Dank je wel voor jullie reactie, we zijn nu weer bij t geertgen om de zwemmertjes in te leveren.. Ivm kijken hoe de kwaliteit na ontdooien is... Ben erg benieuwd!!!! We zijn nu dus in dat nieuwe gedeelte... Ik hoorde net van die man die hier werkte dat ze hopen in september 2013 hier in t nieuwe deel te zitten... Zodat alles van wat hier in elsendorp dan bij elkaar zit!! Hoe is t met de andere meiden?
Hoi Shaddixxx, Volgens mij is het wel de bedoeling dat alles naar de overkant gaat ja. Dat begreep ik tenminste wel zo toen wij er laatst waren. Wij gaan komende woensdag voor de tweede afspraak! Groetjes Iefje
ja alles gaat naar de overkant hoe is t met jullie? hier zaterdag ongesteld geworden... was echt helder rood.. alleen dat was 1 dag... toch gebeld en moet morgen avond om half 8 ff komen om een echo te maken.. ben benieuwd!!
@meissie25, Spannend! En?? Wij zijn afgelopen woensdag voor een tweede afspraak geweest. Nog wel een weg te gaan ... Groetjes Iefje
Hoi hoi Wij moeten woensdag terug voor de eerste echo, spuit ondertussen dan 7 dagen ong prugon...en decapeptyl dan al wat langer Ben benieuwd of er iets gebeurd is! Verder was de kwaliteit vd zwemmertjes goed Altijd fijn om te horen!! hihi Wat is bij jullie nu precies de bedoeling iefje?
Hoi hoi, Spannend! Wij gaan voor eiceldonatie. We hebben de eerste twee intakegesprekken gehad en gaan komende woensdag voor het derde gesprek. Daarna begint bij mij de proefbehandeling om te kijken hoe mijn baarmoeder op de hormonen reageert. En dan wordt ook alles definitief gemaakt, zodat we op de wachtlijst voor een eiceldonor komen. Groetjes Iefje
Ik ben echt al heel lang niet meer geweest hier, had tijd en afstand nodig. En dat heeft ons zeker goed gedaan kijk maar naar mijn banner, nooit meer gedacht en toch gebeurt, nu afwachten of we een hartje gaan zien
Wen, super joh.... Duim voor jullie!!!! Wij hebben dinsdag de punctie... Er waren 12 follikels te zien gisteren op de echo...spannend hoeveel eicellen er daadwerkelijk zijn enz...
Spannend ik ga duimen voor je dat er heel veel eitjes in je follies zitten.... Laat je dinsdag wel ff weten hoe het is afgelopen
Maar die zijn er nog wel haha. Ookal lopen wij al jaren niet meer bij Geertgen ik lees toch vaak alles nog mee. In ieder geval gefeliciteerd Wendy en we duimen voor een goede echo! De rest van de meiden vergeten we zeker niet en daar duimen we ook voor!
Yeah, toen ik binnen kwam zag ik dokter Wissman....ik klapte in me handen en was blij...hij zei ben je blij? ik zo ja heb veel goeie verhalen over u gehoord en sowieso gingen de echo's bij u ook super goed!! de punctie zelf viel me 100% mee ik heb bij t 2 folikels aan prikken wat gevoeld... maar bij de andere een heel klein steekje... ik vond t appeltje eitje er zaten 11 folikels en daarvan zijn er 7 eicellen gevonden Nu telefoontje morgen middag afwachten...over hoeveel embryo's er ontstaan zijn!!
@ Wenonline. Nee, dat meen je niet! Dat zou echt verschrikkelijk zijn. Hoop echt zo voor je dat het niet zo is. @ meissie25, wat een positieve berichten! Spannende tijden! Nu wachten tot morgenmiddag! Heel veel succes! Wij gaan morgen weer richting Geertgen voor de derde afspraak.
Iefje, succes morgen Wenonline... Nee hoever zou je eigenlijk al zijn? Duim voor je dat alles toch goed komt...