eerste keer tempen HELP?

Discussie in 'Temperatuurkaartjes' gestart door KanjerB, 5 mei 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. KanjerB

    KanjerB VIP lid

    24 apr 2007
    5.097
    0
    36
    hoi allemaal ik ben 3 dagen geleden begonnen met de tempen de de eerste dag was het 36.1 en de andere twee dagen 36.2 ik temp sochtends gewoon wanneer ik in bed lig dus ongeveer steetds op het zelfde tijdstip alleen begrijp ik het niet helemaal hoe zit het in elkaar wat moet er gebeuren hoeveel moet het stijgen hoe weet ik wanneer ik een eisprong heb gehad of krijg wanneer ben ik al te laat of wanneer moet ik klussen wanneer kan je merken dat je mischien zwanger bent dus hoe blijft het hoog enz enz ik wil er alles over weten kunnen jullie mij helpen?
     
  2. sanneke

    sanneke VIP lid

    3 feb 2006
    5.476
    0
    0
    Hmmm, ik vind het erg lastig dat je zonder leestekens typt, wordt het een beetje een warrig verhaal van, maar dat even terzijde.

    Je moet inderdaad op hetzelfde tijdstip tempen en het liefst rectaal (in je *) (ik heb het wel altijd in mn mond gedaan, gaat ook best)
    Ongeveer 2 dagen na je eisprong stijgt je temp. 0,2 - 0,6 graad ongeveer. (Bij mij was het 0,3)
    Je bent dan dus al te laat met klussen, want je eisprong is dan al voorbij, maar als je een aantal maanden tempt, kom je er wel achter wanneer je je eisprong ongeveer hebt.
    Bij mij was het in het weekend afwijkend van de gewone werkdagen. In het begin snapte ik er niks van, maar dat komt ook omdat je dan een ander ritme hebt. Misschien is dit wel bij iedereen verschilllend.
    Je kunt ook via deze site Ovulatietesten aanschaffen (van Matcare) en op die manier je eisprong proberen te 'vangen'. Als je dan gaat klussen ben je wel optijd, maar als je een erg onregelmatige cyclus hebt, is dit een dure bezigheid.
    Veel sterkte met je onzekerheid en het komt vast wel goed,

    groetjes Sanneke
     
  3. KanjerB

    KanjerB VIP lid

    24 apr 2007
    5.097
    0
    36
    dankje :)
     
  4. Lidy

    Lidy Actief lid

    5 feb 2007
    200
    0
    0
  5. KanjerB

    KanjerB VIP lid

    24 apr 2007
    5.097
    0
    36
    Bedankt Lidy, ik zal er gelijk naar kijken.
     
  6. KanjerB

    KanjerB VIP lid

    24 apr 2007
    5.097
    0
    36
    Kan iemand mij een site noemen, waar ik mijn temp kan bjhouden?

    Fertillyfriend of zo iets heb ik wel naar gekeken maar, ik snap er niks van omdat het engels is. Het is erg ingewikkeld. Kan iemand mij een makkelijke site noemen?
     
  7. Lidy

    Lidy Actief lid

    5 feb 2007
    200
    0
    0
  8. samantha1986

    samantha1986 Fanatiek lid

    21 mrt 2006
    1.632
    0
    0
    hutje op de hei
    he dank je wel lidy
    die site was ik kwijt
     
  9. Lidy

    Lidy Actief lid

    5 feb 2007
    200
    0
    0
    Succes er mee! Toch blijft FF een aanrader.....
     
  10. samantha1986

    samantha1986 Fanatiek lid

    21 mrt 2006
    1.632
    0
    0
    hutje op de hei
    nee maar bedoelde het kaartje
    die kan ik uitprinten en dan zelf invullen
    en met FF komt er iedere dag maar een klein stukkie bij zeg maar
    dus dan blijf je aan het uitprinten ;)
     
  11. Lidy

    Lidy Actief lid

    5 feb 2007
    200
    0
    0
    Ik leg ook de handmatige versie naast mijn bed en eens in de zoveel tijd vul ik het dan in bij FF.
    Ik vind het wel handig wanneer FF met me mee denkt. Dit is namelijk mijn eerste maand temperaturen en zelf zou ik aan de hand van mijn kaart dag 21 als ovuluatiedag hadden bestempeld en FF dag 19. Toch klopt het wat FF zegt, omdat ik op die dag een zeurderige pijn in de liezen had en een "enorme" slijmprop verloor s 'avonds. Eerst dacht ik nog aan ontpillingsverschijnselen omdat dit mijn eerste pilloze maand is.

    Kan iemand mij vertellen hoe ik mijn FF kaart in een berichtje hier plaats?

    :D
     
  12. samantha1986

    samantha1986 Fanatiek lid

    21 mrt 2006
    1.632
    0
    0
    hutje op de hei
    -het kaartje gewoon opslaan in mijn afbeedingen

    -dan kan je via dit programma uploaden http://imageshack.us

    -dan kopieer ik altijd de laatse link

    -en dan zet je voor en achter de link dit


    dus dan krijg je dit

    [​IMG]


    ik heb het nou ff snel uitgelegt ;)
     
  13. Lidy

    Lidy Actief lid

    5 feb 2007
    200
    0
    0
    Samantha, thanks!
    Ondertussen was het me ook al gelukt, bij de topic Temperatuurkaartjes 11-4-2007 stond aan het begin een goede uitleg..... :D
     
  14. samantha1986

    samantha1986 Fanatiek lid

    21 mrt 2006
    1.632
    0
    0
    hutje op de hei
    okej
    ben blij dat het gelukt is ;)
     

Deel Deze Pagina