Neen zeer vreemd...ben zelfs een apotheker tegengekomen die er geen enkele verkocht...zat in de Alpen niet echt dicht bij een grote stad... Vond hier in een grootwarenhuis een Clearblue met + en - en dat was + maar dat leek mij logisch op basis van de andere testen. Nu voor een paar dagen toegekomen in Zwitserland...morgen hier op zoek naar andere test...
Mss een klein piepje loslaten? Je hebt vakantie en goed nieuws laat zich niet afdwingen. Probeer te genietenvan wat je wel hebt en ga na je vakantie pas weer aan de slag. .... ik weet hoe moeilijk het is, zit 22 dgn in Italië en heb al een paar keer met een schuin oog gekeken of ze toch nergens pret echo’s aanbieden Sorry dat ik niets leuks te melden heb, houd je taai.
Ow vreemd, misschien doen de Fransen een pendel met een stokbrood om te zien of ze zwanger zijn. Raar volkje hoor. (voetballen kunnen ze wel )
Jaja..... Twijfelde wel want idd beter om rust te vinden... Digitale test gedaan, gaf zwanger 2-3 aan,
Jammer genoeg had er volgens mij 3+ moeten staan ... Ik heb ook niet zoveel symptomen dus begin voor deze zwangerschap echt te vrezen. Ik deed de CB test open en volgens mij nog ver van een 3+ verwijderd. Grtjs
ik denk eerlijk gezegd dat je te snel een oploop wil zien ter bevestiging.. je testen lopen niet af wat al goed teken is.. probeer het los te laten.. je hebt het echt niet zelf in de hand..
Dat kan net een grensgeval zijn hè, het kan mis zijn maar hebt kan net zo goed orima in orde zijn. Je zou over drie dagen nog een x een digitale test kunnen doen
Heb je de bijsluiter gelezen? Er staat: "De hcg concentratie is bij elke vrouw verschillend, het is dan ook mogelijk dat de Weken indicator de verkeerde uitslag geeft." De test bepaald eerst of je zwanger bent, check! En daarna gaat hij schatten hoelang. Maar die schatting is slechts voor de leuk, geen medische berekening. Dat je zwanger bent is dus een feit, hou je daar aan vast
Ik had bij 5+2 ik 2-3 maar de streepjes wel donkerder, bij 5+3 Had ik de 3+. Maar lees genoeg die een goede zwangerschap hebben en pas bij 6 weken de 3+ kregen! Iedereen maakt anders hcg aan en ook iedere zwangerschap is anders. Dat is ook met symptomen. Er zijn geluksvogels die de zwangerschap zonder symptomen door komen. Dus geef niet op een test over een dag of 3 weer. En in geval van paniek, vraag en echo aan bij 6+2 weken.. Dan verwacht ik inwendig wel dat ze een hartje zien, tenzij de uk later is Ingenesteld.
Jawel, dat heeft het wel. Bij een negatieve cb heeft het geen nut maar als de cb van 2-3 naar 3+ gaat zijn de bovenste 2 strepen allebei even donker. Ik denk dus ook dat dit geen grens-geval is voor een 3+, dat duurt nog wel een paar dagen. Gezien je al duidelijke kv test van 2 juli, zou je na 10 dagen misschien wat meer verwachten. Ik snap je ongerustheid maar of het goed of fout zit, durf ik niet te zeggen.
ik heb na 3 miskramen deze zwangerschap een pretecho ingepland met 6w3 alvorens een vk te bellen. Dat gaf rust! En dit keer ook een kloppend hartje! Het kostte hier iets van 40€. Kan je dus voor volgende week inplannen. Bij een aantal kan het al vanaf 6w. Misschien geeft je dat meer duidelijkheid want ik merk aan alles dat je jezelf helemaal gek maakt. Je pikt ook alleen het negatieve uit alles wat iedereen zegt . Ik snap waar het vandaan komt, echt waar! Maar als t fout is kan je daar nu echt helemaal niets aan doen. Knuffel... die onzekerheid is killing.
Hallo allemaal, Uiteindelijk beslist om een dagje vroeger naar huis te komen....aangezien ik zondag terug voor ren weekje vertrek had ik anders geen mogelijkheid om even bij dokter te passeren voor bloedname.. Daarstraks dus bloed laten nemen en uurtje geleden de uitslag...HCG nog maar op 150, aan het dalen dus... Duidelijk nu dat die geen goede zwangerschap is. Aan iedereen die reageerde heel erg bedankt, het geeft wel rust het nu te weten vooraleer ik terug vertrek. Hoop gewoon dat de bloeding meevalt en dat ik daar toch wat kan genieten, Grtjs Louke