kado oppasoma en opa

Discussie in 'Oppas en kinderopvang' gestart door Nicolemarie, 23 nov 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nicolemarie

    9 sep 2013
    47
    0
    0
    Oldenzaal
    Onze ouders stonden en staan altijd voor ons klaar. Sinds we een kleintje hebben komt dit duidelijk tot uiting. Ze passen beide 1 x per week op, we kunnen blijven eten, we kunnen bellen met vragen. Als we af en toe 's avonds iets hebben staan ze er. Heerlijk dus. Nu willen we ze daar graag voor bedanken en hebben geen idee hoe :(. Hebben mensen hier goede ideeen voor een leuk kado?
     
  2. lievemama19

    lievemama19 Fanatiek lid

    12 mrt 2007
    1.813
    1
    36
    Ligt ook een beetje aan je budget..

    Neem ze gezellig mee uit eten,
    Geef ze een weekendje weg
     
  3. soefdeboef

    soefdeboef Fanatiek lid

    5 aug 2011
    2.049
    0
    0
    Wij zijn een weekendje naar Texel gegaan met zn allen.
    Vonden ze geweldig :)!
     
  4. Shakes

    Shakes VIP lid

    2 apr 2013
    14.132
    5.874
    113
    Vrouw
    Vlaanderen
    Wat wil je uitgeven? Wij hebben enkele jaren geleden een weekendje centerparcs geboekt met de hele familie om mijn ouders te bedanken. Ze vonden het geweldig en sindsdien is het ook een jaarlijkse traditie. Als het wat minder mag, kan je ook bv een kalender voor 2014 laten maken met foto's van jullie? Of een etentje voor hen betalen?
     
  5. SmurfjesMama

    SmurfjesMama Bekend lid

    2 okt 2013
    684
    0
    16
    NULL
    NULL
    Net deze ochtend een fotoshoot laten doen met items van mijn kindertijd. Bijvoorbeeld hem neergezet in een rieten stoeltje waar ik vroeger altijd sesamstraat in zat te kijken. Uitvergroten, mooie lijst erom heen, dat wordt ons "speciale" bedank cadeau met Sinterklaas.
     
  6. MaMa

    MaMa Fanatiek lid

    21 dec 2012
    2.663
    376
    83
    Vrouw
    Utreg
    Abonnement op magazine 'trots'
     
  7. Sleepless

    Sleepless Bekend lid

    1 jun 2013
    892
    173
    43
    Vrouw
    Brabant
    Saunabon?
     
  8. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.879
    2.882
    113
    Noord-Holland
    Wij willen elk jaar een weekendje weg op onze kosten met zn allen. Hebben ze meteen een heel weekendmet hun kleinkind :)
     
  9. noa80

    noa80 Bekend lid

    7 jun 2009
    695
    0
    0
    NULL
    NULL
    wij geven ook altijd 1 keer per jaars iets "groots" zoals een hotelovernachting, etentje of kaartjes voor theater ofzo.

    zijn ze altijd erg blij mee.
     
  10. Riannev

    Riannev Actief lid

    19 jan 2013
    235
    0
    0
    NULL
    NULL
    Inderdaad weekendje weg met zn allen of "trots" :D
     
  11. Driessen21

    Driessen21 Fanatiek lid

    13 jan 2012
    1.021
    284
    83
    Vrouw
    Onze ouders en schoonouders passen hier ook regelmatig een avondje of dagje op. Ze willen hier niks voor hebben, ook geen kado, maar ik vind dat ze niks te willen hebben ;).
    Als we namelijk een andere oppas zouden hebben, betaal je er ook voor. Nu heb ik van een ander het idee gekregen om bijvoorbeeld een "kerstpakket" te maken en te geven. Bijvoorbeeld een mand gevuld met lekkers, een tijdschrift of tijdschriftenbon, bioscoopbon etc. Leef je uit zou ik zeggen!

    Succes!
     
  12. Beertje1986

    Beertje1986 Fanatiek lid

    9 sep 2011
    1.729
    0
    0
    Ik werk op een laboratorium in een ziekenhuis!
    Friesland
    Leest aandachtig mee...


    Maaaaar vraagje even over samen weekendje weg..

    Hoe zouden jullie dat dan doen? 2 weekendjes weg?
    Aangezien je beide kanten iets wilt geven.. en mijn ouders en schoonouders niet zo goed met elkaar kunnen dat ik een weekend met beide samen zou willen doormaken!


    Of doen jullie dat wel? (voor degene die weekendjes weg hebben gegeven..)
     

Deel Deze Pagina