@kipjes jeeeej!! @hier een tand laten trekken dus even niet zoveel online. A.s. wo naar de babydokter, in de hoop dat ze een behandelplan voor ons heeft... heb er zo'n zin in!
Kipjes wat super genieten hoor en nu een banner!! Monatoetje qua bijstand, uhm ik wil graag op zoek naar een app maar dan moet ik wachten tot de eerste uitspraak en dat kan nog 1 maand duren. En je wilt zo graag verder
zonnestraal: ja de droom zelf is geweldig, heb ooit een keer een droom gehad joh,.. ik heb altijd gezegd, ik ga GEEN borstvoeding geven, en in een droom deed ik dat wel, en dat was zo mooi en bijzonder, dat ik er helemaal door aan t twijfelen ben gegaan haha.   onswondertje: hoe is het nu met je? en hoe staat de situatie ervoor?   kipjes: jij een zwangere vrouw! echt!!!! banner!banner!banner!banner!   hope: auw!!!
onwondertje: dat meen je niet, nou meid.. lekker voor jezelf kiezen.. het is zijn verlies, en niet die van jouw.
Ja eerst liggen dreigen enz. En zeggen dat ik S weghield. Maar daarna heeft hij niks meer laten horen, ook niet om te vragen naar S.
jeetje zeg, heel erg moeilijk! en jij s weghouden van hem?? hij wil toch niet? hij zegt s is niet mijn vlees en bloed...
Hey meiden had mijn abbo p.o. verwijderd op mijn telefoon dus moest vanavond even zoeken.. maar ik ben er weer! Juna gecondoleerd meid.. knuf.. Vandaag inderdaad laatste werkdag! Yay! Nu lekker 6 weken vrij (tenzij Katebeeb zich eerder aandient natuurlijk!) Kipjs nog 2 wk tot de echo? Spannend meid! Voor je het weet zijn die 2 weken zo voorbij!
Panter vreselijk met clienten op de vuist gaan he.. pfff... is niet echt bevordelijk voor je werkzin. Idd maar aangeven dat je de iui wat later wil als je gevoel dat zegt..
Kipjes wat goed!! Komt helemaal goed met jullie kuikentje hoor! Hope, spannend woensdag!!! Ik hoop op goed nieuws! OW, dat is ook weer stom, niks van zich laten horen sinds dinsdag.. bah bah..
@Zonnestraal: ik kolf zodat manlief ook zn voedingsmomentjes heeft. Vind dat heel belangrijk in onze situatie. Aangezien ik ook thuisblijfmamma ben vind ik het nóg belangrijker dat hij zn eigen momentjes met haar heeft. En zij is ook dol op die momentjes. Sweekends doet mn man de eerste voeding en dan begint ze hem al te roepen zodra dr luier is verschoont *smelt* Bijzonder de startfoto's van jullie zonnestraaltjes! @OW: begrijp ik nu dat je wilt scheiden? Dikke knuffel meis. @DA: balen dat je toch het advies moet volgen. Ben benieuwd naar je nieuwe meubels! @Kipjes: super dat de waardes goed zijn! En idd, kom maar op met die banner @Panter: grof dat je gewoon geslagen wordt op je werk zeg! En kan goed dat je altijd te vroeg inseminatie hebt. Hier de ene keer maar een halve dag posi testen, andere keer 2 dagen (zelfs een keer 4 dagen, en aangezien ik temp zag ik ook echt pas na 4 dagen mn ei) Ei springt doorgaans binnen 24 tot 48 uur na posi test. Dus als jouw eitjes lekker de 48 uur uitzitten en jij na 24 uur de inseminatie hebt is de kans wel erg klein/verkeken idd. Dus zou gewoon doen wat goed voelt voor jou! Internet doet irritant, dus kan niet teruglezen.
@ panter, Heb ook vaak het gevoel gehad dat ik te vroeg was met iui.. Misschien inderdaad eens anders proberen ? @ Ow Zeker kinderachtig zeg.. Jammer dat hij zo doet na alles wat jullie samen hebben doorgemaakt.. Knuffel meis. @Da, Leukkk nieuwe meubels ! Leuke film ? Welke kijk je ? @katek, Verlof nu toch ?? Geniet ervan meid !! @hope, Beterschap ! Pijn in je mond is niet fijn @ all, Zie mijn banner . Zal hem later nog personaliseren, maar voor nu ben ik trots op mezelf. Vind 't nog steeds eng brrrr Voel me wel geruster gelukkig. Fijne avond meiden !!
kipjes, yeah een banner!! Whoehoeee maak hem maar blauw want je krijgt een jongen! Fijn dat je een goede echo hebt gehad!! dreamer, ik heb vaak savonds om 20 uur positieve ovutest en heb de iui dan de volgende ochten om 11 of 12 uur al. Das als mijn ei pas echt 48 uur na posi test springt veel te vroeg aangezien het zaad maar 12 uren leeft. Ik ga het gewoon doen deze ronde...gewoon de iui 2 dagen na posi test. liefs
OW voor jou een dikke knuffel. wat een gedoe zeg, en wat ontzettend rot dat je ex(?) nu zo verschrikkelijk lullig doet. Ik wou dat ik je kon helpen!!!!!!
kipjes jeeh een banner!! hij is heel mooi!!!! gelukkig was de echo goed!!! ow jeetje wat een rotstreek van hem zeg, zeggen dat je hem weg houdt bij hem en vervolgens zelf geen contact meer met jullie neemt. meid sterkte deze tijd!!! dikke knuffel!!! panter als jou test 20 uur posi is dan zou ik inderdaad nog een dagje wachten met iui. hopelijk gaat het nu lukken en wordt het een plakbeeb!!! da oh nog eventjes dus en dan heb je je meubels!!! hope beterschap!!! hopelijk is de pijn snel weg!!!
kipjes: film viel tegen.. haha.. hij heet badland.. maar was best saai...en jeeeej een banner!!!   panter: je kan het altijd proberen toch, 2 dagen later de iui... misschien werkt t wel!!!!