Puzzel, zo zie je maar weer altijd naar je moedergevoel luisteren. Esther, sterkte met je moeder Mamootje, je moet het zo doen waar jij je goed bij voelt. Wij hebben het in december van dichtbij bij vrienden meegemaakt, en het is niet in te denken hoe het voelt als je het niet persoonlijk meemaakt. Dit is zo oneerlijk. Sterkte in deze tijd. Heel dubbel om te zeggen. Wii hebben vandaag Lucas zijn 2e verjaardag gevierd. Hij is enorm verwent en heeft een leuke dag gehad
mamootje sterkte meis, hoop dat je ergens aansluiting kan vinden , met mensen met dezelfde ervaringen .. lijkt me zo kut en lastig en moeilijk en verdrietig en machteloos dikke knuffel! Puzzel gelukkig geluisterd, anders had ik hier ook nog nexium voor je gehad als je het niet gekregen had! Gefeliciteerd met Lucas Esther stertke met je moeder
Mamootje je moet inderdaad doen waar je je goed bij voelt. En er over praten is alleen maar goed. Ook hier heb ik het van dichtbij mee gemaakt. Een vriendin van me is tegelijk bevallen als ik. Zei van haar zoontje met 17 weken. En ik van Z. Het is super oneerlijk. En je snapt waarom het gebeurt.
Mamootje, je moet idd doen wat goed voelt! Goed van je dat je erover wil praten! N dr feestje deel 2 was leuk ze is weer enorm verwend! Puzzel, pff... Idd luister naar je eigen gevoel!!!
@angela, gefeliciteerd met L. @esther,fijn dat het goed gaat ondanks de moeilijke periode @puzzel, waarom wilden ze nexium niet geven dan? S. heeft dat ook bijna een jaar gebruikt. @mamootje, wat goed dat je weer hulp zoekt. Zo'n periode is ongelooflijk moeilijk en jij zat eigenlijk net pas weer een beetje beter in je vel. Geef jezelf de tijd om alles te denken/voelen wat je maar wil. Maar weinig mensen weten inderdaad daadwerkelijk wat je doormaakt. Veel sterkte en schrijf hier gewoon lekker van je af! Maakt niet uit wat! Hebben jullie ook foto's gemaakt of laten maken van kleine M.?
N is vandaag voor t eerst naar de peuterspeelzaal geweest.. Wat vreselijk om je kindje huilend achter te laten Gelukkig werden we binnen 30 min al gebeld dat ze heerlijk aan t spelen was! Zo trots op mijn kleine meisje! Al is ze in 1 week tijd wel groot geworden; grote bed, school, ineens hele zinnen maken!
@meid, och jeetje, ik zie daar ook zo tegenop! Maar wel goed dat ze na een half uurtje al lekker bezig was, dat is helemaal super toch? Hoe reageerde ze toen je haar op kwam halen?
Ja vond het heel fijn dat we na half uurtje telefoontje kregen dat ze mooi aan het spelen was! Ze had af en toe wel even gehuild, maar toen had de juf haar speentje en knuffel uit haar tasje gehaald en was het goed! Toen we haar weer op gingen halen waren ze een liedje aan het zingen (kon haar niet zien helaas, er zat een gordijn voor de deur) maar toen de deur open ging kwam ze met de andere kindjes naar buiten. Toen ze me zag vertrok haar hoofdje en moest ze weer huilen.. Ah moppie.. Ze zei: n. mama mist, n mama mee huis... Maar ze zei dat ze het wel leuk vond, en dat ze mooi had buiten gespeeld met de kindjes.. en koekje en komkommer had gegeten.. (ze hadden carnaval, dus ze was ook verkleed als prinses.. )
meid, wat fijn dat ze het zo naar haar zin heeft! Vaak is het afscheid nemen een beetje moeilijk maar gaat het daarna weer goed. Lab: L gaat ook hard zeg! Mamootje: hoe gaat het met je?
Ze gaat eerst 2 x 3 uurtjes (morgen weer) Uiteindelijk 3 x 3 uurtjes per week Jeetje morgen alweer 31 wkn zwanger...
oh ik kan dat echt niet het idee alleen al me meisje weg te moeten brengen brr. nee hou dr lekker thuis als ze 4 is mag ze rustig aan wat gaan wennen op de basisschool ze is dan nog niet leerplichtig dus hoeft niet hele dagen of elke dag pfieuw , denk eerlijk gezegd dat ik het moeilijk evind dan nienke hahah Mamootje denk aan je x
Meid: Leuk voor N dat ze naar de peuterspeelzaal mag. L gaat idd hard. Ze word langzaam aan een peuter, zo leuk om te zien. Joyce: Lieve foto Wij hebben besloten dat wij in mei voor een Broertje/zusje gaan voor L. Ik zie vreselijk tegen de zwangerschap op ivm de misselijkheid die ik gehad heb 9 maanden lang tijdens de zwangerschap van L. Maar goed, we zien wel hoe het gaat lopen.
Goede morgen. Hier gister onze kleine grote meid 2 geworden. Zondag vieren we haar verjaardag groots. Lab spannend dat jullie ook voor een tweede gaan. Hoop dat het dit keer mee gaat vallen met de misselijkheid. Hahaha joyce Nienke gaat als het aan jou ligt helemaal niet meer naar school hahaha. Meid. Mischien in je verlof een gaatje vrij om langs te komen?
Mamootje ik wens je naast FB hier ook onwijs veel sterkte wat goed dat je hulp gaat zoeken. Wij weten idd niet wat je doormaakt. Ik hoop dat de therapie je "rust" kan laten vinden. Heel heel veel sterkte lieverd.
En N. op de peuterspeelzaal. Wat een verschil met S. Die rent naar binnen (is nu drie keer geweest) en wil mij niet meer zien. Tot zover word je bedankt als moeder hahaha. Hij was er ook echt heel erg aan toe dat merkte je gewoon. Vanaf volgende week mag hij twee ochtenden spelen. Deze week heeft hij vakantie. Vindt hij helemaal niks. Hij roept de hele dag: Piloen! (Pippeloentje) Lab wat leuk kindje nummer twee. Hopelijk snel raak en minder misselijk. Heb het hier eigenlijk nog niet echt gedeeld maar wij zijn alweer 16 rondes verder en nog steeds niks En op deze manier zie ik het eigenlijk ook niet zo snel gebeuren (laten we zeggen dat S. een gelukstreffer was ) Ik ben me daarom nu maar volledig op het lijnen aan het storten. Misschien dat ik dat andere gedeelte dan wat los kan laten (zwanger en lijnen gaat nou niet bepaald samen ). Ben nu 3.5 kg kwijt en dat motiveert wel moet ik zeggen.
Twijfel: gefeliciteerd!!! Hoe was het? Lab: wat leuk en wat spannend! Je hebt heel grote kans om weer HG te krijgen. Ik wil je niet ontmoedigen, maar voorbereiden op wel een zware tijd. Ik heb het toen ook met mijn ouders besproken, en die konden gelukkig veel bijspringen, anders had ik het niet gered. DDB: jeetje, ik kan me voorstellen dat dat heel erg balen is! (op zijn zachtst gezegd) Goed dat je je op iets anders gaat storten, misschien helpt dat wel. Soms als je het meer loslaat gaat het wel opeens. Joyce: wat een leuke foto! Ik vind jou wel een type voor thuisonderwijs hahaha
DDB: Je hebt wel een goed doel om af te vallen, dat scheelt al de helft. Puzzel: Mijn ouders weten dat we in mei voor een 2e kindje gaan. Als het zover mag zijn, dan springen ze bij hebben ze al verteld. Ik zie het anders echt niet zitten. Ik lag meeren deels de vorige zwangerschap op de bank, dus zorgen voor L zal er dan niet inzitten.