Hey meiden, hier ook even een update: ik voel me na de curretage eindelijk weer een beetje mezelf worden. Ik weinig tot geen pijn meer in m'n buik en het bloedverlies kan ik ook af met een paar inlegkruisjes per dag. Inderdaad, dat maandverband was ik ook zo zat na drie weken! Ik hoop dat het zo blijft en verder afneemt. Op dit moment denk ik 'had die curretage 3 weken geleden meteen gedaan...'. Maar goed, ik snap de keuze voor de medicatie wel. Ik heb nog een zwangerschapstest gedaan gister maar nog een duidelijke streep, dus nog HCG dus. @PH1: fijn dat je vrijdag terecht kunt! Nog een week er tegen aan hikken is vervelend, had ik ook.. Maar wel duidelijkheid nu en hopelijk valt het je ook mee! Die zwangerschapsverschijnselen had ik ook nog maar sinds een week niet meer en voel me ook weer 'normaal'. @Wendy: wat een lastige situatie.. Bedoel je dat jullie relatie niet lekker loopt door wat jullie nu mee maken? Of meer structurele dingen waar jullie al in zaten. Ik hoop dat julli een beetje op 1 lijn kunnen komen. Praat hier lekker van je af als je wilt hoor, is toch altijd anders dan met je man. Heb je een controle bij verloskundige met echo? Ik heb geen controle na de curretage, alleen een telefonisch consult over de uitslag van de kweek... @Esthertie: al een idee wanneer je ovulatietesten zou kunnen doen? fijn dat je je ook weer wat beter voelt! @Boebels: slim van die tabletten, je verliest natuurlijk aardig wat bloed. Ik ook na twee keer die kuren, collega's zeggen dat ik echt erg bleek was steeds, krijg nu wat meer kleur weer volgens mij. Maar anders zijn die tabletten een goed idee. Hopelijk neemt je bloedverlies ook af aankomende dagen. Succes voor iedereen!
@AadeeBee Fijn dat het bij jou nu ook allemaal achter de rug lijkt. Ik dacht dat ze bij een curettage standaard een controle echo maakten een paar weken later. Zou je dat zelf ook niet willen voor de zekerheid? Ik krijg nog een echo na mijn eerste menstruatie maar ik hoop gewoon meteen weer zwanger te raken de eerste ronde (haha lekker optimistisch). Mijn temp. is nog steeds hoog dus ook nog steeds hcg in mijn lichaam, weet niet of ovulatietesten dan al zin hebben. Ik heb een vrij late eisprong, als ik van een normale cyclus uit ga pas ergens volgende week tussen dag 17 en 23, zit nu op dag 13. Maar kan er natuurlijk een proberen en dan om de dag. Ga dat meteen maar eens doe, wie weet. Heb net een ovulatietest gedaan en die is licht positief. Weet iemand of deze possiief kan zijn doordat er waarschijnlijk nog hcg in mijn lichaam zit? Morgen dan ook maar eens een zwangerschaps test doen om te sien wat die aan geeft.
@Esthertie: hoe begin je met tellen. Je zegt dat je op dag 13 zit. Gerekend vanaf wanneer? Ik lees op veel verschillende forums dat het handig is om eerst een volledig negatieve zwangerschapstest te hebben, zodat je zeker weer dat je ovulatietest hier niet op reageert. Ik heb het idee dat dit namelijk wel kan. Maar voor hetzelfde geld zit je al weer tegen je eisprong aan . Misschien toch even doortesten om te kijken of ie steeds licht positief blijft of dat ie straks toch gaat toenemen (de ovulatietest dan he).
Esthertie: als we willen mogen we dat laten doen. Denk dus dat we dit gaan doen en dan kijken we wel of we überhaupt nog verder willen. PH1: lijkt me ook vervelend om je nog zo zwanger te noemen. Bij mij zijn de klachten met t sterven van het vruchtje ook direct verdwenen dus wist ik daardoor dat t mis was. Andersom lijkt me erg onwerkelijk. Succes vrijdag! Aadeebee: fijn dat het nu goed voelt bij je. Jammer dat de ervaring met medicatie zo slecht was. Bizar hoe dat zo kan verschillen. Ik zou t namelijk iedereen aanraden. Binnen 5 uurtjes was t gedaan, een curettage had me meer tijd gekost. Moet zeggen dat het bloedverlies inmiddels meevalt. Durf alleen nog niet zo goed zonder maandverband. Vang dat er nog wat komen gaat. Maar op zich verwacht ik dat het komende dagen we nog verder afneemt. Net hier een zwangerschapstest van de action gedaan. Hij nu net zo donker als op mijn NOD en lichter dan die op 4+3. Het lijkt erop dat mijn hcg dus goed aan het dalen is. Volgende week nog ee test en verwacht dan wel een witte test.
Onze relatie heeft meer structurele dingen waar we al in zaten. Mijn man is het afgelopen jaar overspannen geweest wat een hele zware tijd is geweest, daardoor heeft hij over heel veel dingen (voornamelijk door psychologen) een andere denkwijze gekregen en dat botst nog wel eens, en dat in combinatie met hormonen werden het echte ruzies. Hij is steeds heel negatief en ik merk dat ik dat heel erg over neem en daarbij zit ik ook niet echt lekker in me vel en dat gaat dus momenteel niet zo goed samen. @ boebels, wat slim dat je ijzertabletten bent gaan slikken, ijzertekort is heel vervelend, fijn @Aadeebee, fijn dat je je weer wat beter voelt, hier red ik het ook met een inlegkruisje, zal blij zijn als het bloeden nu helemaal stopt na bijna 2 weken kan het wel weer. @Esthertie, Ovulatietesten kunnen ook reageren op HCG ik zou even een zwangerschapstest proberen, zou wel heel fijn zijn als het nu al je eisprong is.
@AadeeBee Ik ben begonnen met tellen op de dag dat ik het vruchtje verloren ben en het bloeden dus begonnen. het is nu allemaal maar gissen en anders deze maand. ga van de week een zw. test doen om te zien hoe het met de hoeveelheid hcg is.
PH1, ik wil je even heel veel sterkte toewensen voor morgen, hoop dat het allemaal meevalt en je niet teveel pijn er van hebt.
@PH1 Heel veel sterkte morgen, ik hoop dat alles mee valt. Laat je het weten? Hoe is het bij de rest? Ik heb net een zw. test gedaan met behoorlijk duidelijke streep. Het hcg is dus nog niet uit mijn lichaam. Als ik deze had gehad om te zien of ik zwanger zou zijn was het een dikke positieve test, zeker omdat het niet met ochtend urine is. Pff hoe lang gaat het nog duren... Ben er nu zo klaar mee en wil verder.
PH1: succes morgen. Esthertie: wat balen zeg! Hoe positief was hij dan nog? Had jij nou al een controle echo gehad? Misschien ben he het vruchtje nog niet kwijt? Hier gisteren controle gehad. Viel me erg tegen. Er was nog dik baarmoederslijmvlies te zien dus moet over 3 weken weer terug. Verlies nog bloed en vandaag ook weer een groot stolsel. Ee is dus nog zeker een kans dat mijn lichaam het zelf oplost. En als t over 3 welen niet hoed is moeten we kijken hoe verder. Vandaag voel ik me heel verrot. Denk een beetje grieperig ofzo. En daarnaast toch last van t bloedverlies. Enorm duizelig ineens en steeds wazig zien. Hoop dat de ijzertabletten beter zijn werk gaan doen. Hoop namelijk maandag weer aan het werk te kunnen.
@Boedels Hij was best nog heel erg positief en dat met avond urine. Ik heb vorige week dinsdag een controle echo gehad. Als ik deze week nog erg zou bloeden moest ik bellen voor nog een echo. Maar sinds 2 dagen bloed ik niet meer. Volgende echo krijg ik pas na mijn eerst volgende menstruatie.Het bloeden heeft bij mij ruimen week geduurd. Alleen na 2 dagen een stolsels meer.Ben je het vruchtje wel kwijt?
Maar was bij jou alles schoon dan? Raar dat je zo positief nog test. Avond test ik ook altijd duidelijk. Ligt er ook aan hoe lang je niet geplast hebt. Doe eigenlijk nooit in de ochtend testen 🙈 Ja het vruchtje wS ik bij. Het eerste bloedverlies al kwijt. Heb het zelfs gezien en goed bekeken. Heel bijzonder vond ik het. Het verbaasd mij dat er nog wel baarmoeder slijmvlies zat. Ik heb echt anderhalf uur als een kraan gelekt (alsof de kraan zachtjes maar gestaag doorloopt) met minstens 50 grote bloedstolsels van zo'n 5 cm. Geksat het blijkbaar zo verschild. En verder verlies ik dus vanaf zaterdag tot nu gewoon bloed zoals het begin van een menstruatie. Hebben ze bij jou gezegd Hoe dik het slijmvlies nog was?bij mij zeiden ze 9 mm.
@boedels vorige week zag ze nog veel bloed in mijn baarmoeder. Ik bloedde toen ook nog veel maar niet zo extreem als jij hebt. Ze heeft niets over de dikte vh baarmoederslijmvliesvlies gezegd. Had alleen verwacht dat het hcg nu zo'n beetje wel ui mijn lichaam was, maar helaas. Gelukkig klopt het dan wel weer met mijn nog hoge temp. Kan ik er iig op vertrouwen dat als die omlaag gaat het ook echt weg is.
Ik heb net ook een test gedaan en bij mij is er echt alleen nog een tuurstreepje te zien, hier op de foto zie ik hem niet eens, denk dat het bij nu dus zo goed als uit me lichaam is. Ik bloed ook nog steeds, het is de hele tijd bruin bloed, ik moet maandag naar de gyneacoloog ben benieuwd hoe het er bij mij van binnen nu uit ziet. hierbij de test.
Esthertie apart hoe het zo verschilt dan. Hoop dat het snel allemaal achter de rug is voor ons. Wendy: mooie test zo. Jij zit zo te zien alweer in een eerste ronde. Hoop dat ik over een week ook zover ben. Hoop het wel want mijn test was dinsdag ook niet extreem donker meer. Beetje vergelijkbaar met deze van mijn zwangerschap met 4 wkn. En dat was 3 dagen na de cyrotec. Temp is ook weer terug naar 36.9 ipv ergens in de 37. Dus heb goede hoop dat het toch wel meevalt en het stolsels wat ik gisteren verloren ben hetgeen was wat op de echo te zien was. En bloedverlies is sinds gisteravond echt minimaal
wat fijn dat het bloedverlies nu minimaal is, dan zal dat ook wel snel over zijn. Denk dat je test dan ook binnen een paar dagen wel weer wit is. Ik ben ook wel blij dat mijn test weer wit is, Nu hopen dat manlief snel van gedachten veranderd en voor een tweede wil gaan.
Oh ja dat speelt natuurlijk ook nog! Echt lastig! Hoop dat jullie er uit komen. Denk dat ik morgen of zondag nog een keer test om te zien hoe het ervoor staat. Had speciaal die giedkopen van de action gehaald hiervoor. En ze werken echt super vind ik.
@Wendy Bij jouw is hij echt wel heel licht, bij mij nog een stuk donkerder. Ik hoop dat je man ook weer snel voor een tweede wil gaan en jullie er samen uit komen. Ik test volgende week wel weer een keer als mijn temp. echt naar beneden is want voor die tijd heeft niet echt zin denk ik.
Oh maar die is echt al licht aan het worden Esthertie? Dacht dat je echt nog een enorme knaller had. Denk dat die van jou ook snel wel wit is.
Echt? Ik vind deze wel donker haha, had een veel lichter streepje verwacht. Maar we zullen zien over een weekje weer.
Ja je bent natuurlijk ook al een week verder dan mij. Dan is het misschien wel teleurstellend. Maar hij is duidelijk lichter dan de controlestreep. Denk passend bij een hele prille zwangerschap dus hij neemt zeker al af.