Katek, ik had na IUI op dag 4 DPO al innesteling ( had die dag een dip in mn temp waar je u tegen zegt, zodoende weet ik dat). In principe moet het dus kunnen een vroege innesteling!
mmm durf nergens meer op te hopen. merk dat ik nu alweer info loop te zoeken, symptomen loop te vergelijken (heb zelfs al een schema gemaakt met alle symptomen van de vorige tp-en) etc. zit mezelf alweer aardig gek te maken.
Logisch! Je wilt zo graag dat het lukt. Ik heb dat ook een aantal cycli gedaan, dat opschrijven ter vergelijking. maar elke keer was weer anders. Sterkte meis, konden we maar even naar binnen kijken he?
ja luikje open.. zullen we met zijn allen sparen voor een echo apparaat? Kunnen we af en toe even kijken of het er nog zit
Wil je dan een uitwendige echo of een inwendige? Want met een inwendige echo wil ik geen groepssessies
Whahaha groepsessie inwendige echo's Ik sla een rondje over hoor @Ons wonder: he bah, balen die bevestiging. En nu idd een ronde overslaan ivm ramadan. @DA: snuggere .. hoe kan je nou neerzetten geheim en bij mn naam feb 11 Mag gewoon feb 11, net zoals het bij Bailey staat. Kinderhand is gauw gevuld he @Panter: kan te vroeg zijn he. En misselijk door de pannekoeken? Ik duim nog even door @Loutje: balen dat er een stukje achter was gebleven! Wel lekker dat het vloeien nu zo goed als over is. @Innesteling: hier vanaf dag 3 na IUI al kwaaltjes. Innestelingsbloed kan je nog weken verliezen, het is niet in 1x klik zeg maar. Het blijft zich innestelen. Ehh verder ben ik het kwijt, moest zo lachen om het beeld van de groepssessie Das dan echt een kutmeeting zeg!
Meiden, ik verveel me! einde van de vakantie is in zicht en ik geloof dat het wel weer tijd is te gaan werken. Huis= schoon, hond = 1.5 uur uitgelaten, boek= uitgelezen, alle lekkere dingen in huis= opgegeten, dus niks meer te doen!
Haha ik ben thuisblijfmoeder, maar heb altijd tijd te kort Dus hoe lukt het jou nou om je in 3 weken tijd te gaan vervelen hahaha. Ik heb hier nog wel een huis in de aanbieding... Mag schoongemaakt worden! Kelder staat vol lekkers, mag opgegeten worden. Boeken zat, hond mag je ook prima mee wandelen
Ik spring op de fiets! Moet ik ver fietsen? Ik verveel me anders ook nooit, maar nu ik vakantie heb kan ik eindelijk eens alles schoon maken. Maar aangezien ik anders altijd tijd en energiegebrek heb doe ik het in een razendsnel tempo. Maar nu is er dus niks meer te doen...ja ramen lappen maar dat mag ik niet doen van mn lief want ik maak strepen Maar hij doet het ook niet...ja 2x per jaar
loutje balen dat je nog naar het ziekenhuis moest. gelukkig is nu alles goed. nou meiden we krijgen een meisje!!!!!
woooow, wat leuk girl. Dan klopte jou voorgevoel, toch? En dames, hebben jullie al 2hand echo apperatuur gevonden? Beterschap @ loutje! Hier alles goed, alleen mijn ouders doen een beetje raar. Zij negeren het nieuws over ons bandietje... misschien denken ze dat er nog een wonder gebeurt als ze er maar niet over praten? En nog 6 dagen dan hebben wij vakantie \o/ Fijne avond nog iedereen & *duimen draaien monter door*
laloutje: oh fijn dat je er geen last van hebt..   panter: oh lekker pannenkoeken , en geen inwendigeechogroepsessie waarom niet?   dreamer: haha ja je hebt gelijk, heb t veranderd.. en idd een kutmeeting hahahahahahahahahahaha   panter: hier is ook nog wel wat te doen hoor... en ramen lappen... uhm... doen we hier ongeveer 1x in de 3 jaar ofzo   girl: oh wat leuk!! een meisje gefeliciteerd!   iluna: oh das vervelend van je ouders, misschien moeten ze het nog even verwerken ofzo, maar goed, door zo te doen veranderen ze natuurlijk de situatie niet.. zooooooooo ik heb een leuke dag gehad!!!!!!!!
iluna ja ons voorgevoel klopte inderdaad wel een moeilijke situatie dan met je ouders. hopelijk gaat het snel beter.
Ik vragen in het ander topic ( verlengde) zag ik het daarna in je handtekening ( ben nog wel niet blond) Wat leuk zeg een meisje!!!! S krijgt een hele harem zeg