@Girl; ja ik was van de hematoom. Heb er geen last meer van gehad al een paar weken, en hoop dat het nu klaar is. Volgende week een echo en hoop dat het dan bevestigd wordt. @Juf 80; helaas welkom hier meid.. ik zal je verhaal straks even lezen. Over mij; manlief obstructieve azospermie. (0 zaadcellen door obstructie van de zaadleiders), middels pesa toch 14 rietjes zaad gevonden en nu na 2e ICSI poging zwanger! @Bob; ja ben ook blij dat de echo's steeds weer dichterbij komen, morgen nog maar 1 week wachten! Gister trouwens wel heel moe weer en koppijn! Pfff.. misschien iets te druk gehad gister (verjaardag en daarna nog familie bezoek). Zal idd blij zijn als ik de 12 weken heb bereikt! OW; de wachtweken gaan weer beginnen meid! Spannend! Ik duim voor je! @Monatoetje; dikke knuffel meid, heel verstandig om even afstand te nemen en even weer back to basic zeg maar. Ik wens jullie heel veel sterkte en tot gauw! @Zonnestraal; ohneeeeeeeeeeeeeeee zwaar klote meid Sterkte meid.. pffff Nog even terugkomen op het thee verhaal; groene thee mag dus ook niet omdat daar WEL cafeine in zit. Dat hoorde ik van mijn schoonzusje. En wat drink ik de afgelopen weken?? JUIST! (wel afgewisseld met andere smaakjes zoals rooibos en kamille)
@zonnestraal...NEE!!!! Jeetje wat rot zeg!! Oh echt balen zeg!!! Een dikke knuffel meisje!!! @OW spannend...aftellen geblazen, heb je er zelf een goed gevoel over? @dreamer...hey meis, gezellig je bent er weer! @katek ja groene thee wist gelukkig wel...drink alleen nog maar rooibos op het werk en thuis... Ja fijn is dat he die echo momentjes...ben alleen wel altijd erg zenuwachtig ervoor...is alles wel goed en gaat alles wel goed...ik kijk mezelf echt naar de 12 weken grens toe! Ja als je teveel doet krijg je gelijk de terugklap, ik merk het ook hoor...gewoon lekker je rust nemen en pakken!! Het gaat hard nu ineens voor jou zeg alweer de 10 weken echo volgende week...pffff...time flies (al voelt het niet altijd zo hahahaha) Nou meiden lees in mn pauzetje weer even mee... Dikke knuffels voor jullie allemaal!! Liefs
Bob wat spannend weer bijna de echo. En katek hoe voel jij je? Spannend allemaal hoor. Ik heb er geen goed gevoel over. Maar we zullen zien
@ zonnestraal , Wat klote zeg . Dikke knuff voor jou !! @thee, De caffeine of theeine zit op het zakje. Als je vooraf je theezakje afspoelt onder de kraan , kun je alle thee gewoon drinken ! (Van een verloskundge van een vriendin)
@zonnestraal; oh neeeeee, shit zeg!!! Dikke knuffel meid! @OW; oeh spannend wachtweken... Jammer dat je er geen goed gevoel over hebt. Is dit omdat je ei vroeg gesprongen is? @all; ik zit zo mega te wachten op een telefoontje met goed nieuws... ben heel bang dat het niet goed is. Krijg steeds meer het gevoel dat er geen zaadjes gevonden gaan worden... zo klote, maar goed, we moeten maar afwachten...
Sweet daar ben ik idd een beetje bang voor. Nu was het wel zo toen ik daarna naar het toilet ging vrijdag avond ( sorry voor de uitleg) was de pijn ineens weg net of mijn darmen tegen mijn eileider aan het duwen waren. Maar ik wil me gewoon niet te gek maken en te veel hoop hebben zoals de vorige keer valt het altijd mee Gelukkig zijn we volgende week een midweekje weg. Dus dat is wel fijn nog wat afleiding
Sweet ik hoop zo dat ze wel zaadjes hebben gevonden! Het moet gewoon! Ik zou wel een klacht indienen over de manier waarop ze hem naar huis hebben laten gaan!
SweetLilly; ik hoop het ook zo voor jullie! Krijgen jullie vandaag de uitslag door? Spannend meid.. ik houd het forum in de gaten!
Sweetlilly wij kregen het per post op woe (ook op vrijda tese gehad)... Zonnestraal wat erg!!!!denk aan je!!..hier Emmy on board voor het eerst,net thuis!later meer...x
we krijgen vandaag alleen uitslag als er zaadjes gevonden zijn, maar tot nu toe nog niks..... Ben echt zo bang dat er niks gevonden wordt...Ik duim duim duim, maar ga er eigenlijk al vanuit dat het niks is.
oh liev wat goed! Ik duim heeeeeeel hard voor je dat het lekker blijft plakken!!! Ze hebben ons verteld dat we de dag erna (dus zaterdag, maar dat doen ze niet, dus dan vandaag) wat horen als er iets gevonden is. Als er niets gevonden is horen we uiterlijk 2 weken na tese iets.
O wat spannend zweet Lilly!!ik denk aan je...weet zo goed wat je doormaakt!!trek je het nog wat??zoen
@OW; man is ook erg eigenwijs geweest na de operatie. Deed zich naar de zusters veel beter voor dan ie was. Had het hoogste woord over gebakken eieren eten en maakte grapjes. Heb paar keer gezegd dat ie eerlijk moest zijn, maar helaas. Heeft ie nu ook wel spijt van hoor, maar ze wisten daar dus niet hoe slecht het eigenlijk ging... Eigen schuld van mijn eigenwijze mannetje dus...
SweetLilly; sorry dat ik het zeg, maar wat voor een marteling is dat? Alleen bellen als er iets is gevonden en dan nog niet eens op een bepaald tijdstip? En als er niks is gevonden 2 weken wachten? Pff. Dat is toch niet normaal?? Ik snap niet waarom ze zowiezo niet kunnen bellen ongeacht het resultaat. Waarom pas 2 weken NA de tese bellen dat er niks is gevonden? Heel gek en frustrerend voor jullie vind ik het. Ik hoop zo dat ze vandaag nog bellen, de middag is nog lang niet voorbij meid! Liev; lekker genieten van je emmy aan boord! Rustig aan doen de eerste paar dagen! (niet dat het moet maar heeft bij mij wel geholpen dus dat is nu mijn lijfadvies)
whaaaaaa!!!!! Er zijn 8 rietjes!!!!! 8 rietjes met zaad!!!! Joepiejoepiejoepie oh wat ben ik blij!!!!!!! Wat een geweldig resultaat!!! Vind het nog een heel vreemd idee, maar we gaan dus ivf/icsi doen met eigen zaad.... moet het steeds maar hardop zeggen want ik begrijp er niets van... Ik weet nu ook ff niet zo goed wat ik moet voelen en denken en doen... OOOOOOOOOOOH wat ben ik gelukkig met dit nieuws!! Hoe gaat t nu verder...???
Wat houdt 8 rietjes eigenlijk in..?? 8 pogingen, maar hoeveel eitjes kunnen er dan bevrucht worden? WHAAAAAAAA
@sweet lily joehoeeee goed nieuws @zonnestraal pfff weet niet wat ik moet zeggen meid @all ben aan t werk nog tot 7uur en heb echt mega ongi Gevoel onderin. Ik heb ook weinig hoop Xx
@ sweetlily, Wat een superrrrrr goed nieuws !!!! Gefeliciteerd @liev, Hoe ging de tp ? En hoe voel je je ? @ annaatje , Maar je moet toch nog niet ongi worden ? Wanneer was de iui ? Menstruatiekrampen zeggen nog niks meis.. Kan ook zwangerschap zijn. Ik blijf duimen !!
Sweetlilly wat geweldig!!!!!!!!!!!!!! Ben zoooooo blij voor jullie, het bestaat echt hè, zaad vinden met tese!!! Ben er nog altijd zo dankbaar voor! Wij hadden 7 buisjes en zd hebben 1 buisje pet poging nodig! Bij ons is nu dus jammergenoeg 1 buisje op aan 1 bevruchting, dus deze Emmy moet gewoon echt blijven plakken,wil het zooooo graag!!! Jij snel DD bellen om afspraak te plannen bij dr.'S zodat je kan beginnen met icsi!!! En taart halen!!!!geniet v dit bijzondere moment!!!zoen...en ons iedereen doet ineens zo negatief over mulheim maar wij waren dik tevreden hoor!! Zonnestraal denk aan jou nov steeds...zo kut!! Annaatje en wondertje mijn duimen draaien!!!! En Kate ik durf ook alleen maar op de bank te liggen,zelfs nr wc lopen dan ben ik al bang dat er iets met onze Emmy gebeurd!!! Xxx voor all
@ sweetlily, Als jullie ivf of icsi doen dan gebruiken ze 1 rietje als het goed is per ivf poging. Het is dan afhankelijk van hoeveel eicellen er zijn en hoeveel er bevrucht zijn na de punctie. Hebben ze daar niks over gezegd , wanneer je kunt beginnen enzo ? Echt super hoor !