Hai allemaal, Annaatje: wat fijn dat je weer een echo hebt gehad en dat alles goed was! Panter: duimen nog steeds! Wij hadden bedacht dat we de arts van gisteren toch nog even wilden aanspreken op dat vervelende gesprek. Maar is niet telefonisch te bereiken toen ik belde, dan moet je dus een telefonisch consult plannen... Dus nu heb ik mijn verhaal maar even gedaan in een email. Dan hebben we toch in elk geval kunnen aangeven dat het gesprek een heel vervelend gevoel bij ons heeft achtergelaten. Zo, dan is dat ook weer achter de rug en gaan we morgen naar Mulheim... Ben heel benieuwd... Liefs!
@a1981 Goed dat je een mail hebt gestuurd. Ze mogen best weten dat ze fout zitten. Ze mogen wel iets menselijker zijn. Heel veel succes morgen !! Dikke knuffel @annaatje Had ff over je echo heen gelezen. Wat fijn dat alles goed was. Lekker he een extra keertje gluren naar jullie beeb Ik heb de utro ook na 10 weken afgebouwd en bij 12 weken helemaal gestopt. @zonnestraal Geniet nog even en alvast een fijne reis terug. Volgens de voorspellingen wordt het hier ook snel wat beter qua weer en temperatuur. Onze boef is ook een buikslaper. Vanaf het moment dat hij kon omrollen slaapt hij op zijn buikje. Ik heb heeeel vaak bij zijn bed gestaan hihi. Maar inmiddels gaat het zo makkelijk dat ik me ook niet meer druk maak. Ook niet hoe hij in bed ligt want hij gaat het hele bed door haha.
kipjes als ze eenmaal zelf kunnen rollen, kun je t ook bijna niet tegenhouden, t lijkt me wel eng als je kleine naar zijn buik kan rollen en nog niet zelf terug.. denk als evi dat kan ik ook regelmatig even een check doe naast t bed. juffie: spuugdoekje is helemaal niet erg op t gezichtje. je kan er namelijk doorheen ademhalen.
@elisa Gefeliciteerd nog met jullie 2 jarig huwelijk ! @ girl Jeetje. Best spannend dus. Ik ga echt keihard duimen dat het mag lukken met de laatste cryo. Ik snap je heel goed. Zou dezelfde keuze hebben gemaakt in jouw positie. @bailey Jammer meis. Zal je missen hier. Maar begrijp het wel. Ik heb vaak ook niks te melden of lees alleen mee.
panter: ik moet echt steeds aan je denken.. vind het zo giga spannend voor je.. als iemand t verdient om nu zwanger te zijn ben jij t wel! (niet lullig bedoelt voor andere hoor)
@ da Ja precies je kunt het niet tegenhouden !! Dat was dus bij onze boef zo. Een aantal weken lang kon hij dus maar een kant op. Pfff ik sliep amper. Bij elk geluidje gibg ik kijken. Gelukkig gaf hij wel goed aan als hij weer terug wilde. Maar ben blij dat hij het nu wel kan hihi Hoe is het met jou en jullie meisje ?
met ons meisje gaat t super goed, ze groeit goed! vannacht 5,5 uur aan een stuk geslapen.. dus ik was erg dankbaar van de prikjes heeft ze gelukkig weinig last gehad... maatje 62 heeft ze al aan.. dus langzaam aan gaat maatje 50/56 de kledingkast uit.. sommige dingen past ze nog.. met mij gaat redelijk.. als alles gaat zoals ik wil (erg egoistisch) is het prima.. maar als iets anders gaat als anders.. ben ik t totaal ff kwijt. volgende week intake bij de psych.
Wat fijn dat ze zo lekker groeit. Hard gaat het he met die kleertjes. Je ziet ze er bijna uitgroeien in het begin hihi. Ik vond het best moeilijk die eerste kleine kleertjes uit de kast te halen. Heerlijk dat ze al wat langer slaapt. Hier sliep boef vanaf 2 maanden ineens de hele nacht door. En mama en papa waren moe omdat we ineens zo veel konden slapen haha moesten ff wennen. Goed dat je hulp erbij zoekt. Ik heb me ook aangemeld maar het nog wven voor me uitgeschoven in de hoop dat t me zo lukt maar denk niet dat dat gaat gebeuren. Ik begrijp je heel goed. Ik houd ook heel erg vast aan ritme en regelmaat. Als hij bij wijze van spreken een andere slaapzak aan moet dan normaal dan ben ik al van slag en ga ik steeds kijken. Heel lastig. Ben ook wel eens in tranen uitgebarsten omdat manlief hem wat anders had aangetrokken dan ik had klaargelegd. Heb je ook moeite met loslaten ?
Ik bedoel dan iemand een uurtje laten oppassen of wat van de verzorging uit handen geven. Maar jullie meisje is nog klein dus je hebt natuurlijk nog verlof.
@all Even een excuus van mijn kant. Voor alle nieuwe meiden hier. Ik reageer niet altijd op jullie, niet omdat het me niet interesseert maar omdat ik het soms wat moeilijk vind. Ik heb het er soms nog wat zwaar mee. Maar doe mijn best zo veel mogelijk mee te schrijven. Zeker omdat ik zelf heel veel aan de meiden hier gehad heb !! Jullie zijn super ! Xx
@a1981 succes morgen in mulheim. @Kipjes ik gluur t liefst elke week hihi nu pas weer over 2 weken Mn mama zei dat ik als baby ook altijd op mn buik sliep en nu nog steeds. Ben t helemaal met jouw eens. Ik ken ook niet iedereen meer op deze site. Excuses ook als k niet altijd reageer.
ik heb Evi haar 1e pakje, romper, sokjes enzo in een krat gedaan.. boek met alle kaartjes e.d komt daar ook bij.. kwa oppassen gaat t wel.. ligt eraan wie er op past en voor hoe lang. nu is het even een uurtje ofzo.. net zoals volgende week als ik naar de psych moet. ben dan 1,5 uur weg.. en idd wat je zegt.. over die kleertjes.. dat is idd al genoeg om uit m'n slof te schieten..
t enige waar ik ''wakker van lig'' is als andere oppassen op mijn meisje en ze t niet doen zoals ik dat wil..
@da Ik heb het eerste pakje en rompertje en geboortekaart ingelijst. De kaarten en alle ziekenhuisgegevens zitten in een leuke doos met een strik erom voor als hij oud genoeg is. Ja dat is ook moeilijk. Daarom heb ik dus moeite met als anderen oppassen. Maar ik heb wel gewoon eerlijk gezegd dat ik daar moeite mee heb en dat ik soms anders kan reageren dan andere moeders. Daar hebben zw gelukkig wel begrip voor. @annaatje Ja dat had ik ook hoor. Wilde iedere week wel hihi. Dat gevoel werd bij mij minder toen ik hem voelde schoppen. Als ik m dan voelde dacht ik : ooh alles gaat goed .
nog geen ongi hier...voor bekijken van vage test: http://www.zwangerschapspagina.nl/ovulatie-zwangerschapstesten/444412-fotos-plaatsen-vage-duidelijke-ovulatie-zwangerschapstesten-deel-21-a-228.html#post15362874
panter op mijn nod deed ik ook een kv test.. deze heb ik toen weggegooid omdat er zo goed als niks op te zien was.. na 20 minuten ( ja heb hem uit de prullenbak gevist) kon ik zeggen mm ik zie een streepje.... heel vaag.. ik heb toen een clearbleu digitale gedaan, en daar stond binnen 3 sec zwanger op.. misschien een digi wagen?
ik ga morgen de digi doen mocht het streepje duidelijker worden. Nu test opgedroog is is ie met blote oog van 50cm afstand te zien. Op de test van gisteren staat helemaal niks, ook niet opgedroogd. Krijg dus wat hoop...al zijn ze in testen topic niet overtuigd.
Bekijk bijlage 335827 hier heb je een vergelijk. de bovenste was echt pas na 20 minuten zo.. en de volgende dag weer lichter..