Jah ik heb besloten om tot maandag te wachten Ik heb nog een cb digitaal in huis misschien voor zondag. Als ik de foto upload hou ik haast niets meer over Maar er zijn echt 2 roze streepjes Alleen heb ik t idee dat de kv testen er voortaan langer over doen.misschien ligt het aan mij. Ik zit nu 15 dagen na pregnyl er nog komen er 2 streepjes te voorschyn. Ik weet het niet.......ik kruip zo lekker onder wol. Al heel de week zo moe en om niets wakker heulllll vroeg.
Ik zie nog steeds 2 streepjes. En ja, kruidvat testen zijn achteruit gegaan. Ze doen er langer over voordat je resultaat krijgt. Maar je zit nog maar op dag 8. Morgen moet hij wel een stukje donkerder zijn!
Zonnestraaltje ik heb alleen nog cb in huis. Die durf ik nog niet te doen. Ik ben echt een stresskip nr 1 en een enorme egotripper als ik hier nu me berichtjes terug lees *schaam*
We nemen in het nieuwe jaar de beslissing ik vind het doodeng naar volgend jaar gaan we het doen. Eigenlijk durf ik niet goed dus ik blijf maar uitstellen.... 2016 moet ons jaar gewoon worden nog meer ellende als afgelopen half jaar wil ik niet meer.... Morgen onze I. Sa 3 jaar maar tevens ook al een half jaar zonder mijn lieve schoonbroer. Dat is op de verjaardag van isa precies een half jaar geleden.
Juffie, gefeliciteerd met je mooie meisje! 3jr. alweer, zooooo leuk! En tevens zo klote wat je schoonbroer aangaat . Gaat het een beetje met je (schoon) zus? Hoest met I.sa en praten?
Bedankt dames. Met mijn zus gaat het redelijk, gaat op en af dat hebben we allemaal. Gisteren een half jaar getrouwd had er nog niet eens aan gedacht... Met praten van isa gaat ze goed vooruit. Ze praat al zoveel meer maar mog steeds een achterstand. Maar ze blijft vooruit gaan dus dat is positief. Ze doet ontzettend haar best.