@catharina, nog bij de dokter langs geweest, wat balen dat je zo misselijk bent zeg. hoop dat de dokter hier ook iets voor je kan doen
@tweety, ja ze heeft me medicijnen voorgeschreven. Volgens haar waren die medicijnen uit finland hier niet toegestaan om voor te schrijven en was het een te lage dosis om te werken. Pffff, lekker weer, het werkte ook al niet! Nu maar hopen dat deze medicijnen aanslaan.
oh dat schiet niet op dan, als je medicijnen krijgt die eigenlijk te licht zijn. wel fijn dat de huisarts je serieus neemt
@ angela. De computer deed het op werk weer op tijd. Dus kon heerlijk op tijd naar huis. @Catherina, balen van je medicijnen. Hopen dat deze wel aanslaan. @lisa, kom je nu wel tot rust en heb je nu ook minder klachten. Ben nu gezellig bij een vriendin. Gaan zo lekker broodje hamburgers eten. Lekker!!!!!!!!
Hallo allemaal! Daar ben ik ook weer eens. Druk weekend achter de boeg! En vandaag had ik de hele dag cursus. Mn ongi is zo goed als over. Joepie! En ik heb sinds vandaag weer enorme pijn aan mn borsten, grrrr. Nou, ik ben weer weg. Even snel iets eten en dan naar tennisles.
Ah balen catharina dat je zo misselijk bent, en wat stom dat je die medicijnen hebt gekregen daar zeg!! Hopelijk gaan deze wel werken! Hielkje: Ja ik voel mee een stuk beter! Af en toe nog wel harde buiken als ik de was ophang ofzo..maar dat is alles! Gaat het met jou ook nog goed?
Oww Catharina vervelend dat je zo misselijk bent geweest!! Sallie, als ik de 31ste nog niet ongi ben test ik mee !!
Zooo, daar was ik weer! @Hielkje: haha, ja ik weet niet wat ik had vanmorgen. Te vroeg?! . De computers weer aan de praat gekregen? @ Catharina: jeeeej, je bent er weer! Wat balen van de misselijkheid zeg! Heb je vandaag al contact gehad met een dokter? Ik hoop dat ze wat voor je kunnen doen! Misschien heb je een tweeling . Leuk dat het nieuws zo leuk ontvangen werd! J. Ik lees nu van wel, hopen dat de nieuwe wel helpen! @ Labrador: hoe is het meid? @ Lovekees: Ja, nog een 31e maart-GEK . Zal leuk zijn! Leuk buikbanden! Zou het zelf niet omdoen maar vind het bij anderen wel weer heel leuk! @ Joyce: ik was vrijdag naar Gooische, hij was echt heel leuk. En ik heb, zonder er zelfs bij na te denken, vandaag twee keer jouw plasritueel gedaan! (Tenminste hoe een normaal iemand het doet ) en dat leverde heel veel rust op! @ Twijfel: lekker centjes verdiend vandaag meid! Ow, haha, toch niet lees ik nu. Tandarts overleefd? @ GFH: nieuwe ronde! J Vandaag geen bloed en zelfs 0,0 bruin, dat maakt mij blij J. Wel zon dikke buik dat ik het idee heb dat mensen het al zien, maargoed morgen maar iets wijders aan! Ben helemaal in mijn hummetje, maar kan ook wel door de lente komen. Wel erg moe aan het worden, merk dat ik vanaf een uur of2 á 3 niet echt meer functioneer . Vanavond lekker net 5 avondje!
En de lijst nog even: 31 maart GEKkendag! Ikke: eerste echo Hielkje: termijn echo Sallie: controle echo Twijfel: testen! Joyce: testen! Labrador: testen! Dday: testen!
catherina dat is lekker dan vrkeerde medicijnen hoop at de nieuwe die je nu hebt snel aan slaan . Sallie heel goed dat je me plasritueel gevolgd heb hahah Hielkje lekker hor avondje met een vriendin ik had vandaag heel veel zin in sla kibbeling en krieltjes , mar martijn had al eten opstaan ach was ook lekker, ben nu alleen at misselijk van de vete jus, iel Angela alles goed met jou ? lisa harde buiken is niet fijn maar gelukkig geniet je van de rust GFH nieuwe ronde die zere borsten had ik ook heel erg nadat me spiraal eruit is gehaald, nu godzijdank minder. zo vanmiddag even met spark het bos ingeweest lekker handig ook , want meneer ad ik een week stil laten staan, maar goed was niet zo een slimme actie van me dus was ook snel weer terug haha nu zitten we even bij mijn ouders, maar me moeder is er niet en martijn is ff met stiefpap boven bij een lekkage kijken en ik en met een zenuwachtige hond opgescheept pf hha mja . verder an me knieen redelijk vanaag merkte wel dat ik enorm veel vocht vasthoud me knieen kwamen boven me rijlaarzen uit was el erg, en en opgezette buik en vingers, pff hulde aan de prednison
Flora: tnx meis, zoals ik al schreef wordt mijn buik echt dikker met de dag! Nu weet ik dat dat darmen zijn, maar zonder hormonen zouden ze dat niet worden lijkt me . Joyce: haha, je bent mijn plasgoeroe ! Blij dat het weer wat beter met je gaat. En zenuwachtig hondje, daar word je altijd zo kriegelig van . Lovekees: jeuj! Ook op de list
@joyce, een beetje opgeknapt? @catharina, fijn dat je vakantie leuk was en het nieuws super is ontvangen! @twijfel, gefeliciteerd met je zus @tweety, doe lekker net als ikke, eerst hcg slurpen van de anderen en dan pas testen @catharina, beter dosis te laag dan te hoog hoor @sallie, das goed nieuws meid! gaat gewoon super echo worden! @lisa, balen van je buik meid. hier lekker thuis na acupunctuur, veel naalden gezet voor zwanger worden. nu maar hopen dat het helpt!
Goede avond @Sallie: Balen dat je toch weer een veegje bruin had, maar gelukkig is het idd nog niet zoveel als vorige week @Twijfel: Hopelijk krijgt je gevoel gelijk deze maand LEuk dat je zus gaat trouwen. @Joyce: Klinkt heel vervelend van je Knieen, hopelijk voel je je nu beter. @Hielkje: Je mannetje had dus een houten hoofd, moest er wel om lachen @All: 31 maart gekken dag, hilarisch. Hopelijk word het voor ons allemaal een top dag @Florabella: Mooie temp nog hoor @Kees: Leuk hoor buikbanden, ben benieuwd wanneer ik die om kan doen. Zoo, weer bij Hier vandaag behoorlijk beroerd maar gelukkig ging het na wat gegeten te hebben weer beter. Heb gelukkig nog niet over hoeven geven maar het is soms wel een beetje vermoeiend, zeker als ik op mijn werk zit maar ja het hoort erbij he. Afgelopen weekend hebben we het mooie nieuws verteld aan onze directe familie, hebben we voor hun geen geheimen meer , werk moet nog ff 5 weken wachten. Verder de dagen aan het aftellen tot de gekkendatum
Hihi GEKkendatum de bom . @ Flora: ach, chocolade kan toch altijd ! Ik heb net iets "ergs"gedaan. Heb een van de eerste zwangerschapsbroeken van mijn vriendin opgehaald. Mijn lage strakke spijkerbroeken gaan echt niet meer dicht. Dus ik heb even geen keus. Vind het echt erg vroeg, maarja, ik kan niet anders....
Heey dames... Sallie wat super geen verlies vandaag. Hoop dat het zo blijft. (*berichtje aan je beeb* Keep up the good work!!!!) Justme: Hoop dat de accupuntuur werkt. Wat zegt jou gevoel? Flora: Hmmm lekker chocolade.... Klinkt goed. Ikke: Lekker he om het grote nieuws te vertellen. En Hoe reageerden ze? En werk kan inderdaad nog wel ff wachten. Hier als het zover is vertel ik het alleen mijn 2 liefste collega's. Deze weten al van begin hoe en wat. Dus dan ik mijn mond echt niet houden. En mijn ene collega houdt zelfs in haar agenda mijn cylcus bij en smst om te vertellen wanneer het moet gebeuren hihih. Ben echt super gek met haar. Hier de hele dag een gevoel van vlinders in mijn buik... Mischien heb ik te veel hoop voor deze ronde... Maar we wachten tot GEKendag af toch