en dit 2 weken erna gek he. ik snapte ook echt niet waar al dat vel gebleven was......... mijn buik was ZOOO HUGEEEE
Goeie buikspieren durf ik te betwijfelen. Ik had namelijk helemaal geen getrainde buikspieren! Elastisch vel, ja dat moet haast wel. Ik moet wel zeggen dat ik elke dag mijn buik had ingesmeerd met Zwitsal Mama buikcreme. Misschien heeft dat geholpen?
Hier ook geen flubberbuik terwijl ik toch echt 4 kindertjes heb mogen baren. Buikspieroefeningen vind ik verschrikkelijk dus doe ik nooit. Insmeren? Veels te lui voor om dat iedere dag te doen. Elastisch vel dan? geen idee, ik ben er wel blij mee en voel me echt gezegend met mijn platje buikje.
hier ok geen flubberbuik hoor dus het hoeft echt niet altijd zo te zijn. binnen no time was ik weer de oude ik. geen tijgerprint en geen flubber. mooie strakke buik . dacht toen dat zal bij de 2e wel alsnog gebeuren maar ook toen klapte ik meteen weer in me vorm mijn zus hoort wel bij de flubberbuikjes inc tijgerprint en dus gewoone en hoop extra huid. ZE was dan ook strond jaloers dat ik die 3 maanden later was bevallen dan haar al wel van het buikje afwas en zij nog niet. ja sorry hoor \ je hoort gewoon bij een van de gelukkige, heb er zelf nooit wat voor hoeven doen. bij bijde kids toch flink dik geworden en 30 kilo per zwangerschap aangekomen