Vandaag zijn we een paar uurtjes naar tivoli geweest. Amusementspark voor kinderen vanaf 2 jaar. Het is een klein park maar meer dan voldoende voor kinderen. Lucas heeft zich er super vermaakt. Best leuk om een keer heen te gaan
Wow ben zo trots!! N loopt sinds een tijdje overdag zonder luier (thuis) maar vandaag voor t eerst weggeweest zonder luier! En ze deed t zo goed!
Super! Lucas wil wel zitten op de wc maar zodra hij zit schreeuwt hij dat hij er af wil. Is er dus nog niet aan toe
spannend angela! park ken ik ook niet trouwens! zal het is opzoeken nienke is overdag gewoon zindelijk maar heeft nog wel een luier om omdat ze het soms wel erg intressant vind om naar buiten te lopen en dan met de benen wijd te gaan staan plassen omdat de hondjes dat ook doen ... zucht! , maar normaal zegt ze mama nienke zee en dan zet ik dr op de wc en moet ik van haar weg lopen en ze roept vanzelf wel een keer om een doekje haha ideaal ! Vadnaag naar de sportschool geweest met nienke, een nieuw opgezet iets voor kinderen van 2-3 ze vond het op zich leuk , maar vrijdag haar eerste dansles .. en dan kijken waar ze moeier van word en wat ze leuker vind , ik denk het dansen ! haha ,maar we moeten even meer doen om haar ehm moe te krijgen... .ze slaap zo achterlijk weinig!! en ik dus ook helaas .. nienke gaat rond 21.00 naar bed komt snachts vaak om 02.00 ligt te spelen en te gieren van het lachen , mij als springkussen of hop paardje hop gebruiken en dat kan ze volhouden tot ong 3.30 en dan om 6.00 7.00 is ze weer paraat aan het springen en meer slaapt ze dus niet.... kortom ik ben eh moe haha mja , dus hebben we bedacht nja ik , dat ik overdag is een paar keer per week dingen met haar doen ga waar ze moe van word! maar wat haar qua longinhoud niet uitput... word een hele opgave maar ga me best doen wat passends en wat leuks te vinden .... hou jullie op de hoogte daarvan
Angela, misschien vind l het potje niet zo eng? N vind de de wc (met verkleiner) ook niet zo leuk.. En anders gewoon nog even wachten. . Tijd genoeg!!! Joyce, jeetje dan slaapt ze echt weinig! Pff.. Nik gaat om 19.30 u naar bed en slaapt tot 8.00 u Senn doet t ook zo goed! Gisteren om 21.30 u naar bed gebracht en hij slaapt nu nog Hij slaapt, eet en gaat weer slapen... je hoort m niet!! Alleen 's avonds tussen 18.00 en 22.00 u is hij meestal wakker Haha (dat waren ook de meest drukke uurtjes in mijn buik)
Zou idd een goed idee zijn voor nienke. Is niet grappig dat ze midden in de nacht wakker wordt. Ben benieuwd wat het gaat worden Op het potje wil Lucas ook niet, ja met luier om doet hij alsof hij gaat plassen. Zodra de luier af is wel hij niet meer..... Dus wij wachten rustig af
Angela: Hopelijk is het snel raak voor een brusje. Joyce: Dat word een hele opgave om iets te zoeken waar ze wel moe van word maar wel genoeg longinhoud overhoud Ik ga elke dinsdag met L gymmen, is ook erg leuk. Meid: Wat heerlijk dat de kids zo lekker slapen. Hier gelukkig ook. Ze gaat om 19:30 naar bed en slaapt ook tot 8:00.
Het leek er gister al op maar verlies nu behoorlijk wat bloed. Zou ik er nu vanuit kunnen gaan dat dit echt een menstruatie is of een reactie op het verwijderen van de spiraal? Jeetje wat maakt het je toch weer onzeker zo zeg
Angela, als l er aan toe is dan komt het wel! dwingen helpt toch niks! Ik weet niet of je normaal gesproken veel bloed verliest na het verwijderen van een spiraal? Even afwachten lekker makkeli ik gezegd he! Hahaa
We dwingen Lucas idd niet. Als hij wil mag hij op de wc/potje maar moet het niet. Jij hebt zeker makkelijk praten😉 ach ik zie het wel.
na het verwijderen van mijn spiraal geen bloed verloren hoor , enkel wat pijn in me buik , meer niet... ja ben benieuwd het sporten hield ze wel vol , alleen was het ook niet heel intensief, maar ze praat nu al dagen lang over dat ze gaat dansen met andere kindjes, dus ja haha ben benieuwd morgen ochtend! ik laat het weten wat goed dat s zo lekker slaapt en grappig dat hij de buiktijden ook gewoon nu aanhoud haha
Ik hoop dat dansen een goed effect heeft op de "moeheid" van nien! vind ze dansen leuk? N danst de hele dag, zo schattig!
Hebben jullie al zomervakantie geboekt? Wij vinden t nog niet zo'n goed plan om al met s naar de warmte te gaan, dus wij gaan kamperen! 10 nachtjes op de camping... ben benieuwd! Einde van t jaar gaan we nog wel een weekje naar de zon!