kipjes, bij benauwdheid bellen!! potverdorie, je wilt toch geen vocht achter je hart krijgen. NU bellen!
@antwerpen, have fun! @shoppen pakketje H en M, leuk is dat he.. alleen vervelend dat artikelen die niet meteen geleverd kunnen worden dan een dikke maand op zich laten wachten. Je kunt het wel cancellen he als het je te lang duurt. Heb ik ook wel eens gedaan. Wat voor leuks heb je besteld DA? @Kipjes wat klote dat je je zo voelt. Ben erg benieuwd wat ze zeggen in het zkh. Wanneer is je testdatum? @HHB, veel plezier! Lekker van genieten! Tis mij te ver rijden.. @girl, ja ben er zeker wel aan toe, mijn hoofd wil ook al niet meer, dagen duren veeeeel te lang. Maar kan nu gelukkig aftellen. Jij veel plezier met jullie visite! Al veel spulletjes gekregen voor Elina? @Juna je moet je echt niet te druk maken, het kan nu eenmaal alle kanten op.. normaal als je geen tp had gehad voelde je waarschijnlijk ook vanalles maar omdat je er nu zo oplet lijkt het alleen maar erger te zijn. Probeer te relaxen. Wanneer wilde je ook alweer testen? Waarschijnlijk weer mensen vergeten, vergeet ook wie welk onderwerp heeft aangekaart, dus vandaar dat ik soms met onderwerp terug reageer. Ik haal Bob en Annaatje vaak door de war merk ik.. haha. Hier alles goed. Nog geen harde buiken ofzo gehad gelukkig. Ben er wel veel in mijn hoofd mee bezig, wat moet ik nog, hoe zal het gaan.. en ik droom er ook veel over. Maar dat is wel normaal geloof ik. Lekker genieten van het mooie weer vandaag meiden!
Katek, de zwangerschapsdementie slaat toe bij jou En dat blijft 9 maanden na de bevalling aanwezig Spannend he nu het zo dichtbij komt, nog 4.5 week en je mag thuis bevallen! Wil je thuis of in ZH bevallen? liefs
katek: ja een gedeelte komt volgende week van de h&m en geloof 4 artikelen volgende maand.. maar heb wat broeken besteld en shirts. colbertje.. voor mijn zus ook 2 broeken.. even mijn gardarobe aanvullen hahaha.. nieuwe schoenen heb ik al.. was wel ff nodig hoor wat nieuwe dingen! volgende maand nog een keer maar dan voor me man, zal ik hem ook eens even opnieuw stylen haha
Nou dan liever in het zkh! Daar voel ik mij veel prettiger bij, alles bij de hand enzo.. maargoed. Tis afwachten hoe vlot het allemaal gaat enzo. Vind het echt best wel eng.. We hebben het er met pijn en moeite in gekregen, maar straks moet het er ook weer uit.. pffff.. hihi.. Vind het trouwens wel knap dat jullie steeds voor IUI en KID blijven gaan.(dat was het toch?).. en dan zoveel pogingen.. ik hoop echt dat het voor jullie nu ook eens gauw raak is!
DA wat leuk! Lekker he shoppen online.. doe ik ook steeds vaker. Zeker als je goed weet welke maat enzo van welke winkel je moet hebben, dat verschilt nogal merk ik.
DA, nieuwe kleding = leuk . I love it! Kipjes, ik sluit me bij Panter aan: BELLEN!! En ik ben voor een opname. Het is kut, maar het moet!! Ik denk aan je, maak me zorgen. Bob, lekker shoppen in Antwerpen. Leuk!!! Lekker genieten en veel kopen, hihihi. Kate, 32 weken alweer. Ksnap dat je er veel mee bezig bent. Nesteldrang en moederinstinct . Ben ook heel benieuwd naar mini-Kate . OW, pfffff wat een zware tijd voor jou! Fijn dat je bij je moeder bent, kun je alles even op een rijtje zetten. Wat zegt je moeder erover? @ all, heb nog steeds een beurse opgezette buik. Ik vind die bollen AFSCHUWELIJK. Ik weet niet wat het is, geef mij maar naalden en injecties. Ik ben even ietwat down. Gisteren vrienden op bezoek, lekker borrelen. Zij heeft niet zo lang geleden gehoord endometriose te hebben. Dus ik was niet voorbereid op hun nieuws. Ze zijn zwanger. Het viel me zo zwaar (natuurlijk niet laten merken). Ik denk tuurlijk... de volgende. Waarom iedereen in m'n omgeving wel? Waarom wij niet . Tis ff een klaagzang, maar ik had dit niet zien aankomen....komt hard aan...
Zonnestraal, dat was idd onverwacht zwanger nieuws. bah! dat is toch even heftig! Gelukkig doet iedereen het hier per mail, het blijde nieuws brengen. Dan kan ik er even aan wennen en overvalt het me niet zo. Dikke knuffel meis! Van die bollen kan je trouwens ook depressieverschijnselen krijgen he, dus alle nare gevoelens zullen extra versterkt worden de komende week. (weken) Ik hoop dat je emmie die terug geplaatst word snel gaat nestelen en jij hier over niet zo'n lange tijd kan melden dat je zwanger bent!!! Kop op meid, je bent nu héél dichtbij!
Thanks voor je peptalk Panter! Doet me goed. Per mail ja, had ik ook moeten regelen 2jr terug...nu al alle vriendinnen zwanger meegemaakt. Ik schat ook dan van te voren in van wie er zwanger zou kunnen zijn (erg hè) zodat ik me kan voorbereiden. Deze vriendin had ik niet zien aankomen. Ik had al zo'n vermoeden met de bollen. Ik merk gewoon dag en nacht verschil tussen ikzelf hormoonloos en ikzelf met hormonen. Maar, nog even doorbijten!! Gaat lukken!
katek ja als je je zo voelt dan duurt het inderdaad lang jah. maar die dementie is inderdaad niet gelijk weg. het is bij mij wel wat minder maar het is zeker nog niet weg. haha. heb je straks met je verlof nog lekker wat dingetjes te doen?? ik vond die 4 en halve week erg lang duren. hopelijk gaan ze bij jou sneller!!! ja ik heb al zoveel gekregen haha. ze heeft de kast vol hangen nu met kleding en nog leuke speeltjes dus die vermaakt zich straks overal mee kipjes nu gelijk bellen!!!! niet afwachten hoor dat is veelste gevaarlijk!!! met al die ellende moet het gewoon raak zijn nu!!! da leuk is dat he als je pakketjes verwacht!!! zonnestraal dikke knuffel!! ja smerige dingen he die bollen. maar als het gelukt is dan is het voor een goed doel!!! komt altijd hard aan he van anderen die zwanger zijn als je het niet verwacht. hopelijk is het voor jullie nu ook raak!!!
@ kipjes ; niet afwachten hoor!!!!! Echt bellen je gezondheid staat op het spel!! Dikke dikke knuffel!!!!!!!!!!! @ zonnestraal ; vreselijk de bollen maar voor een heel goed doell!!!!! Sorry andere meiden ben aan het werk dussuhhhhhh...ben alweer de helft vergeten morgen ga ik testen word nu wel zo gek van mezelf...-k heb de test van CB zwanger\niet zwanger is deze betrouwbaar????
Zonnestraal dikke knuffel jij ook op naar dit nieuws te mogen gaan vertellen. Panter vind het zo erg voor je dat je nog ongi bent geworden. Juna het duurt langer eer deze test zwanger aangeeft, is minder gevoelig. @ zonnestraal mijn ouders zeggen, hier komt hij er niet meer in!
Lieve OW, wat je ouders zeggen moet jou bevestiging geven... Maar moeilijk is het hè meid.....het is zooooooooooooooooooo moeilijk!!! Dikke knuffel!!!
Het is idd heeeeeeel moeilijk. Soms vergeet je ook weer dingen wat hij allemaal gezegd heeft. Die wat echt te ver gingen. Wat mij ook enorm heeft gekwetst is de opmerking maar S is niet van mijn bloed en M ( neefje) wel. Maar dat is toch geen probleem want die woont hier toch niet. Om maar niet te spreken waar ik al voor uitgescholden ben. Heel veel mensen om me heen zeggen dat ik beter een gelukkig leven met S kan gaan opbouwen. Zo kreeg ik ( nadat ik de telefoon afduwde omdat hij weer aan het verwijten was) een smsje dat ik niet normaal was en asociaal.
zonnestraal: knuffel meid, t blijft hard aankomen altijd.   kipjes hoe is het nu?   girl ja pakketjes zijn altijd leuk haha..   onswondertje: zoals ik t hoor, is t misschien idd verstandig om je eigen leven te gaan opbouwen, en ik weet zeker dat je daarin gelukkig word met je zoontje.. je eigen ding zonder dat je steeds maar alles ''fout'' doet.
OW, je bent meer waard dan je nu krijgt. Kies voor jezelf meid, want op deze manier zoals het nu gaat ga je geen gelukkige toekomst tegemoet. Je bent veel meer waard dan wat je nu naar je hoofd geslingerd krijgt, en kunt een gelukkig leven opbouwen in alle rust samen met je lieve zoon. knuffel!!!
Zonnestraal, rot is dat he onverwacht zwangerschapsnieuws. Naja ook al is het niet onverwachts, dan nog.. het is altijd zo´n nieuwtje waarvan je zegt, nou dat had ik nou net even nodig.. NOT.. Pff. Ik duim ook dat jullie emmy blijft plakken! OW wat heb je het toch pittig meid.. en ik snap als je zegt dat je soms de stomme dingen die hij heeft gezegd of gedaan weer vergeet, je hebt natuurlijk ook ooit leuke tijden met hem meegemaakt. Maar vind het wel heel erg wat hij heeft gezegd over S. Daarmee heeft hij echt wel een grens bereikt. Dikke knuf meis. Juna kruidvat 2 voor 5 euro waren altijd het beste, maar zoals Panter had nu dus laatst ook deze en ze zijn schijnbaar veranderd en staan er nu voorgedrukte streepjes op. Je kan het wellicht proberen.. ik bestelde altijd via sensitest van die dipsticks, kost geen drol en je hebt meteen een voorraad. Maargoed daar heb j niks aan nu. Heeft trekpleister niet ook van die soort gelijke testjes als kv met zo´n pipetje? Girl wat leuk al die cadeaus! Hihi.. heb er ook zo´n zin in! Kreeg je veel kleine maatjes of ook al wat groter (68 ofzo). ben wel benieuwd. Ben ook zo benieuwd hoe ze eruit ziet! In mijn verlof ga ik de bedankjes in elkaar zetten en verder wat relaxen denk ik.. Heb verder geen concrete plannen. Ben benieuwd. Ik heb 6 weken omdat ik gedeeltelijk ziek ben gemeld omdat ik mijn vaste uren niet meer vol kan houden. Anders wilde ik ook wat later met verlof, maargoed, ben ook wel weer blij als het straks zover is. Hoe is het met Elina, zit ze al echt in een ritme? hoe vaak krijgt ze nu voeding per dag? Ik ga jou straks helemaal overladen met vragen haha. Zonnestraal wat heb je trouwens een leuke avatar!! Vrolijk! Hier druk aan het schoonmaken en opruimen.. Pff. Valt me wel wat zwaar. Nu alleen nog de zolder stofzuigen en dan is het genoeg voor vandaag.