Ik vind het een prachtige naam! En over mijn kinderen heeft ook niemand iets gezegd volgens mij. Maakt toch ook niet uit zolang jij de naam maar mooi vindt. Kraak hooguit een naam af als je hier direct aan me vraagt wat vind je van de naam xcseatgh? Maar in het dagelijks leven denk ik alleen wat een afschuwelijke naam of creatief dat denk ik tegenwoordig vaak. Dansprinsje: wat ontzettend gemeen, maar gauw vergeten!
I.s.o.l.d.e., wat een prachtige naam! Meen ik oprecht! Mijn dochter heeft een naam die qua feeling in dezelfde categorie valt. Ook geen enkele reactie op gehad, besef ik nu pas! En ondanks dat mijn dochter haar naam ook gewoon maar op 1 manier te schrijven en uit te spreken valt, maken sommigen er toch een andere klank van... Dat vind ik jammer. Dus ik herken wat je zegt. Komt goed! 3 weekjes... Je zit nog vol onder de hormonen denk ik. En al is dat de reden niet, dan nog komt het goed.
Precies! Ik vind het oprecht een leuke naam. Hoe spreken mensen het uit dan? Ik zou niet weten hoe het anders uit te spreken.
Dat is ook bizar dat er zo weinig reacties op de naam komen.. Het is toch een hele normale naam! Het is geen veel voorkomende naam, maar daar ben ik ook geen fan van. Ik ken ook iemand die zo heet van een jaar of 30. Hoe spreken mensen haar naam dan uit? Valt weinig anders van te maken toch? Lekker genieten van je mooie dochter en laat je niet gek maken!
Zeker geen rare naam en ik denk dat jullie ook zeker geen verkeerde hebben gekozen hoor! Hele mooie naam!
Tja, wat is gek. Ieder zo z'n smaak toch? Mij doet het denken aan het Vlaamse 'solden', maar ik neem aan dat de meeste mensen die associatie niet hebben. Het is niet zo mijn smaak maar ook geen gekke naam ofzo, vind ik dan. Als ik ergens op kraambezoek ging zei ik overigens nooit iets over de naam Die staat toch vast en wat ik ervan vind is dan niet echt van toegevoegde waarde denk ik dan... Ook wanneer ik het wel een mooie naam vond.
Ik sluit me aan bij de rest hier, ik vind het oprecht een prachtige naam. En ook gewoon een klassieke naam, geen raar geknutseld iets of zo, dus bijzonder dat je van die ‘aparte’ reacties krijgt.
Maar is dat dan gebruikelijk mensen tegen je zeggen dat de naam mooi is? Ik zeg dat ook niet standaard hoor, en dat wil dan niet automatisch zeggen dat ik het geen mooie naam vind. Ik heb bij mijn eigen kinderen ook echt niet bijgehouden hoevaak gezegd werd dat het een mooie naam was.. Ik vind ze zelf prachtig, daar gaat het toch om . Maar niks mis met jullie naam hoor. Mooie klassieke naam .