Geen enkele zaadcel gevonden deel 2

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door suikerfee, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dreamer83

    Dreamer83 VIP lid

    16 apr 2008
    10.390
    30
    48
    @Loutje: wat moeilijk van je vader zeg.
    Hoop dat hij jullie kleine meid nog mee gaat maken.
    Heeft de vk je al gestript?
    Wij hebben het onze omgeving nog niet verteld nee.
    Gaan we pas doen als ons 2e kindje is geboren, zodat hij of zij dezelfde start kan krijgen als onze dochter.
    Onze dochter vertellen we het al wel tijdens het verschonen en spelen (ook al snapt ze het natuurlijk nog niet)

    Dat boekje hebben wij ook hier liggen!

    @Panter: ze zullen het niet als IUI 1 gaan rekenen.
    Het is gewoon IUI 7 (is ook verzekerings technisch he)
    Maar hoop voor jou dat je nog een aantal x IUI mag doen (en er maar 1 nodig is natuurlijk!)
     
  2. loutjelou

    loutjelou Fanatiek lid

    16 mrt 2009
    1.614
    0
    36
    Vrouw
    Ik heb zelf vooral veel aan het boekje van de verdwaalde ooievaar gehad, inderdaad ook over het wanneer vertellen enzo.

    Ben nog niet gestript nee, ik wil het nog even afwachten.
     
  3. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    IUI word door mijn verzekering onbeperkt vergoed, dus wat mij betreft mogen ze het als nmr 1 tellen.
    Geen idee hoe het werkt maar mijn ziektekostenverz ziet kid als IUI.
    Als de artsen er vertrouwen in hebben mag ik wel 100 keer IUI-D laten doen van mn ziektekostenverzekering.
    Maar goed, dan tellen de dokters mss door tot 18 ipv 12. Ik zal het ze vragen.

    liefs
     
  4. loutjelou

    loutjelou Fanatiek lid

    16 mrt 2009
    1.614
    0
    36
    Vrouw
    KID is in principe ook gewoon IUI maar dan met het zaad van een donor. De behandeling is hetzelfde als wanneer het zaad van je eigen man zou zijn.
     
  5. lillyenco

    lillyenco Fanatiek lid

    5 okt 2009
    4.080
    0
    36
    forumverslaafde
    Onder de zon
    @panther, waar zit je met de verzekering?
     
  6. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Ik ben verzekerd bij de Friesland zorgverzekeraar.
    Heb de AVzorg aanvullend pakket, vergelijkbaar met optimaal
     
  7. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Loutje ik zit echt in tranen om het nieuws van je vader dat het steeds slechter gaat.
    Soms vraag ik me af waarom iemand dit allemaal moet ondergaan:(
    Ik hoop zo dat hij jullie meid nog mag meemaken.
    Eindelijk opa worden van jullie kleine meid.
    En vind het zo erg voor jou omdat dit ook je geluk onderdrukt.
    Althans dat je niet zo genieten kunt als dat je zou moeten kunnen nu:(
    Dikke knuffel!
     
  8. nana1980

    nana1980 Fanatiek lid

    27 aug 2010
    1.044
    1
    0
    NULL
    NULL
    #3788 nana1980, 17 jun 2011
    Laatst bewerkt: 17 jun 2011
    @loutjelou: oh meid, wat een moeilijke periode voor jou/jullie!! Zo onzeker ook allemaal..........dikke knuffel; je staat er niet alleen voor want hier leven we met je mee!!!

    Dan de uitslag van bloed: bij mij was alles goed. Bij manlief was inhibine verlaagd (35) en ik heb het internet al afgestruind en ontdekt dat er een relatie is tussen inhibine en kans op slagen bij TESE. Maar goed, geen genetische afwijking gevonden dus we hebben wel groen licht voor TESE. We gaan nu op een wachtlijst en wrsch. kan TESE in het najaar plaatsvinden. Het word dus steeds spannender..........Iemand hier bij wie man/vriend ook inhibine van 35 of lager had en toch zaad gevonden was??? Hopen, bidden, verlangen......

    @cat: jeetje, wat een administratieve rompslomp en gedoe om alle info te krijgen!! Toch gelukt inmiddels??

    @dreamer: hoe is het met je kleintje? 4 maanden nu toch?
     
  9. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Nana kan je helaas niet helpen met de inhibine dat weet ik van mijn man niet en weet niet waar de resultaten ergens liggen.
    Maar zijn chromosomen waren perfect maar helaas.
    Maaaaaaaaar dat is lang niet bij iedereen zo dus mijn duimen staan hoog voor jullie!!!
    xxx
     
  10. kipjes

    kipjes Fanatiek lid

    10 aug 2009
    1.188
    0
    36
    @ loutje ,

    Wat een verschrikkelijk nieuws weer meid. Zo oneerlijk dat jij en je familie dit moeten meemaken. Heel veel sterkte en kracht toegewenst en ik duim dat je vader zijn kleindochter nog kan zien en meemaken.

    Heb je zelf het gevoel dat het niet zo lang meer duurt voor je gaat bevallen ? Of nog niet echt signalen ?

    Dat boekje is idd leuk !! Wij hebben bij de intake een foldertje daarvoor meegekregen , die gaan we bestellen als we zwanger zijn.
     
  11. sweet lilly

    sweet lilly Bekend lid

    27 okt 2010
    794
    1
    18
    Verpleegkundige
    @Panter; jeetje zeg...heb het hele verhaal terug gelezen. Had het zo gehoopt voor je, dat je toch zwanger zou zijn en dan dit...Vind het heel rot voor je, en heel knap hoe je ermee omgaat!! Dikke knuf!

    @Loutjelou; wat moet het zwaar zijn voor je. Je vader zo vreselijk ziek en de laatste loodjes van de zwangerschap. Geluk en verdriet ligt zo dicht bij elkaar... Ik wens jullie heel veel sterkte!!

    @Nana; wat is de relatie tot TESE? Zijn de resultaten slechter bij mannen met een te laag inhibine?

    @All; over een week kunnen wij bellen om te vragen of de uitslag er is van het chromosomenonderzoek van manlief. Vind het toch een beetje spannend worden nu... Stel nou dat het niet goed is? Hoe dan verder? Hoop dat de uitslag dan ook echt binnen is.. manlief verwacht van niet...
     
  12. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    sweet lily,
    Wat spannend de uitslag van chromosomen. kan me voorstellen dat je er nerveus voor bent.
    Maar zelfs met goede uitslag hoeft er geen zaad gevonden te worden. Bij mijn man was alles goed, behalve het fhs. chromosomen, dna, testosteron..gewoon alles.
    En toch geen zaad.
    Wat ik eigenlijk wil zeggen is, dat het kut is als er een foute uitslag komt! Maar dat een goede uitslag geen garantie geeft op zaad bij tese.
    Sterkte met wachten, ik duim voor het beste!!

    Nan, ik heb ook geen idee over inhibine.
     
  13. Cat123

    Cat123 Actief lid

    31 mei 2011
    130
    0
    0
    Noord-Brabant
    @ Nana: Jazeker, manlief had inhibine B van 18 en zaadjes (helaas maar heel weinig en abnormaal van vorm waardoor ICSI onwaarschijnlijk wordt). Hij heeft micro-deletie op Y (type C) en verhoogd FSH en 1 verkleinde testis. Inhibine B heeft functie in het aansturen van de zaadaanmaak (of de terugkoppeling daarvan, dat weet ik niet meer). Ze weten in het ziekenhuis ook allemaal nog niet goed hoe het werkt. Er lopen over de hele wereld onderzoeken naar welke hormonen er nu allemaal mee spelen. Het feit dat ze geen genetische afwijking hebben gevonden is hoop gevend, toch? Hoe waren de andere waarden (FSH, LH en testosteron)?
    p.s. we hebben gisteren alle verzoeken op de post gedaan voor de medische dossiers (2 ziekenhuizen, voor elke afdeling apart en dan ook nog voor mijn vriend en voor mij apart. Ik weet niet meer hoeveel formulieren ik gisteren heb ingevuld en ondertekend maar het waren er heel wat)

    @ sweet lily: ik sluit me aan bij Panter; je weet pas of het goed is na de TESE. Het zijn tenslotte kansen; als je een kans hebt van 10% op zaad kun je wel zaad hebben en als je een kans hebt van 90% op zaad kun je geen zaad hebben. Het is gewoon heel vervelend. Toch heel veel sterkte komende week en ik hoop voor jullie dat de uitslagen binnen zijn.

    @ Loutje: Sterkte meid, ik weet niet wat ik er verder op moet zeggen. Heel erg bedankt voor de tips van de boekjes. Ik was al wel tegen gekomen dat er boekjes waren maar had nog geen titels. Mochten we een kindje krijgen via KID dan willen we graag open zijn naar hem of haar. Onze omgeving weet waar me bezig zijn en leeft met ons wel en wee mee.
     
  14. liev

    liev Actief lid

    5 nov 2010
    471
    0
    0
    snelle reactie:
    loutjelou....heel veel sterkte wat moeilijk zeg!

    nana...fijn groen licht voor tese, er is nog hoop! geen idee over inhibine

    cat123..in DD doen ze micro-tese (in ziekenhuis in mulheim, werken ze mee samen)

    sweetlilly...wat spannend allemaal

    sorry voor degene die ik niet persoonlijk bijlangs ben gegaan!!

    liefs liev
     
  15. Girl86

    Girl86 Fanatiek lid

    21 jan 2010
    2.318
    0
    0
    loutje jeetje wat erg meid!!! weet niet zo goed wat ik moet zeggen. erg moeilijk allemaal. heel veel sterkte meid!!!
    en wauw wat een mooie foto's :) in je fotoalbum.

    ik ga dat ook nog wel doen foto's plaatsen maar ga dat doen als ik meerdere buikfoto's heb.
    waar kun je die boekjes kopen?? wil ze ook graag hebben.

    nana fijn dat jullie groen licht hebben voor de tese. ik kan ook niks vertellen over die waarde.


    sweetlilly spannend nog een weekje dus. hopen dat er goeie uitslagen komen. duim voor je!!
     
  16. annaatje

    annaatje Fanatiek lid

    18 okt 2010
    1.644
    0
    36
    NULL
    NULL
    @loutje sterkte meid. Hoop dat je vader de geboorte nog kan meemaken.

    @nana ik zal straks even voor je in onze map kijken of ik iets kan vinden over mn man zn inhibine. Wij hebben een mooie map gemaakt voor ons wondertje ooit... Wel handig want zo kunnen we alles meteen gelijk terugvinden

    Als t goed is komt mijn menstruatie as woensdag,nog geen klachten
    Of bruinverlies.vertrouw maar op de clearblue ovu digi test
    En hopen dat dan afspraak hsg door kan gaan
    Bij ons vd week in vriendenkring weer een baby geboren,de derde nu in 2,5 maand heb t echt ff gehad met die kraambezoeken..

    Fijn weekend meiden
     
  17. KateK

    KateK VIP lid

    26 dec 2008
    5.185
    0
    36
    Drenthe
    Ben wel benieuwd waarom men alleen tese doet.. is bij jullie dan geen pesa of mesa mogelijk? Mijn mannetje heeft pesa gehad. Hij had 0 zaadcelletjes en alles was in orde. Zijn zaad kon er alleen niet uitkomen. Of doen ze tese als bijv de fsh waarde niet in orde is?
     
  18. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    #3798 Panter, 18 jun 2011
    Laatst bewerkt: 18 jun 2011
    Ik heb geen idee, wij kwamen niet in aamerking voor pesa omdat mijn man onderontwikkelde testikels heeft.
    Ze zijn iets kleiner dan normaal, en daarbij een verhoofd fsh waardoor tese onze enige optie was.
    Er is wel duidelijk bij verteld bij ons dat er een kans was van 98% dat er niks gevonden werd.
    Maar lief wilde het zeker weten en heeft de tese laten doen.
     
  19. KateK

    KateK VIP lid

    26 dec 2008
    5.185
    0
    36
    Drenthe
    ja dan wil je het weten ook.. spannend he als je op de uitslag moet wachten.. het heeft zoveel invloed op je leven.. wel/niet.. weet nog goed dat ik in de auto zat en dat er werd gebeld dat er zaad was gevonden.. had zoveel tranen in mijn ogen dat ik bang was van de weg te raken.. uiteindelijk 14 rietjes gehaald.. dat vond ik zo'n wonder! Zo heb je 0 zaad, en zo 14 rietjes vol! We hebben er nu nog zo'n 11 "over"..
     
  20. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Muppet als ze het vermoeden hebben via echo of scan dat de zaadleiders gesloten zijn doen ze tese.
    Althans mijn man had al deze onderzoeken gehad en daarom deden ze tese.
    Bij niet obstructieve azoöspermie dus.
     

Deel Deze Pagina