Ik heb genoeg te doen, maar heb geen zin meer wou dat het 5uur was dan kon ik naar huis, snel eten en dan naar de VK....
Als je wat leuks in het vooruitzicht hebt kruipt de tijd voorbij he. Nog een uurtje en dan is het vijf uur. Gelukkig dat je wel genoeg te doen hebt.
ja weet het eigenlijk niet goed. Probeer niet al te veel naar me lichaam te luisteren, anders word ik echt helemaal gek ervan. Heb vandaag of op zijn laatst zondag mijn NOD. dus het is erg spannend weer op het moment
balen labrador van je ongi. Had je al getest of dat niet. vind het altijd erg frustrerend als je net negatief hebt getest en vlak daarna ongi word knuffel voor jou
Maaike: Wat een super echo heb je! Mooi hoor Twijfel: je hebt een mooie coupe. Tweety: Ik heb niet getest vanmorgen, wilde dit zondag gaan doen en maar goed ook. Hielkje en Sallie: Heel veel plezier en succes bij de echo!!
He meiden Ff snel vanaf mijn mobiel. De echo was super en het hartje klopt! Het is 22,6mm groot en ben 1 dagje verder dan ik zelf dacht. Ik ga later bij lezen.
Meiden ik ga zo voor de echo, Sallie, heel erg veel succes meis. Denk aan je om 20.15 Kom zelf na de echo wel even langs om wat te melden en lees wel weer heel even wat als ik thuis ben. Ga daarna namelijk naar trotse oma toe. Alle liefs esther
Hoi meiden, Daar was ik weer! @Dday: misschien juist even geen ovutesten maar wel hier lekker kletsen? Heb je al reactie van je ha?! @ Meikie: ik heb een 7 jaar oude laptop, misschien is die iets minder scherp ! Jammer dat je geen hartje hebt gehoord, maar is ook nog wel klein toch?! Gave foto hoor! Het is al echt een mensje! J. Ennuh, gaaf van die baan! @ Twijfel: ik snap je hoor! Die onzekerheid is ook niks! Blijf natuurlijk hopen op een posi test voor jou! Hebben ze wel bloedgeprikt op HCG? Ik ben benieuwd naar je fotos! Leuk je haar! Fris koppie! J. Heb je ook een foto van hoe het was? @ Meid: zolang je nog geen ongi hebt, houden we hoop hoor! @Flora: bestaat 5+ dan, ofbedoel je 3? @ Lovekees: sorry, maar dat ik vind ik echt super asociaal! Dat kan toch niet?! Heb je ergens bevestigd staan dat je vrij bent Mail ofzo? Wat voor werk deed jij ook alweer? @Hielk: wat weet je toch weer veel!. Tnx meis voor je succes, jij ook hoor! @Tweety: spannend je NOD! @ Labrador: L. Ik had echt hoop! Balen hoor, zet het echt al door? Knuf @ Ikke: had al in PB gedaan, maar gefeli! Super voor je! J Zo nou verder vandaag op het werk een drukke dag gehad, dus niet veel tijd om over vanavond na te denken. Toen de kinderen weg waren werd dat een stuk lastiger en de zenuwen slaan nu ook echt wel toe, zie er nu bijna tegenop! Maargoed, over een uurtje onderweg, moet toch heen he ! Ik hoop echt dat ik goed bericht kan sturen straks! Hielkje, denk ook aan jou meis! Komt helemaal goed J.
@sallie, ik ga voor je duimen!! @hielkje, ben benieuwd hoe je echo was? @twijfel, leuk kapsel! @meikie, mooi foto van de echo! En top van je sollicitatie. Ik vind het lastig of je het wel of niet moet zeggen. Het is wel erg lullig als je aangenomen wordt en dan over twee weken het aankondigt! @lovekees, wat een onzin zeg! Heb je het nergens staan toevallig, kan me voorstellen dat je toch niet gaat werken. @labrador, rot van je ongi!! @joyce, honger van alles bms!! haha, dat kan goed natuurlijk, nou dat is gezonde honger dan. @lisa, haha, nou ik voel me nu al een omaatje hoor, ik kan wel de hele dag slapen en heb nergens energie voor. @ikke, top dat de echo goed was!! Vandaag qua misselijkheid zowaar een redelijke dag gehad, ik slik nu emesafene 's avonds en dan overdag gembercapsules, dat lijkt zowaar wat te helpen.
De ovulatietest was trouwens net nog steeds super positief. Dus ik ga mn vriend dadelijk maar weer bespringen, haha.
Hey meiden, Alles goed hier? @ Hielkje, succes bij de echo!!! Krijgen we de foto te zien? @ Sallie, Jij ook heel veel succes met je echo. Ben zo benieuwd voor je!!! @ Ikke, fijn zeg dat je echo goed was!!! Krijgen wij de foto ook te zien? @ Labrador, balen zeg van je ongi.....Ik duim weer voor je voor de volgende ronde!!! @ Meid, hoe is het met jou? Nog geen ongi? Voor zover weer even mijn reaktie's!!! Ik kreeg nog goed nieuws binnen via de post, ik krijg gewoon 320,- terug van de verzekering ivm een bedrijfspolis waar ik gebruik van heb gemaakt!!!! Leuk voor de babykamer!!!