Niet schrikken allemaal! Hij is hartstikke gewenst, we wilden al langer een hond. Al hadden we aanvankelijk een ietwat groter exemplaar in gedachten . Desalniettemin heb ik ervaring met Chihuahua's dus het komt wel goed. Ons nieuwe hondenkindje is 8 weekjes oud en helaas vroeg weggedaan omdat de eerste eigenaresse haar volwassen hond het arme baby'tje bijna de strot afbeet. Ze wilde het liefst dat hij naar een bekende zou gaan, zodat ze op de hoogte kon blijven van hoe het met hem ging. Zodoende waren we gisteren hals over kop (gratis) puppenkind rijker. Heb dingen zoals het paspoort gekregen, vaccinatieschema, ontwormingsschema etc. Hij is pas geleden nog gekeurd bij de dierenarts en ook gechipt. Ik denk dat deze gegevens op naam van de fokster staan, want dit was op 12 september. Maar moet ik dit nu doen qua overschrijven van het paspoort + chipgegevens? Deze vrouw woont een eindje uit de buurt, dus kan niet nog 'even langs' zeg maar. Iemand een idee? Help! Haha.
Je kunt via chipjedier.nl vinden waar hij gechipt is. En dan die instantie aanschrijven. Ook zou ik een bezoekje aan je eigen dierenarts brengen voor een check.
Sorry, geen ervaring maar ik opende dit topic vanwege de foto. Die je helaas niet hebt geplaatst. Graag alsnog even doen...
Hahaha... Sorry! Die foto had er natuurlijk gelijk al bij gemoeten . Heb inmiddels contact gehad met de fokster zelf. Ook wat foto's gekregen van zijn vader, moeder broertje en zusje. Ze was heel erg blij dat ze weet waar hij terecht is gekomen. Ik ga sowieso even met hem naar de dierenarts. Al is het maar om 'kennis' te maken, maar hij moet over een weekje ongeveer alweer voor zijn 2de enting. Dus dat komt mooi uit.
Mijn zoon heeft hem gedoopt tot Mikey, haha. Hoe hij erbij komt is ons ook een raadsel, maar we houden het er maar gewoon bij .
Is het een hond met een stamboom? Onze hond staat geregistreerd bij de raad van beheer op kynologisch gebied nederland.
Is het een volle chi?? T ziet er wel uit of er iets door zit. Maar dat mag dr pret niet drukken Over twee weken is goed joh. Maar gewoon idd voor kennis maken. Even checken of alles oke is. Veel plezier ermee!
Mighty Mike is nu zijn nickname, of Magic Mike... ik ben er nog over uit, hahaha. @Bubblez Ik heb het vermoeden van niet. Ik vind hem ook aan de forse kant, dus wellicht dat er ergens bij mama wat zit? Zijn vader is wel duidelijk een volle chi. Hij is tot nu toe echt een super leuke pup! Lekker speels en enthousiast. Geeft duidelijk aan wanneer hij eruit moet en chill in de bench. Vanmorgen is hij een uurtje alleen geweest en hij lag relaxt te slapen toen ik terugkwam. Had wel gegeten en gespeeld, dus geen gestreste hond toen ik thuiskwam. Je merkt trouwens wel dat hij al goed gesocialiseerd is. Hij is gek op kinderen, rent achter de katten aan haha. Die trouwens echt verrassend mild op hem reageren. Kortom: we zijn verliefd, haha.
Ah, wat een schatje die Mighty Mike . Ik zou er inderdaad wel achteraan gaan om hem over te schrijven, straks staat hij nog op haar naam, gewoon geen fijn idee. Ook handig dat hij met jullie adres in het systeem staat, mocht hij eens weglopen en ze vinden hem.
Dat is inmiddels geregeld. Ik heb contact opgenomen met de fokster. De chip was nog niet geregistreerd, dus dat heb ik gelijk gedaan.
Zij had de chip niet geregistreerd op kennel?? Dat klopt dan niet hoor.. een fokker moet de dieren chippen en registreren. Een goede dierenarts doet dat zelfs voor de fokker. Of bedoel je dat de eerste eigenaar hem nog niet had geregistreerd?
De eerste eigenaar had hem niet geregistreerd , dus ik kon het zo 'overnemen'. Zij heeft de pups laten chippen, ze staat ook in het paspoort etc.