Wie heeft hetzelfde meegemaakt of kan mij wat van advies voorzien? (of zeg maar beter geruststelling) Vorige week dinsdag een 8 cellige embryo teruggeplaatst gekregen en nu 8 dagen later vanmorgen oud, geronnen bloed met een klein stolseltje. Het zat vermengd met de Crinone gel (progesteron wat ik inbreng iedere avond). Nu is het weer weg! Dat is toch gek.. is het niet wat vroeg voor een menstruatie?
Ik hoop voor je dat het een bloedvaatje oid is dat is beschadigd met inbreng crinone. Maar ik heb geen goede ervaringen met bloedverlies na terugplaatsing van een verse emvrem of cryo. Helaas.... Maar ik duim voor je!
Dank je helaas is het toch echt mijn menstruatie... balen!! Maar ik wist dat ik een slag om de arm moest houden! Mag ik vragen na hoeveel pogingen jij zwanger bent geworden? Wij hebben vier cryo’s uit deze eerste poging over.
Ach wat naar voor je, sterkte! Mijn eerste zoontje bij de tweede IVF poging en dan de verse terugplaatsing. Deze zwangerschap is de derde ivf, ook de verse terugplaatsing. Dus heel wat pogingen gedaan, inclusief cryo's.