1 Positieve en 1 Negatieve..

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door DNJ, 8 dec 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. DNJ

    DNJ Actief lid

    21 okt 2012
    336
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik snap er helemaal niets meer van.. Druk bezig met ovulatietesten, vanmorgen 2 testen gedaan op hetzelfde moment met dezelfde urine, is de 1 positief, en de ander negatief. Het ene merk (positieve test) is onbekend en het merk wat ik altijd gebruik, het andere merk is Sensitest en dit zijn de testen die ik van de kliniek mee heb gekregen.. Op welke test moet ik nou vertrouwen? Kan het zo zijn dat de eerste test alle LH uit de urine heeft gezogen, dat de 2e daarom negatief is? Het lijkt mij vrij sterk, maar ik weet het ook niet meer!

    We moeten zo naar de arts en daar leggen we dit natuurlijk ook voor, maar ik ben benieuwd of er hier meiden zijn met ervaring.. De timing van onze IUI is écht heel erg belangrijk dus ik vind dit nogal frustrerend :(
     

    Bijgevoegde bestanden:

  2. Risu

    Risu Fanatiek lid

    13 jul 2012
    1.245
    0
    0
    De bovenste test is een extra gevoelige ovulatietest (volgensmij) ik denk dat dat het verschil is.
     
  3. wuppie100

    wuppie100 Actief lid

    11 jul 2008
    454
    0
    0
    Volgens mij is de groene inderdaad een ultra en de onderste een gewone, op sensitest staat de bijsluiter van de ultra test!
    Laat je nog weten wat de arts erover zegt? Ben daar heel benieuwd naar namelijk.
     
  4. Ytest

    Ytest VIP lid

    11 mei 2012
    13.444
    9
    38
    Lekker komende dagen klussen :)
     
  5. Esther15

    Esther15 VIP lid

    20 apr 2006
    7.918
    7
    38
    thuis
    Ik sluit me bij de dames aan dat er eentje een ultra is, hoe dan ook je eitje komt eraan. Heel veel succes, ik hoop echt dat het deze ronde dan eens eindelijk raak mag zijn voor jullie!!
     
  6. DNJ

    DNJ Actief lid

    21 okt 2012
    336
    0
    0
    NULL
    NULL
    #6 DNJ, 8 dec 2012
    Laatst bewerkt: 8 dec 2012
    Arts snapt het ook niet, maar de echo zegt dat het ei op springen staat. Zaad is uit de vriezer gehaald en we krijgen nu meteen onze IUI! Heb pregnyl gehad voor de zekerheid! :)
     
  7. Esther15

    Esther15 VIP lid

    20 apr 2006
    7.918
    7
    38
    thuis
    JEEJ!! Ik duim echt hard voor je dat het raak is deze keer!!! Spannende tijd nu!!
     
  8. DNJ

    DNJ Actief lid

    21 okt 2012
    336
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lief! Dankjewel!
     
  9. Booey

    Booey VIP lid

    6 dec 2006
    5.663
    0
    36
    Radiator Springs
    heel veel succes!
     

Deel Deze Pagina