Juna, even een dip? Hormonen in combi met drukte op het werk? Knuffel! Bob, fijn dat ze zo goed reageerden op je werk! Zonnestraal, hoe gaat het met jou? Juffie, hoe was intake bij VK?
panter: dat meen je niet, wat een kutzooi zeg... hoop dat t onschuldig is   bob: wat een fijne reactie op t werk zeg! super!   panter: oh nee meer bloed.....zucht!   juna: waarom zit je in dip?
oh ik ben moe! denk dat ik vroeg me bedje in ga.. = ong. 22.00... gister was t ook een uur of 12 geworden....morgen heb ik echt een kut dag kwa werktijden.. eerst van 8.15 tot 13.00...op t ene werk... dan van 14.45 tot 18.00 op t andere werk.. en voor mij heeft t geen nut om tussendoor naar huis te gaan. en dan nog eens van 18.30 tot 20.00 terug naar t eerste werk voor vergadering.. ik ga morgenvroeg vragen als een van de leidinggevende aanwezig is of ik er persee bij moet zijn.. blijf op en neer aan t rijden op deze manier.. oh ben zooo toe aan vakantie! deze week nog een pittige week kwa werken.. en dan volgende week tot nu toe 2 halve dagen.. en dan 3 weken vakantie!
Pffff DA das echt een kutdag! Hopelijk kunnen ze begrip opbrengen en hoef je in ieder geval niet naar die vergadering pfff vergaderingen zijn saaaaaaai! Succes morgen!
Ooh lieve Panter, wat een k.tnieuws.. Hier huilt mijn hart met jullie mee.. En hoop voor je op een megawonder.. Liefs en een dikke knuf!!
Bob, Wat een opluchting dat ze zo reageren scheelt een hoop stress. Gebeurd niet vaak dat een bedrijf zo reageerd dus lekker van genieten.
Zo ik lig erin... ben niet helemaal lekker... last van mijn buik... en die irritante hoest is er nog steeds... volgens mij al weer week 6 dat ik hoest... maar goed genoeg geklaagd... weltrusten
DA wel beetje opjezelf passen hè! Anders even langs de huisarts 6 weken is wel lang hoor! Ik lig ook in bedje lekker slapen. Truste!
Ben trouwens nog steeds niet gestopt met de utro.... Ow ik wil zooo graag maar ik durf het niet! Ben zo bang dat het daarvan misgaat als ik stop.... Morgen ben ik 12 weken....
Darkangel, even langs huisarts is niet onverstandig bij zo lang hoesten.. Juffie, kan me die onzekerheid voorstellen, maar wat zei gyn of verloskundige over utro gebruik? Panter, hoe is het nu? Leven allemaal met je mee! Dikke knuffel!
Goodmorning, Dit x was het 4u maar had geen zin om berichtje te typen maar ben gelukkig wel weer in slaap gevallen... @Panter hoe is t nu met je? @mona al beweging? Of zit de kleine nog heerlijk bij mama hihihi @DA succes vandaag meid met de lange dag!! Ik heb donderdag lange dag in Oss...netwerkbijeenkomst voor reïntegratie coaches...om 9u daar zijn en duurt tot 19u en dan terug rijden naar de randstad...gelukkig ben ik vrijdags vrij Bijna vakantie meid!! Heerlijk 3 weekjes niets gaan jullie nog wat leuks doen? @morgen weer gluren en 1e intake vk...ben benieuwd...toch weer een beetje kriebeltjes terwijl ik steeds zonder moeite de hartslag van de kleine kan vinden Morgen ook kijken kinderdagverblijf hebben enorme wachtlijsten hier en de pret echo's betalen regelen...o,ja en kraamzorg...ben benieuwd Oh en uitslag van bloedwaardes van de klier waren perfect dus voldoende voor beebje en mij... Werk ze meiden of geniet ze!!! Xx