Bij de eerste geen striemen. Nu ben ik 36 weken van de 2de zwanger en gisteren mijn eerste streepjes net onder mijn navel ontdekt. Baal als een stekker Wie heeft er ook striemen? En kunnen deze bescheiden streepjes nog erger worden?
Hier ook. Een heel mooi patroon Zo jammer he @Sam30 als het pas aan het einde van je zwangerschap er opeens inspringt. En ja je kunt er nog meer krijgen. Helaas is er vrij weinig aan te doen. Eventueel wat smeren met bio-oil, of andere mamabuik creme. Maar dat voorkomt het meestal niet. P
Ik had niets tot de persweeën en toen ik bevallen was had ik zoveel strepen dat zebra's er jaloers op zouden worden
Ik niet op mijn buik, ondanks 10 ponders. Helaas echter wel op rest van mijn lichaam, echt overal. Benen, knieholtes, borsten, armen, rug pff. Het wordt wel minder opvallend met de tijd, maar gaat niet weg en wordt niet kleiner.
Ja ik ook! Ik kwam er ook pas een maand na de bevalling achter. En ik was nog wel zo trots dat ik geen striemen op mijn buik had.
Wauww ben dus niet de enige! Achh we krijgen er iets moois voor terug, maar dat keer ik de eerste keer ook alleen zonder de striemen. Moet wel eerlijk bekennen dat mijn buik nu veel groter is dan mijn eerste zwangerschap. Moet nog 4 weken, dus ben benieuwd hoe het er uiteindelijk uit gaat zien. Fingers crossed
Hier ook bij de eerste geen, bij de tweede pas op het einde van de zwangerschap. Een tijger is er niks bij, heb het echt heel erg gevonden maar inmiddels geaccepteerd. Heb er twee prachtige kindjes in gedragen!
Ik had dit zeg maar: En vlak na de zwangerschap zoiets: Het is wel minder geworden door de jaren heen. Nu is het zoiets:
Hier ook, alleen bij de eerste. Bij mijn tweede zwangerschap niet erger of meer geworden zeg maar. Hoop nu met deze zwangerschap dat het wederom zo blijft
Ik heb dan geen striemen, maar een strak velletje is het echt niet meer hoor net een ballon die een paar keer is leeggelopen Ik vind het niet zo erg, heel cliché maar ik ben geen 18 meer, heb 4 mooie kindjes en zolang mijn vriend mij nog steeds mooi vind, vind ik het prima