mn schoonmama en mn vader er en ik liep nog in pyamaa. Gisteren en vandaag zag ik dat ik weer lekte hihi Mn pa zo gisteren: jah vd week zag ik t ook toen je beneden zat.mn schoonmama zal t ook wel gezien hebben hihi. Vraag me af als je geen borstvoeding geeft tot wanneer je melk produceert. Doe zo maar weer zoogcompresje in want moet naar kapper en lekken is ook zoiets he Fijn weekend xx
Annaatje, wat fijn dat je kleintje beter drinkt. Nu maar hopen dat jij je snel beter voelt. Bob, gefeliciteerd Wij heben net een tp gehad. Er is verder niets in te vriezen dus dese moet het worden!