hoi Fireangel, voor mij is het morgen dag 4 van mijn menstruatie hoop dat het dan veel minder is. inderdaad want dan hoefen we nog een week te spuiten en als alles goed verloopt hebben we daarna de punctie ben jij ook zo zenuwachtig en gaat het al wat beter met deca spuiten
Bij mij ook dag 4 van mijn menstruatie, normaal nog veel erger ongesteld maar valt nu echt reuze mee. Spuiten van deca gaat af en aan, dan weer goede dag en dan weer een heel pijnlijke dag. Ben wel zenuwachtig hoor, maar vooral om te weten hoe lang het nog allemal gaat duren. Hoor van alles tussen een week en 14 dagen nog spuiten voor punctie. Volgende week is mijn vakantie voorbij en moet ik weer gaan werken, had gehoopt dat ik daarvoor de punctie al had gehad. Maar waarschijnlijk is het dan in mijn eerste week. We zullen het dadelijk allemaal wel horen. Zal nadat wij geweest zijn wel weer even een berichtje plaatsen. Ben ook heel benieuwd wat ze te vertellen hebben over het invriezen van het sperma en hoe nu verder. We weten nu dat het voor invriezen te slecht is en dat we het vers moeten aanleveren. Maar of dat nu in het Geertgen is of in Dusseldorf.. ben benieuwd...
ja je hoort inderdaad veel verschillende verhalen maar dat komt ook doordat het bij iedereen anders verloopt ik zou het heel leuk vinden als je een berichtje plaats nadat je in geertgen bent geweest.
Hey meiden, Net bij dr.R geweest, hij was weer erg aardig! Het is me nu weer wat duidelijker geworden met Dusseldorf. Bij uitgangsecho moet mijn vriend zijn sperma worden ingevroren. Ik wist dit niet, en vond het eigenlijk wat vreemd, maar goed. Als dr.R dat zegt, dan zal het wel. Morgen begin ik met de deca. Vind het echt best spannend, er ligt zo'n druk op. ( 3e poging) We gaan alles uit de kast halen! Acupunctuur, letten op voeding, vroeg naar bed, niet roken en niet drinken! Verder weet ik het ook niet meer. Komende 5 weken zijn heeeel belangrijk en spannend.... En hoe wat het bij jou, Fireangel? Hoeveel moet je gaan spuiten?
Ben net terug van Dr. B., dat was een vrouw...hihi, had een man verwacht. Bij de echo zag ze 5 follikels links en 4 of 5 rechts. Moet nu 225 eenheden gonal F gaan spuiten en volgende week terug voor een echo. Ze geeft aan dat het gemiddeld zo'n 2 weken duurt tot de punctie, maar als ik goed reageer op de gonal F zou het kunnen zijn dat ze volgende week maandag bij de echo al een afspraak maken voor de punctie. Gevraagd naar het invriezen van het zaad van mijn man. Ze hadden geen bewegelijke zaadcellen gevonden (mijn man en ik zijn het niet eens of ze nu zei voor of na het invriezen), maar ja. Vers sperma moet op de dag van de punctie worden ingeleverd bij het Geertgen en gaat dan met de eicellen samen naar Dusseldorf. Kwaliteit gaat bij het vervoer inderdaad wat achteruit, maar volgens dr. B. nog goed genoeg voor de ICSI. Ik blijf het allemaal zo spannend vinden, wat als het niet goed is...wat als.. Wat mij nu ook niet duidelijk is (bedenk ik mij natuurlijk nu thuis pas) is of ik nu dus maximaal 10 eicellen straks heb. Omdat er nu 9 of 10 follikels waren bij de uitgangsecho. Of kunnen dit er nog meer (of minder) worden? Voor de dames die al ICSI hebben gehad, hoeveel follikels hadden jullie bij uitgangsecho, hoeveel bij punctie aangeprikt en hoeveel bruikbaar, en wel/geen zwangerschap?
Spannend dames. Op naar een wondertje @fireangel: dit kunnen er volgens mij nog wel meer worden. Je zit nu nog aan het begin van je cyclus.
Hoi, Ik weet niet meer hoeveel ik had bij uitgangsecho, maar de eerste keer denk ik ook zoiets. Ik kreeg toen ook 225, na een week opgehoogd naar 300. Had er toen geloof ik uiteindelijk maar 2 bruikbaar. Soms zijn ze te groot of te klein, en zijn ze niet goed genoeg. Want ze hadden er toen geloof ik 9 met de punctie. Ik had toen wel 2 icsi bevruchtingen, waarvan 1 dus een cryo werd (maar was niet goed ontdooid).2de ronde was alles anders, had toen kort schema, met veel eitjes 15 ofzo. 10 bruikbaar. 1 met ivf bevrucht(8 cellig doorgedeeld!) en 3 met isci (4 cellig, niet goed en konden niet voor cryo) Kijken wat deze ronde brengt... Succes meid!
@Nyncke/wenonline: Spannend de wachtweken! Duimen draaien hier voor jullie!! @Babyhope: Fijn dat Jolisa het zo goed doet. Wel goed op jezelf letten hoor, klinkt toch wel heftig. En wat je schrijft over dat missen, ik merk hier dat ik (in tegenstelling tot andere zwangeren zonder MMM in mijn omgeving) nog steeds heel voorzichtig blijf en het moeilijk blijft om heel enthousiast te zijn, terwijl ik van binnen wel ontzettend blij ben. Het wordt wel iets beter, maar ik merk wel dat die MMM niet zomaar uit mijn hoofd is. En dan ben ik er nog lang niet zo lang mee bezig geweest als de meesten hier. @Koosje: Mijn duimen draaien hier dat september jouw maand gaat worden!!! @Ftjl: Hoe is het nu met jou meid? Ook voor jou hoop ik op een succesvolle komende ronde! @Kimmiikim: Wat vreselijk toch dat aankomen van die hormonen, maar ik denk dat ze bij Geertgen vast wel met je mee zullen denken. Heel veel succes met het kiloknallen en daarna op naar de positieve test! @Cilek: Succes vandaag! Een uitgangsecho is inderdaad vervelend voor jezelf, maar de gyn heeft het al zo vaak gezien. Maar ik herken het gevoel wel. @Fireangel: Het begin is er zo te lezen en nu groeien maar eitjes!! @Divaatje: Spannend!!! Duimen draaien hier voor je, op naar een succesvolle poging!
thnxx meid.. gaat me vast lukken ik heb toch naar geertgen gebeld.... ik wil gewoon graag een paar dingen kwijt en al zwart op wit hebben staan zodat ik met wat meer rust in mijn hoofd verder kan gaan. ik ben er zo onwijs mee bezig in mn koppie. ook wat je jullie al aangeven. de mmm is zooo intens, en je bent er zoo druk mee.. en nu we dat voorlopig ff in de ijskast hebben staan om af te vallen is het wel heeeeeeeel erg moeilijk. juist omdat het nu gewoon niet kan. dat wonder zal bij ons gewoon niet gaan gebeuren. dus vandaar heb ik een afspraak gemaakt bij geertgen zodat ik eens kan vertellen waar ik mee zit en hoe we het liefste verder gaan en wanneer. dat ik een datum heb dat we weer gaan startten. dat lijkt me heerlijk.... en ik denk gewon dat dit voor mij een heel stuk rust geeft. dus ik ben benieuwd. vrijdag om 14.40 uur bij Dr. W fijne man vind ik dat. ik heb specefiek naar hem gevraagd.
hoi meiden, inmiddels weer terug van Geertgen. ik moet nog 1 week door met deca had 2 cysten wel balen nu duurt het dus nog langer tot punctie heeft iemand hier ervaring mee
@Nyncke en Wenonline: ik doe mee met roze-maandag...alleen dan voor mij roze-terugplaatsmaandag..of zo... @Cilek: he gatver..cysten...dat gooit altijd wat roet in het eten..nu duurt het dus langer maarrrr...er komt wel wat aan hoor, punctie zal daarna zijn..hoop dat er lekker veel en goed groeit!! @Koolmees: wat houd jij alles van veel meiden goed bij zeg..lief!! Ik weet niet meer wie dat vroeg van de punctie, hoeveel eitjes, hoeveel bruikbaar etc...: dat kan zo varieren!! bij de laatste punctie van de eiceldonor waren er 17 eicellen, waarvan 12 bruikbaar en 7 bevrucht, waarvan 4 ongedeelde nu nog in de vriezer. Maar bij eerdere pogingen bij mijzelf of vorige eiceldonor warend e aantallen stukken minder en ook dan kan er een prachtig beebje groeien natuurlijk...bah, wat een onzekerheid! Bij mij afgelopen zondag mega-ongi en nu dus alweer aan de hormonen voor opbouw baarmoederslijmvlies. Woensdag 31-8 afspraak dr Ruis controle baarmoederslijmvlies en als dat goed is, zal wel want nooit problemen mee (afkloppen ), dan gaan we al naar de tp. Ben er veel minder mee bezig dan de verse poging: bene erlijk gezegd nu heel blij dat ik mijn lijf weer even terug heb, lees: de bolletjes Utrogestan niet meer gebruik. jemig, wat werd ikd aar moe, moe, moe van en mijn darmen hebben 2,5 week op hun kop gestaan :x ..nu lekker niet en al weer twee dagen achter elkaar over het strand gejogd!! Daar word ik blij van en geniet ik nog maar ieg tot volgende week woensdag van. grtz, Koosje
Nyncke: 05-09 testen Wenonline: 05-09 testen Nog niet zwanger, NOD niet bekend: NicoleEnSandra: Intake op 18 maart Kimono: 16 maart fm meting miepje81: 26 maart 2de fm meting Nadina 32:11 mei gesprek over zaadonderzoek.was iets beter maar grensgeval geworden ivf-icsi.ben benieuwd... Mariek: 1 Jaar pauze ivm gastric bypass operatie om eerst af te vallen!! kimmiikim: Tijdelijk pauze ivm plaatsing maagband om eerst af te vallen en te herstellen van een dubbele hernia!! KrisKras: 20 aug. start deca, 21 aug deca + gonal-f 375 --> eerste fm CD3 of 4. blondjuh: .. Nyncke: 31-07 start 2e ronde Gonal F, 21-08 10000 pregnyl Lobi: volgende ronde Divaatje: 22 aug afspraak en start medicatie ivf/icsi 3 Hanied: ICSI 4 Helaas mislukt SuzanB: in augustus weer starten met IVF-poging ftjl: Na een miskraam nu weer begonnen met een nieuwe ronde. Rissy: Na de vakantie starte met 1ste IVF poging Cilek : 10 augustus start medicatie ivf Botervliegje: 19 september intake cryoterugplaatsing ZWANGER: mmiiiiir: 10 oktober 2011. Niet langer in behandeling bij het Geertgen. Annedore: 21 oktober 2011 (jongen) Mniekie: 22 januari Jessie80: 10 februari 2012. Na goede echo doorverwezen naar vk! Koolmees: 28 februari 2012 BEVALLEN: Monica076: bevallen van een meisje 11 april 2011 met de naam Maaike Botervliegje: bevallen van een meisje half april 2011 Minniemouse25: 21 maart 2011 na een zwangerschap van 33w en 3d van een 2ling. Lynn en Sem Babyhope: 2 juli 2011 na een zwangerschap van 42.2 weken en een 72 uurs bevalling(inleiding) bevallen van Jolisa Lyana!!
Hoi hoi! Ik heb mezelf ook maar op de lijst gezet! Ben al eens eerder op dit topic geweest. In april heb ik mbv ICSI in Geertgen een prachtig meisje mogen krijgen. Hiervoor heb ik een HSG, laparoscopie en 8 IUI's gedaan bij een ander zhs, één afgebroken ICSI-poging bij Geertgen (te veel follikels) en één mislukte poging. Maar het is dus toch gelukt! In september alweer een nieuwe afspraak gemaakt voor een brusje! Ik vind het heel hebberig staan om nu alweer een afspraak te maken , maar ik heb ook zoiets van het kan nog wel heel lang duren voordat (of...) het raak is. En het is maar de vraag of de cryo's goed ontdooien, heb eerder drie cryo's gehad die het allemaal niet redden... Mijn cryo's zijn trouwens nog in Genk.
@Fireangel: Ik had 'altijd' minder eicellen dan follikels, sommige follikels waren nl. leeg. Dat waren de kleintjes waarschijnlijk. Volgens mij (moet echt even graven) had ik de vorige keer 18 follikels, 10 eicellen, 9 goede bevruchtingen, 2 teruggeplaatst (8-cellig embryo en 9-cellig embryo, één dochtertje geworden!) en nog 7 in de vriezer. Alle embryo's hebben volgens mij een 7 of 8 gekregen voor fragmentatie. Nu nog in de vriezer (dag 3 ingevroren) vier 8-cellige cryo's, één 7-cellig, één 6-cellig en één 5-cellig (in Genk).
i dont know. dan ga ik maar wat schrijven : ik heb dus wat ik vertelde vrijdag een afspraak bij geertgen. en wij gaan er weer voor.... gistere kwam er een vriendin van mij vertellen dat ze ook bezig was met zwanger te proberen te worden. tuurlijk, mijn zegen heeft ze.. maar het gaat geheid gebeuren dat zij zo zwanger is. en tja dat trek ik niet. gistere met manlief over gebabbeld, en k zei, liefje wat zou je er van vinden als we er weer voor gaan? als wij samen weer gewoon proberen te vechten voor een beebje? hij begon gelijk te glinsteren in zn ogen. maar wel vragen hoe het met mn rug ging enzo. nou prima eigenlijk. best wel goed...! afvallen gaat ook de goeie kant op. en het is niet zo dat ik aant dieeten ben. (als ik weer start met spuiten ga ik wel op dieet zodat ik het niet riskeer om zwaarder te worden) en als ik eenmaal zwanger mag zijn dan eet ik weer gewoon normaal. ik eet dan miss ietsje minder door mn maagband. maar ik kan nog steeds genoeg eten. dus dat komt wel goed. en tja dan als ik zwanger zou mogen zijn zou ik nog wel wat afvallen natuurlijk. maar niet door een dieet. maar gewoon omdat ik gezond eet. dus ik zal miss wel gewicht gaan verliezen maar het lijkt mij niet dat dat slecht is voor het kindje? of zijn hier andere meningen over? ben wel benieuwd. naja ik heb in ieder geval weer kriebels in mijn buik. we gaan gewoon weer startten!! dit keer doen we het saampjes. ik vertel verder tegen niemand dat wij weer gestart zijn. ik heb het alleen mn buurvrouw verteld en Marieke. want tja mariek en ik zitten natuurlijk in het zelfde schuitje dus met haar kan ik er ook fijn over kletsen want ze snapt me precies! verder gaan wij dit dus met zn 2tjes doen, zodat het uiteindelijk alsnog een soortje van verrassing is voor de omgeving