Geen enkele zaadcel gevonden deel 5!

Discussie in 'MMM clubs' gestart door annaatje, 4 jul 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. juna86

    juna86 Fanatiek lid

    15 nov 2011
    1.784
    0
    36
    Hoiii hier is juna weer ppfftt

    Dreamer morgen termijn echo spannend!!!! Masr afgelopen vrijdag goede echo gehad toch???? Succes meis

    Kiyeko ik zou ook snel je tassie pakken.. You never know hihi......ennuh als wij ook voor kid hadden gekozen hadden we ook niets gezegt. Denk ik, sorry heb makkelyk praten. Maar zo kijk ik er tegen aan.

    Bobobob, laat je me alleen vannacht? :p groot gelijk hijo

    Kipjes hoe bevalt het moederschap????

    Pantertje hoe issie meis?? Volgens my ben jij intussen ook weer aan de gang met de hormonen?? Dikke knuffel

    @ all hier een ongeduldige juna waardoor ik dus niet kan slapen :( ben niet zenuwachtig om eventueel straks te gaan bevallen. Maar voor de onzekerheid als er wel plek is ja of nee. Ppfftt! Trek het echt niet meer.
     
  2. Bob1981

    Bob1981 Fanatiek lid

    7 mrt 2011
    2.253
    26
    48
    Vrouw
    @juna hahaha ja dit x laat erin en nu "pas" wakker hahaha
    Ohw ik vind het zoooo spannend!! Brrrrrr kriebels...ik zou ook niet kunnen slapen...ga nu wel van het ergste uit vandaag dan is de teleurstelling minder groot (hoop ik)
    Duimen draaien hier :D

    @zonnestraal muts hahahaha :p

    @juffie hier staat de box al een week of 8 die hebben we gekregen en man lief wou deze naar zolder tillen ik vond dat een beetje onzin 2 verdiepingen een box omhoog slepen dus die staat lekker hier al klaar en iedere dager ik even de mobiel aan, gewoon voor de leuk :D
    Vluchttas heb ik wel al voor geshopt (van die mini's heb ik gekocht, deo man lief en ik, mini tube tandpasta, 2x reistandenborsteltje, douchegel, cremespoeling)
    Verder een hydro luier zit er al in een boterhamzakje en een kruik omdat het een december of januari beebje is om de wikkeldeken en maxicosi op te warmen, haar eigen mini koffertje waar haar 1e setje kleding in zit (krabwantjes, mutsje, romper, pakje)
    En ik heb een mascara (waterproof), make upje in een nieuw make up tasje zitten, voedingsshirt en bh (beide nieuw hahaha)
    En voor manlief zit er een schoon shirt in en hemd en onderbroek... Oh ja en m'n reservebril zit er ook al in...
    Doe er nog setje makkelijke kleding in voor mij en m'n badjas, dikke sloffen, slippers en wat eten en drinken...
    Fototoestel, oplader telefoon, sleutels, telefoons, extra geheugen kaart, dat staat op het briefje wat met 37 weken op de voordeur geplakt wordt :D
    Dus ik ben aardig op weg en bijna klaar...
    Komt ook mijn mannetje begint halverwege november met de drukste periode op z'n werk dus die maakt weken van 60 tot 70 uur in de week en werkt 6 tot 7 dagen tot januari...en omdat we samen dingen willen doen en regelen zijn we nu dus bijna klaar :D
    Heerlijk zen ga ik m'n verlof in :D
    Oh ja tip van de vk labello of lippenbalsem voor je droge mond/lippen...

    @dreamer wat spannend meid!!! Ben zo benieuwd!! Wat goed zeg nog steeds een groot geheim :D
    Zal heel hard duimen meid!!

    @kiyeko spannend!!!! En vluchttas wellicht tich maar alvast inpakken op aanraden van de moeders :D
    Heb je al kriebels?? Vind je zo rustig en zen hahaha

    @ricmar wat heerlijk dat het een geslaagd feestje was!!! Is de kleine man lekker verwend???

    @lieve andere meiden een dikke knuffel...hier weer werken terwijl m'n mannetje vakantie heeft :D
    Oneerlijk verdeeld hahaha...
    Baby knuffen gister was echt te lief en te leuk :D
    Het was nog een piep klein meisje 6 pond en 3 weekjes oud nu en nu pas 50cm hihihi...kreeg er natte ogen van en manlief had dat ook...
    Moesten in de auto weer lachen omdat jut en jul lekker weer beide emo waren :D
    Totaal onwerkelijk ook dat we binnen 10 weken ook zoon klein frummeltje hebben :D

    Voor de nieuwe meiden, lekker meelezen, inhaken vanaf hier en lekker veel vragen....sterkte en een extra dikke knuf voor jullie!!!

    Xxx
     
  3. Bob1981

    Bob1981 Fanatiek lid

    7 mrt 2011
    2.253
    26
    48
    Vrouw
    @dreamer helaas de herstelschade van de lekkage van de bovenbuuf die moet eerst echt helemaal goed droog zijn en dan pas gaan ze herstellen...anders blijven de lekplekken steeds weer terug komen...
    Verder is manlief deze vakantie hard bezig met de laatste klusjes hihihi
    Dus we zijn er bijna :D

    @aso ook weer...onze koelkast was/is kapot dus we hebben een super mooie nieuwe gekocht...onze oude een gave retro koelkast is voor de handige klusser gewoon nog te maken en hij doet het nog perfect.
    Dus hoppa op marktplaats gezet voor een klein prijsje. Nou een dame zou de koelkast gister komen ophalen...wij dik 1,5uur gewacht komt die tuttebol niet...stuur dan even een mailtje of berichtje van ik zie er toch vanaf...is toch aso???
    Ik heb haar een mailtje gestuurd dat we op haar hebben gewacht en dat we het jammer vinden dat ze niet even een berichtje heeft gestuurd...
    Ach wie weet komt er nog iemand voor en anders bellen we grofvuil hahaha

    Nou meiden knuffels xxxx
     
  4. Zonnestraal77

    Zonnestraal77 Fanatiek lid

    20 aug 2011
    4.507
    2
    38
    Verpleegkundige (ambulance)
    Noord-Holland
    Dreamer, ohhhhhh ben benieuwd naar de echo!! Succes meis!!
    Verder ben ik er helemaal klaar voor/mee :D:). M'n beeb mag komen! Al heeft 'ie nog geen plannen, hihi.

    @ nieuwe dames, ons traject juist weer wel aan onze familie en beste vrienden vertelt. We gaan ons kindje ook eerlijk vertellen hoe hij ontstaan is. We hebben ons hierover laten informeren door een arts/psychiater die gespecialiseerd is in KID-kindjes (heeft kindjes van 0-volwassenheid gevolgd). We willen geen geheimen voor ons kindje. Er zijn hele schattige boekjes op de markt om je te helpen dit vanaf kinds af aan te vertellen.
    We hebben van onze familie en vrienden veel steun ervaren en dat hadden we echt nodig!!

    Bob, hihi :D.

    Juna, ik zou ook wakker liggen hoor! Tis ook zo spannend!!

    Hier vanaf 06u weer wakker gezellig!! :(
     
  5. juna86

    juna86 Fanatiek lid

    15 nov 2011
    1.784
    0
    36
    Damesss kon niet meer vd spanning dus om kwart voor 7 al gebeld. Ze vonden ut errug lullig maar verloskamers lagen nog vol mensen moeten wachten op kinderarts. En nu mag ik om 10 uur terug bellen. Ppfftt maar ik kom vandaag hoe dan ook aan de beurt zei de mevrouw alleen wat later. Never minddddd maar junabeeb komt vandaag woejoeeee :D:D


    Lieve zonnestraal heb jij het al erover gehad eventueel eerder inleiden???? Mijn vk vond hetgeen probleem aangezien ik slaap te kort kom en half depresief aan het raken ben haha. Zon lieve mensen vind mezelf al heel de zwangerschap een zeur met al mn onzekerheden. Dus ze gunnen het me. Maar zkh doet moeilijk en houdt zich aan 41 wk maar Juna blijf terug komen. En blijf huilen met resultaat dat me vruchtwater gebroken word. Ze ging in discussie met me. Nu niet in willen leiden ivm risicos maar wel met 41/42 wk zijn er dan geen tisicos?
     
  6. Zonnestraal77

    Zonnestraal77 Fanatiek lid

    20 aug 2011
    4.507
    2
    38
    Verpleegkundige (ambulance)
    Noord-Holland
    Juna, vandaag Juna-beeb!!!! Of vandaag beginnen en morgen beeb!!!! :D

    Nee bij mij gaan ze niet eerder inleiden dan 41 weken. Met 40wk gaan ze strippen. Ik heb het gehad, maar ben niet depressief. Ik denk dat dat een hoop scheelt. Ik denk ook dat m'n mannetje zelf eerder dan 41wk komt.
    Ik denk dat ik het tot wk 40 volhou.
    Nog 2 weekjes......pfffff.....
     
  7. Zonnestraal77

    Zonnestraal77 Fanatiek lid

    20 aug 2011
    4.507
    2
    38
    Verpleegkundige (ambulance)
    Noord-Holland
    Oh en week 41 is max!! Dat staat al op m'n kaart! Is al geregeld. Dus met week 40 wil ik een inleid-datum. Ik zit hier bovenop ;).
    Doorlopen tot week 42 is uitgesloten. Zitten wel degelijk risico's aan vast!!
     
  8. juna86

    juna86 Fanatiek lid

    15 nov 2011
    1.784
    0
    36
    Nou weet je depresief is een groot woord natuurlyk.....het is zo dat ik errug eenzaam hier ben. En als ik nou eens iemand kon of wat kon gaan doen of nog eens kon slapen maar nee pfftt dus ben blij dat het vandaag ga gebeuren hihi
     
  9. Zonnestraal77

    Zonnestraal77 Fanatiek lid

    20 aug 2011
    4.507
    2
    38
    Verpleegkundige (ambulance)
    Noord-Holland
    Och wijffie, ik snap wat je bedoeld!! Daar kan ik zelf ook heeeeel slecht tegen! Zou ik ook een beetje sip van worden.
    Ik zoek inderdaad veel afleiding. Vriendinnetje woont om de hoek enzo.
    Komt vaak wel een dinnetje langs.
    Anders zou ik ook best wel gek worden hoor!
    Dus ik snap jou helemaal! Waar woonde je voorheen??
     
  10. Zonnestraal77

    Zonnestraal77 Fanatiek lid

    20 aug 2011
    4.507
    2
    38
    Verpleegkundige (ambulance)
    Noord-Holland
    Oh en bij 39w5d piep ik ook weer anders hoor ;).
    Dan zal voor mij de lol er ook eeeeeeecht vanaf zijn!!
     
  11. juna86

    juna86 Fanatiek lid

    15 nov 2011
    1.784
    0
    36
    Ja heb hier ook wel vriendinnen. Maar kan het niet uitleggen. Mis me familie zo ergg :( ik woonde voorheen ook in brabant maar 42 km zuidelijker hihi. Ik woon nu in de mooiste stad van brabant maar urghhh wat haat ik ut hier. Ben zo blij als we hier weg zyn.
     
  12. Zonnestraal77

    Zonnestraal77 Fanatiek lid

    20 aug 2011
    4.507
    2
    38
    Verpleegkundige (ambulance)
    Noord-Holland
    Och wijffie toch, je mist je familie om je heen!
    En je kan waarschijnlijk niet goed aarden waar je nu woont?
    Das ook niet leuk!
    Maarrrrr de gedachte op bijna je beebje wel!!! :D:D:D
    Nog 2 uurtjes en dan mag je weer bellen??
     
  13. juna86

    juna86 Fanatiek lid

    15 nov 2011
    1.784
    0
    36
    Ja hang errug aan me fam hihi maar nog 2 uurtjes komt goed ff ontbijten met junaman
     
  14. Bob1981

    Bob1981 Fanatiek lid

    7 mrt 2011
    2.253
    26
    48
    Vrouw
    Wahaaaaa juna spannend!!! Hier alweer aan het werk :D
    Maar ik check hier vandaag met regelmaat hihihi
    Oh meid heeeerlijk toch goed nieuws!!
    Geweldig :D
    Hoe is juna man eronder??
    Wahaaaaaaa wat cool, babynieuws in onderweg hihihi

    @zonnestraal goedemorgen meid!!


    @alle andere meisjes goodmorning...ik ga snel wat doen :D

    Hihihi spannend zeg!!!

    Xx
     
  15. Zonnestraal77

    Zonnestraal77 Fanatiek lid

    20 aug 2011
    4.507
    2
    38
    Verpleegkundige (ambulance)
    Noord-Holland
    Morguh Bob!!! :D
    En werk ze.....RESPECT!!!
     
  16. juna86

    juna86 Fanatiek lid

    15 nov 2011
    1.784
    0
    36
    Morguhhhh bob!!!! Hihih thanksss meis en indd respect werk ze xxxx
     
  17. DarkAngel25

    DarkAngel25 VIP lid

    6 jul 2011
    7.732
    1
    38
    juna: en? en?

    nieuwe meisjes: welkom.

    hier net met moeite een boterham weggewerkt, voel me niet goed, maar wil geen medicijnen pakken.
    morgen moet ik terug naar het ziekenhuis voor controle omdat mijn urine nog steeds niet goed was toen ik zondag naar huis mocht. dus ben benieuwd
     
  18. juna86

    juna86 Fanatiek lid

    15 nov 2011
    1.784
    0
    36
    Hihih mag pas om 10 uur terug bellen DA

    Wat rot dat je je zo voelt. Wat zagen ze in je urine?? Met beeb was wel alles goed?? Beterschap meissie
     
  19. DarkAngel25

    DarkAngel25 VIP lid

    6 jul 2011
    7.732
    1
    38
    Oh dacht om 9 uur!! Er zaten ketonen? in mijn urine en die moesten eigenlijk eerst weg zijn voor ik naar huis mocht uit t ziekenhuis, maar ze hadden me zondag toch laten gaan.

    Ja met ons kleintje is alles goed, ik had in het ziekenhuis nog een echo gekregen en t hartje klopte mooi, en beebje bewoog zelf al. Was echt super om te zien! Ik hoop op weer een echo morgen als ik op controle moet komen!

    Mogelijke gevolgen van HG | (Extreme) Zwangerschapsmisselijkheid of Hyperemesis Gravidarum
     
  20. juna86

    juna86 Fanatiek lid

    15 nov 2011
    1.784
    0
    36
    Oowhie ketonen zegt me niks?? Maar ze houden je onder controle, fyn hoor. Hoop voor je op weer een echo. Zat net ff door onze echos te kijken. Indd met 9 wk is het al echt een inimini mensje. Hebben jullie het al mensen verteld??
     

Deel Deze Pagina