Binnenkort gaat Tijn een nachtje bij oma logeren, en hebben wij een heerlijk avondje samen! Zat te denken wat we konden gaan doen, maar kwam even niet verder dan simpel uit eten en een filmpje pakken! Zat al te kijken of ik iets leuks in het theater kon vinden, maar kan zo 1,2,3 niet iets leuks vinden! Willen iets echt met z'n tweetjes doen! Vandaar mijn vraag, wat is jullie ideale avondje uit samen? (zijn geen stappers!) kus miek
Wij gaan dan idd ook lekker uit eten met een leuke film. Overdag vinden wijhet og wel eens fijn om lekker een stuk te wandelen langs het strand, maar ja, om dat nou 's avonds te doen...
dit hebben wij vorige week gedaan. Voor het eerst weer eens samen wat doen. maar ik miste de kids toch wel heel erg. was ff wennen. Maar wel ff lekker.
mn vriend is niet zo van het theater...maar wat wij altijd erg leuk vinden is een concert en uit eten is altijd wel goed!
Ons ideale avondje: - lekker uit eten - daarna richting het theater voor een musical of cabaretier - afsluiten met een afzakkertje in de plaatselijke kroeg met nog een paar vrienden Geweldig, ik heb er nu alweer zin in! Het nadeel: uit eten + theater + kroeg = zo'n 200 - 250 euro Dit doen wij dus niet maandelijks.
leuke dingen staan ertussen! Wij houden ook van theater, musicals, maar die een voorstelling vinden die ons aantrekt op een datum die al vast staat is niet gemakkelijk! hahaha Zat al te kijken naar Tarzan de musical, maar die kaartjes zijn behoorlijk aan de prijs x2! Weet iemand misschien een speciaal soort restaurant in Noord Holland? Eens iets anders dan anders? werkse voor degene die vandaag weer werken moeten!(ik! bah!) kus miek
Lekker filmpje kijken met zijn twee, en een hapje eten... gezellig de stad in lopen of naar een dansavond gaan.
voor een avond: lekker uit eten en dan naar het theater. voor meer tijd: een fijne wandeling ergens maken, en dan lekker eten. we vindne het ook leuk om eens een andere plaats te bekijken dan waar we doorgaans komen. mocht je leuke tips willen: er bestaan boekjes getiteld '52 zondagen' of '52 stadswandelingen' etc. (moet te google'en zijn) en daar staat dan steeds een wandeling ergens in NL in, met een suggestie waar je lekker kunt eten/lunchen. wij hebben zo al diverse leuke plaatsjes bezocht!
Lekker romantisch uit eten en daarna naar huis en heerlijk samen in bad met kaarsjes, drinken ect....... Heerlijk komen we helemaal tot rust .
sim80 haar gedachten zijn dezelfde als de mijne, na ja als onze badkamer af is en we in bad kunnen eindelijk hahaha
Ons ideale avondje uit is eerst lekker uit eten en daarna naar de bios en een enkele keer naar de schouwburg.
hier ook niet echt origineel, uit eten en daarna naar de bios doen we regelmatig, een weekendje een stad bekijken vinden we ook heel leuk
Vind ik ook helemaal geweldig! Vriend minder helaas.. Ook een goeie: uit eten en dan in het bos wandelen maar ja dat kan nu nog niet avond's.