En trouwens misschien schreef die postbode het huisnummer van jullie huis, om voortaan niet meer bij jullie aan te bellen. Denk dat hij het zo begreep dat je nooit pakketten wil aannemen van een ander?
Tja, moet hij misschien minder irritant werk zoeken. Er staan mensen te springen die wel zijn rotbaan willen hebben.
Ik zou het ook niet aangenomen hebben, vind de reacties hier erg raar. Alsof je verplicht ben een pakje aan te nemen omdat je de deur al geopend heb. De buren weten toch dat ze een pakketje krijgen en zijn niet ervoor thuis gebleven dus komen ze morgen weer. En voor 4 deuren verder... Dan kan je voor de hele wijk wel Postbode blijven spelen. Ik krijg ook wel eens pakketjes en dan ben ik bijv aan het werk, en dan nemen heel lief de buren het pakketje aan. En zijn ze de rest van de week aan het werk, sporten en weg 'savonds. Dan hebben ze het op maandag aangenomen en heb ik het soms pas die week erop dinsdag of woensdag. Omdat ze in t weekend er ook nooit zijn en 's avonds niet open doen. Dan denk ik wel eens, had het geweigerd want dan had ik het morgen of bij t postkantoor kunnen ophalen. Dus ik zou voortaan gewoon zeggen als je het pakje niet wil aannemen omdat je ziek ben, dat je zo moet werken en er voorlopig niet ben.
Ik vind (lees: mening) dat het kinderachtig is. Als het dagelijks gebeurt zou ik er ook geen zin meer in hebben. Neemt niet weg dat die man raar heeft gereageerd, dat postte ik ook al. Maar goed, als je hiervoor een topic opent, is het toch normaal dat je verschillende reacties krijgt?
Inderdaad. Nee is nee, het waarom gaat hem niks aan. Ik begrijp zijn frustratie wel overigens (al had hij dat niet op jou moeten afreageren). Snap dat die bezorgers horendol worden van mensen die wel pakketjes bestellen, maar niet thuis zijn (en dat zijn er veel). Die man kan vervolgens langs de buren te leuren, zou er ook een sik van krijgen.
hoe ziek ik ook ben, ik pak gewoon het pakketje aan hoor.. onze bezorger is ondertussen een 'vriend' van ons geworden en die man doet alles voor ons! zo zorgen wij op onze beurt weer dat hij zn spulletjes bij ons kwijt kan als buren er niet zijn.. zo help je elkaar toch? je hoeft het niet eens echt aan te pakken, en de buren kunnen het ook weer zelf oppakken.. naja dit zijn dingen die ik niet snap soms
Als ik zo ziek/beroerd/rot/depri/blegh ben, doe ik sowieso de deur niet open. Geloof me, ik zou vandaag ook het liefst een zak over mijn hoofd heen trekken... Maar, als ik dan toch de deur open doe, dan pak ik het pakketje ook wel aan. Behalve voor de buurman hier direct naast mij; want hij is gewoon gestoord en kan de boom in. Maar dat weet (en vind) de pakketbezorger gelukkig zelf ook.
Tsja, nee is nee en je hoeft je ook helemaal niet te verantwoorden waarom niet. Hier worden de pakketjes om 8 uur 's morgens bezorgd. Toen ik zwanger was, sliep ik om die tijd nog, werd dan dus wakker gebeld, kotsmisselijk wakker en had dan ook nog halfkotsend (wanneer ik me naar een andere kamer in huis verplaatste had ik altijd een emmer in m'n hand, want de wc redde ik 9 van de 10 keer niet) naar de deur moeten rennen.. Dan was ik er ook niet echt van gecharmeerd geweest als het een pakketje voor de buren was geweest. Uiteindelijk heb ik helemaal niet meer open gedaan, postkantoor kwam voor mij toch veel beter uit.
Eens met tempusFugit Waar gaat dit heen, dat je je nog moet laten vertellen of je een pakketje aanneemt of niet. Echt belachelijk dit! De postbezorger komt vragen en krijgt een nee, ja kon hij verwachten. Volgende keer beter.
Als je het gewoon snel had aangepakt ,had je je de discussie kunnen besparen terwijl je je zo belabberd voelt De reactie vd bezorger is misschien overdreven ,maar die van jou ook echt enorm zeg!
Ik snap je wel hoor to! Jouw goed recht. Heeft niks met niet sociaal zijn te maken. Kan gewoon een keer niet uitkomen! Ik heb wel eens als een idioot voor het raam nee staan schudden en springen dat hij niet aan moest bellen!! Werd op een gegeven moment gek van iedereen die aanbelde. - collecte soms wel 3 keer in een week - jehova getuigen - pakket bezorgen soms ook wel 2 a 3 keer per week vooral in mijn verlof - alle deurverkopers van dakgootschoonmaakdiensten tot kunststofkozijnen verkopers tot kinderpostzegels/jantje beton etc! Elke keer werd mijn dochter wakker van de deurbel/deur openen, iedereen kwam ook altijd tijdens haar middag dutje. Ik zat dus vervolgens met een huilend oververmoeid kind, maar ja al die aanbellers hadden daar natuurlijk geen last van! Maar goed dat is een ander verhaal! Ik neem ook eigenlijk altijd pakketjes aan, maar als het een keer niet uitkomt is dat het probleem van de postbezorger en de buren en niet van mij! De postbezorger moet lekker een andere baan zoeken als hij er zo de balen van heeft dat mensen steeds niet thuis zijn en als buren het niet aan willen nemen! Ik zou een klacht indienen bij post nl als ik jou was! ik heb ook tegen een postbezorger 3 keer een klacht ingediend. Hij reed iedere keer tegen de richting in door de straat heen. Heb hem er meerdere malen op aangesproken (eerste keer zei hij: oo sorry is me niet opgevallen, oke prima, maar hij bleef het doen. Een week na de eerste klacht begon hij achteruit door de straat te rijden (dus tegen de richting in maar wel met de neus van auto de juiste kant op: is dus nog gevaarlijker) en 2 klachten verder heb ik hem niet meer gezien! Waarschijnlijk andere wijk of ontslag. Nu gaat het weer goed! Dus post nl doet iig wel wat met de klachten
Waarom doen mensen eigenlijk de deur open wanneer ze zich beroerd voelen? Je bent toch niet verplicht om te antwoorden en de deur open te doen wanneer de deurbel gaat? Ik blijf hier rustig zitten als ik niemand verwacht en ik écht geen zin heb om iemand (wie dan ook) te zien. Ef it. Meestal is het toch niet belangrijk... Gisteren kwam er weer 1 of andere kwibus aan de deur om niks. Visite belt altijd wel van tevoren.
Maar Joyce, het is toch te belachelijk voor woorden dat de mensen die aan de deur komen eigenlijk helemaal niet (bijna nooit) voor jou komen, maar alleen omdat hun er iets aan hebben? Dat is soms best vervelend
Ik begrijp het van beide kanten wel. Je bent niks verplicht natuurlijk.. Maarrr.. Je hebt al de moeite genomen om op te staan, naar de deur te lopen, en de deur open te doen.. Het enige wat je had hoeven doen is je hand uitsteken en bukken om neer te zetten.. Ik begrijp niet waarom je dat niet zou kunnen/willen met buikgriep.. Je bent al zover gekomen, het was meer moeite om nee te zeggen dan aan te nemen.. Ik kan me gewoon niet voorstellen dat je daar geen "zin" in hebt omdat je ziek bent.. Word je er zieker van? Maargoed, zo denk ik daarover.. Beterschap!
\Weet je het maakt helemaal niet uit wat de redenen zijn waarom je Nee zei. Je zei Nee en dat moet afdoende zijn. De postbezorger zal zich ook moeten realiseren dat wanneer je iets vraagt je ook een Nee te horen kunt krijgen. Voor vandaag was het gewoon een kwestie van 2 mensen die niet lekker in hun vel zaten en daardoor even botsten. Laat het van je afglijden, doe eventueel de bel er achter weg en kruip lekker in bed.
Ik had dat pakketje gewoon aangenomen, kleine moeite. Of niet eens moeite als je toch al in de deuropening staat. Ik ben wel benieuwd naar wat de pakketdienst-meneer had opgeschreven op z'n blaadje. .. misschien komt hij vanavond terug om eieren te gooien
Maar Mnon, ik ben verbitterd - er staat hier bijna nooit iemand voor mijn plezier aan de voordeur Ik verzin het niet. Maar de tijd dat er iemand voor mij voor de lol zomaar aan de voordeur stond moet echt nog komen! Ik was dolblij dat ik mijn eigen huisje had; maar aan die voordeur heb ik echt vrijwel niks
Ik zou het pakket ook hebben aangenomen. ...beide beetje overdreven reactie. Als ik het goed heb onthouden zijn de bezorgers mega onderbetaald en kost het hun soms gewoon geld omdat ze zo vaak voor een pakketje weer terug moeten. Ze krijgen per aflevering betaald dacht ik. Dus enige frustratie kan ik best begrijpen. Gelukkig nemen we hier allemaal pakketjes voor elkaar aan...en vaak brengen ze het ook nog als ze je zien thuis komen
Hij had niet zo hoeven reageren maar begrijp zijn frustratie wel. Er bestellen een hoop mensen via het internet en laten het bezorgen als ze niet thuis zijn. Als iedereen zo zou reageren als jij komt hij nooit van zijn pakketjes af. Je nam toch ook de moeite de deur open te maken? Dan is het toch een kleine moeite om het pakketje aan te nemen en neer te zetten.... Als je ect zo ziek was geweest had dan de deur niet geopend....Begrijp eigenlijk het probleem niet zo.