Ik heb echt vanaf dag 1 gedacht dat het een jongen was. Gister op de beurs een echo laten makn om het geslacht te bepalen. Ben ik even blij dat ik geen jongens spullen heb gekocht, want wat blijkt........ WE KRIJGEN EEN MEID. Oh woensdag ga ik shoppen totik geen rose meer kan zien.
Wees nog niet te zeker zou ik zeggen... Een meisje kan nog altijd een jongen worden zeker op 15 weken...
Ik heb ook op de beurs een echo laten maken en daar zagen ze dat het een jongen werd terwijl ik juist dacht dat het een meid zou worden hihi! Gefeliciteerd in ieder geval met je meisje!
hier het voorgevoel altijd goed geweest haha. bij me dochter had ik de neiging tot roze en haat die kleur en het werd een meid. nu heb ik al heel wat jongens kleding gekocht en had het weer goed want krijg gelukkig een jongen haha. mijn voorgevoel was dus bij bijde goed. je hebt de echo wel vroeg en het kan dus altijd nog een jongen zijn hoor. zo niet het is even wenne maar zolang het gezond is is het wel goed toch
Debzie heb jij een foto van die echo? Nou hier staat 100% een meid dus ik kan daar echt niet om heen. Als ze het niet 100% had geweten dan had ze dat ook niet gezegd en geschreven op de echo
Bij ons heeft ze er 100% een jongen opgezet en bij hetgeen wat het piemeltje moet zijn heeft ze piemeltje gezet. Ik heb nog geen foto op de computer staan ervan. Maar je ziet echt een klein 'stokje' en wat zie je bij op die van jou?
Ik zal kijken of ik een foto van de echo kan maken vandaag of morgen. Bij mij zie je een soort van walnoot idee en daar staat schaamlippen bij. Mei2009mama heb je hun een email gestuurd dat de echo niet juist was?
Ik ben benieuwd naar de foto! Met meisjes moet je inderdaad oppassen, dat kunnen altijd ineens jongetjes worden (spreek uit ervaring) In mijn album staan ook echofoto's van onze meid, daarop zie je het heel duidelijk!
Vaak als ze het fout hebben gezien, dan hebben ze alleen maar tussen de beentjes gekeken of er 'iets' hangt en niet vanaf de zijkant. En 15 weken is inderdaad wel erg vroeg... Bij ons hebben ze met 18 weken zowel vanaf de onderkant (dus tussen de beentjes door) gekeken als vanaf de zijkant; duidelijke een meisje. Met de 20 weken echo bij een ander bureau hebben ze ook weer zowel vanaf de onderkant als vanaf de zijkant gekeken en weer een meisje. Wij zagen vanaf de onderkant de schaamlipjes, en vanaf de zijkant zag je een glad heuveltje, dus zonder balzakje. Ik zal straks proberen wat foto's in mijn album te zetten.
Fioon die van mij lijkt op jouw echo maar goed ik zal hem vanmiddg ofzo wel in mijn album zetten. Bij mij hebben ze 10 minuten gekeken en gedaan omdat ze niet stil wilde liggen en ze van alle kanten wilde bekijken. Nou ja ik hoor het met 21 weken nog wel als het niet zo blijkt te zijn.
Nou het is wat allemaal! Bij ons zag ze het direct. Hij lag er schijnbaar nogal mooi voor met z'n kontje! Ik ga even proberen om hem in mn fotoalbum te zetten. Misschien wil jullie dan even kijken?
hooii! gefeliciteerdd met je meisje! maar net wat de anderen hier zeggen.. kijk uit he want het is idd nog vroeg om voor de volle 100% zeker te kunnen zeggen dat het een meisje is. maar vooralsnog van harte!
Wij wilde toen ook een vroege echo laten maken omdat we graag wilde weten wat het werd. Maar er werd gezsegd vanaf de 17 of de 18de week is het beste dan omdat het geslacht dan helemaal zichbaar is. Echter hebben wij toch maar gewacht tot de 20 weken echo. Ook me verloskundige zei van beter wachten tot de 20 weken echo.
Dat is inderdaad zo. Bij onze echo met 18 weken zag je vanaf de zijkant echt een rond heuveltje met heel klein stipje dat eruit stak. De echoscopiste legde toen uit dat rond die termijn de schaamlipjes en clitoris nog erg dik zijn en dat de schaamlipjes de weken erna over de clitoris zouden groeien. En inderdaad, bij de 20 weken echo zag je gewoon een heel glad heuveltje. Dus voor de 20 weken lijkt het allemaal nog wat meer op elkaar.
Debzie die van mij lijkt niet op jou echo hahaha. Jullie zullen het vanmiddag maar ik zal me nergens op vast binden. Ik vraag bij de 20 weken echo over 6 weken wel of ze het kunnen zien dan weten we het zekerder als nu.