@kipjes; ja, jij morgen weer he..!! Spannend.. oeh ik hoop zo dat we op een goede wachtbank zitten, die alleen maar wondertjes geeft! Vind de foto's zelf ook erg bijzonder! Ik moet morgen eigenlijk weer werken, maar weet dus niet of dat wel zo'n goed idee is... Nou ja, ik ga maar gewoon en doe rustig aan. Collega's t werk maar een beetje laten doen, doen ze met liefde voor me hihi Heb echt topcollega's gelukkig..
Sweet; jou emmy is eentje in een ver gevorderd stadium (blastocyst of murola of iets gergelijks) vandaar dat je ook wat eerder mag testen! Vandaag of morgen zal hij wel innestelen vermoed ik.. ik duim voor je meissie!!! Bij deze alvast wat hcg: hcg*hcg*hcg*hcg*hcg*hcg*hcg*
truuz: jeetje meid, dat valt even zwaar op je bordje, ik zou ook niet weten wat ik zou doen. sweetlilly: spannend weer!! duimduim! all: sorry hou t niet meer goed bij.. knuf!
@Kate: ben benieuwd @Sweet: jeej, broedkipje @Zonnestraal: ik weet idd dat ze tot max 3 gaan. Denk dat wij daar bij de eerste ook wel voor hadden gegaan. Denk dat we nu zouden passen. Wel spannend hoor, 3 eitjes, 3 kansen! Ik ga duimen Hebben ze tegenwoordig al een aparte kamer voor IUI eigenlijk? Wij waren er toen het echt net open was en ik lag toen in de IVF kamer. Zullen ze al een agenda voor 2012 hebben? Wil zo graag een afspraak maken. @Truuz: vervelende situatie. Vraag me af of je man echt geen kinderen wil of dat het allemaal te dichtbij komt ineens. Mijn man heeft geen twijfelmomenten gehad. Ik daarentegen weer wel (maar ik was hier ook degene die moeite had met alles) Het is ook niet makkelijk allemaal. Dus ik zou je aanraden om uit te zoeken of hij echt echt echt geen kinderen meer wil of dat het angst is. Mocht hij echt geen kinderen meer willen, dan is het aan jou. Of je blijft bij hem en accepteerd een kinderloos leven. Of je kiest voor je kinderwens. Sterkte! @Ons wonder: succes morgen meis! Gefeliciteerd met je vriendin!
Dreamer dank je wel! Helaas was de test weer negatief. Weet je wat gek is, ik had een paar weken geleden ineens een naam in mijn hoofd en een warm gevoel, van zou ze zo gaan heten? Hoorde gisteren dat de kleine meid ook zo heet!
@ kipjes spannende dag voor jullie. Veel plezier met bankhangen van de week @ow ohh nee negatief...wanneer is je nod @truuz mijn man stond meteen achter kid. En tuurlijk zie ik aan hem dat die het weleens moeilijk heeft maar hij zegt altijd: ik kan het niet veranderen En hij is ook blij dat er met mij niks is en dat het kindje in mn buik groeit Blijf er samen over praten,erg belangrijk! Maar ik kan je helaas verder niet helpen.ik kan je wel zeggen dat bij iedere iui poging ik er geen 1 keer over nagedacht heb dat het niet van mijn man is. @ all gisteren sms gehad dat een vriendinnetje miskraam heeft gehad En in het zkh heeft gelegen.het vruchtje wou er niet uit en nu heeft ze Ook nog ontsteking aan dr buik.ik wist niet eens dat ze zwanger was
@kipjes: heel veel succes vandaag met je tp!! Schuif lekker bij me aan @ow: wat shit zeg... Ben benieuwd wat ze zeggen vandaag...knuf! @annaatje: jeetje, wat sneu voor je vriendin! Wel ff schrikken zeg... Beterschap voor haar!
shit! We hebben geen emmy's meer over... Baa echt heel erg nu.. Wat legt dat een druk op deze poging... Hoop zo dat dit dan goed komt...
OW; oh wat balen meid Vandaag naar het zkh toch? Ben benieuwd.. Anaatje; jee wat naar voor je vriendin!! Sweet; jammer meis dat er geen cryootjes zijn ontstaan.. die selectie is ook zo zwaar! Toch moet je proberen te genieten van het kleine wonder wat je nu al in je buik draagt! Wat misschien ook helpt: je handen op je buik leggen en tegen je emmy zeggen wat het moet doen, wat positieve energie er naar toe sturen enzo. Ik heb vanalles gedaan.. zelfs een maansteen gekocht (kan helpen bij het zwanger worden; zie verschillende forumonderwerpen hierover op deze site) Ik was binnen 3 maanden zwanger - 2 pogingen. Andere meiden ook binnen 1-4 maanden. Nu heb ik een Botswana Agaat om mijn beebje en mij te beschermen.
sweet succes op de wachtbank!! wel balen dat je geen cryo's hebt. hopelijk blijft deze goed zitten. kipjes succes vandaag!!!! anna jeetje vervelend van je vriendin zeg. ow ben benieuwd wat ze zeggen in zkh.
@ ego, Opschuiven !!!!!! Ik wil erbij hahha Net de tp gehad , 2 embryo's terug laten plaatsen. De kwaliteit was goed maar niet fantastisch dus op aanraden van de arts. 5 december testen : sinterklaaskado ???
Sweet balen van de cryo's....maar geniet nu van beeb in je buik!! Want je hebt al beeb in je buik . Ik duim voor een plakbeeb . Kipjes, 3x is scheepsrecht meid . En fantastisch hoeft niet, kijk maar naar KateK. (was 5-cellig toch??, wat let ik goed op hè ). Hou je een plekje warm voor me....liefst naast je..?? Kom ik morgen naast je zitten .
@ zonnestraal, Ik heb een plekje warm gehouden hoor !! Mijn billen passen makkelijk op 2 plekken hihi Deze 2 emmy's zijn 7 cellig. Spannenddddd Jij morgen ??
Zonnestraal; die van mij was idd 5 cellig. Bij ons tp'en ze 3 dagen na punctie dus worden het nooit 8 celligen.. Dus na 3 dagen ingevroren, iets verder ontwikkeld en na ontdooien weer iets teruggevallen en weer verder gedeeld van 4 naar 5/6. Volgens mij maakt het aantal cellen niet uit, meer de activiteit waarin de cryo/emmy verkeerd op moment van terugplaatsing. Ik duim voor je morgen meid! 3 meiden op het wachtbankje straks! Spannend weer! Kipjes; klinkt goed meid! ik duim!
Hoi meisjes, Ik denk aan jullie hoor!! kipjes, ik duim!!! Sweet, ik duim ook voor jou!! ben er weinig/niet. heb het druk met mijn modereren op ander forum en heb ff afstand van babyshit momenteel. zal jullie vanzelf weer aan jullie hoofd zeuren!! liefs
@kipjes; gezellig zo samen op de wachtbank... hoop op veel decemberkadootjes hier! Zou toch geweldig zijn...?? Wij vieren 2 december sinterklaas met mijn ouders, zus en zwager, dus zou ze dan zoooooo graag blij willen maken met goed nieuws... En onszelf natuurlijk...Ik duimduimduim heel hard voor ons!! @Kate; ja de maansteen heb ik om sinds de eerste uitslag van man. Man heeft er ook 1 en hij gelooft er in ieder geval heilig in dat het heeft geholpen hihi.. Hoop dat het bij mij ook helpt. Verder praat ik idd veel tegen ons beebje, dat ie maar lekker moet blijven zitten en o zo welkom is... Morgen echo voor jou! Spannend! Zal voor je duimen.. @mama2girls; succes meid!! @zonnestraal; jij ook heeeeeel veel succes morgen en schuif maar lekker aan op de wachtbank @panter; neem je tijd en rust meid en we zien je wel weer verschijnen! KNUF!!
@ iedereen op wachtbankje, duim voor jullie! @ ons wonder, weer negatief, wat shit voor je! knuffel! @ maansteen, ik heb er ook eentje en bij ons was het ook de 3e poging raak..
zonnestraal jij ook succes morgen. maar 5 cellig is wel goed hoor. ligt aan de kwaliteit van de emmy's. hier ook zwanger van 5 cellige(was een goeie emmy) mama2girls succes alvast.