Goedemorgen meiden, Joyce: zie dat je online bent, hoop dat je wat hebt junnen slapen! Lief dat er meiden van fw zo meeleven... Ik ga weer werken, hierna nog maar twee daagjes! Heerlijk! . Ik lees jullie vanavond weer, xx
Ps: kijk nu het nieuws, die vrouw in Amerika die de marathon heeft gelopen en diezelfde dag is bevallen (volgroeid kindje) dan spoor je toch niet?!
@Joyce: Natuurlijk is het dood eng, het is niet niks. We kunnen helaas niet veel voor je doen maar gelukkig kunnen wij jullie wel een beetje steunen. Hopelijk is alles goed gedaan gedurende de nacht.
Goedemorgen iedereen. Joyce natuurlijk ben je bang. Maar jullie Nienke komt er wel. Het is een vechtertje!!
Pfff ik zou het niet eens kunnen whahaha werken is al een marathon lopen!! Sallie; enjoy de laatste daagjes!
Joyce hopelijk hebben jullie een beetje slaap gehad. En de nacht goed door gekomen. maar nienke is een vechtertje. Sallie ik zag het ook op het nieuws knettergek. Maar lekker je laatste week begint nu. heerlijk vooruitzicht lijkt me. hier ook weer wakker. ga vandaag ff wat doen. hoop dat ik de toekomstige baby kamer leeg kan krijgen. maar voel me rug nu al aardig. hmm.
Joyce ik hoop dat jullie een goede nacht hebben gehad waren de longetjes nu eigenlijk al ver genoeg gegroeid? (Volgroeid)
Joyce: gefeliciteerd met jullie dochter. jullie hebben een mooie naam uitgezocht. Hopelijk zijn jullie de nacht goed doorgekomen.
Goedemorgen meiden! Joyce: natuurlijk is het allemaal heftig en eng, het is niet niks! Hopelijk zijn jullie de nacht goed doorgekomen en kunnen jullie doorvechten! Ik blijf voor jullie duimen!
Goede middag deze middag Hoe is het hier? Ikke is vandaag geslaagd dus helemaal happy Nu kan ik lekker gaan genieten van mijn verlof! vanmiddag naar de VK en dan hoop ik dat ukkie weer mooi op schema ligt w.b groei en dan ben ik helemaal tevreden.
@ikke, van harte gefeliciteerd. Iedereen die op controle mag vandaag succes. Hier gaat alles goed. Joyce en de kleine hebben de nacht goed doorstaan en het is een vechtertje. Net als haar moeder...... Joyce we love you.
Dat is nog eens fijn om te horen! Super goed Nienke! En Ikke jij proficiat met het slagen. Ga jij even lekker je verlof in.
Gefeliciteerd ikke!! Nu lekker genieten van je verlof! Nienke: sterk zijn meisje! We denken allemaal aan jou! En we duimen onze duimen helemaal kapot, maar jij bent een vechtertje! Net als pap en mam!
Ikke gefeliciteerd!! Esther, thanx voor de update....fijnte horen dat Nienke een vechtertje is! Ik ben naar de VK geweest, moet echt rustig blijven doen dus hoe ik het nu op mijn werk geregeld is was prima. Verder maakte ze zich een beetje druk over of ik de start van de bevalling wel ga herkennen omdat ik nu al zoveel wee activiteit heb....dus ze heeft duidelijk doorgesproken wat er nu wel en niet mag veranderen. Tot 34 weken proberen ze het te stoppen, daarna doen ze niets meer en mag ze komen. Nu nog even wat kleine dingetjes op mijn werk doen en dan weer naar huis!
Flora: hopelijk blijft de kleine nog even zitten. Ikke: Gefeliciteerd, nu lekker genieten van je verlof. Hoe was het bij de VK Fijn dat Joyce en Nienke de nacht goed doorgekomen zijn.