Jaaaaa, geweldig! Ik heb ook zelfgehaakte dekentjes gekregen. Zelf heb ik twee linkerhanden dus ik zou nóóit zoiets moois kunnen maken. Elke keer als ik ernaar kijk krijg ik weer helemaal een warm gevoel van binnen dat iemand zoveel moeite voor me heeft willen doen. Vind het dus echt een supercadeau!
Leuk om te lezen want ik geef ook altijd kadootjes die ik zelf heb gemaakt. Nou durf ik van mezelf te zeggen dat ik mooi kan haken dus dingen zien er ook uit zoals het bedoeld is 😂 En ik had het ook heel leuk gevonden als ik iets had gekregen wat zelfgemaakt was!
Vind het sowieso al ontzettend bijzonder als iemand zoveel tijd en energie steekt in een cadeau voor mijn kindje. Als ik mocht kiezen, zou ik vooral een dekentje, voetenzak, muziekdoosje, etc. erg leuk vinden. Knuffels hebben we al zo ontzettend veel van en daar doen ze hier helemaal niets mee.
ik heb de rest niet gelezen maar dit dacht ik als eerste, en iets krijgen wat speciaal gemaakt is, vind ik altijd leuker dat heeft niemand, speciaal voor de baby gemaakt
Heel leuk maar zou wel vragen naar de smaak.. ik kreeg een gebreid vestje, heel leuk en lief maar er stond een beertje op.. niet gedragen dus. Wel bewaard.
Ja zou me heel leuk lijken! Mijn schoonmoeder was voor ons eerste kindje bezig met een babydeken, maar toen ze overleed heeft ze het weggelegd en voor ons zoontje kregen we gewoon een wollen dekentje uit een winkel. Snapte het wel, maar ik vond het wel heel jammer.
Ik zou het zelf aannemen, maar het belandt hier ergens achter in de kast. Ik ben niet zo van haaksels en toestanden.