Ik slik sinds cyclusdag 11 aspirine, had ergens gelezen dat dit goed was voor de innesteling doordat de doorbloeding beter zou zijn. Nu slik ik het steeds savonds na het eten, maar merk dat ik snachts misselijk ben en ook wat duizelig ben, kan dit van de aspirine komen? En degene die ook aspirine hebben gebruikt hadden jullie dit ook?
Hoop dat je dit niet doet zonder overleg van een arts. Aspirine mag niet door zomaar iedereen genomen worden.
Aspirine is ook een ontstekingsremmer, wat alleen bij uitzonderingen gebruikt mag worden tijdens een zwangerschap. Ik hoop dat je daarvan op de hoogte was?
Ik zou er maar mee stoppen als ik jou was. Zelf voor dokter spelen kan ook verkeerd aflopen. Gewoon gezond eten en dan komt het allemaal goed
In principe moet je dit alleen doen inderdaad op dokters advies. Ik weet dat bij mensen met een stollings afwijking dit voorgeschreven wordt tijdens de zwangerschap namelijk.
Hoi, Ik hoop dat je wel KINDERaspirine slikt? Dat is 100 mg. Gewone aspirine is veel te hoog gedoseerd. Bij mij is sprake van een (mild) bloedstollingsprobleem en ik heb deze zwangerschap kinderaspirine geslikt. Niet op doktersvoorschrift, want in mijn ziekenhuis is dat geen officiƫle behandelmethode. Volgens mij is het ook nog niet evidence-based. Maar bij mij heeft het geholpen! Ik had geen klachten zoals jij beschrijft. Ik nam iedere dag bij het ontbijt 1x 100 mg kinderaspirine. Groetjes Patricia
Ja klopt neem gewoon de 100mg,en dan 1 tabletje per dag. Kan ik misschien ook een half pilletje nemen per dag?
Toen ik zwanger was ( helaas miskraam geworden ) was ik ziek en had ik ook aspirines genomen, ik wist nog niet dat ik zwanger was, maar mijn dokter zei direct dat ik dit vanaf nu nier zomaar meer moest doen, dus mij is advies gegeven dit niet te doen!
Ook mijn gyn is hier helemaal geen voorstander van, sterker nog ze gaf aan dat het zelfs een zwangerschap in de weg kan staan..
Effect is niet onderzocht. Dus niet bekend of het kwaad of goed doet. Zou er niet zomaar mee aan de gang gaan.